بانک اطلاعات مشاغل کرج

دسته بندی مشاغل

  آرایش و زیبایی  آموزش و پژوهش  کامپیوتر و اینترنت  موسسات و شرکت ها  بهداشت و درمان  حمل و نقل  خودرو و وسایل نقلیه  ساختمان و اماکن  سازمانها و ادارات  خوراکی و مواد غذایی  بانک و موسسات مالی  قضایی و حقوقی  دفاتر بيمه  گردشگری و توریستی  ورزش و سرگرمی  پوشاک و کفش  املاک و مستغلات  موبایل و تلفن  لوازم خانگی  چاپ و تبلیغات  مجالس و مراسم  شرکت مهندسی برق  اطلاعات شهری کرج  مقالات
آغاز ارزیابی عملکرد 120 دستگاه اجرایی البرز
کرج-ایرنا- مدیرکل اموراجتماعی استانداری البرز گفت: دراجرای طرح ستاد صیانت ، ارزیابی علمکرد 120 دستگاه اجرایی دراین استان آغاز شد.


توکل لطفی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: دراجرای این طرح موضوعات عفاف و حجاب، حقوق شهروندی و مصوبات اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی برای رعایت همه شئونات اسلامی و مسائل ارزشی بصورت ویژه دنبال می شود.
وی ادامه داد: دراجرای این طرح 20 تیم سه نفره بازرسی های لازم دراین زمینه انجام می دهند و تا پایان تیرماه جاری ادامه می یابد.
لطفی گفت:یکی از مهمترین ملاک های ارزیابی عملکرد مدیران و دستگاه های مختلف اجرایی چگونگی اجرا ی دستورالعمل حقوق شهروندی وترویج فرهنگ عفاف و حجاب است.
وی اضافه کرد: دستگاه های اجرایی باید با توجه مضاعف به این موضوع ویژه آن را در رسیدگی به امورات ارباب رجوع مد نظر قرار دهند.
8029/ 6155خبرنگار:حکیمه کشاورز** انتشاردهنده: محمد عزیزپور
تعداد بازدید : 223 12:07:42 1396-04-22

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 517
  بازدید امروز : 23598
  بازدید ماه گذشته : 1040706
  بازدید کل : 32864270