بانک اطلاعات مشاغل کرج

دسته بندی مشاغل

  آرایش و زیبایی  آموزش و پژوهش  کامپیوتر و اینترنت  موسسات و شرکت ها  بهداشت و درمان  حمل و نقل  خودرو و وسایل نقلیه  ساختمان و اماکن  سازمانها و ادارات  خوراکی و مواد غذایی  بانک و موسسات مالی  قضایی و حقوقی  دفاتر بيمه  گردشگری و توریستی  ورزش و سرگرمی  پوشاک و کفش  املاک و مستغلات  موبایل و تلفن  لوازم خانگی  چاپ و تبلیغات  مجالس و مراسم  شرکت مهندسی برق  اطلاعات شهری کرج  مقالات
احداث نیروگاه برق در البرز/ یوشچنکو فردی قدرتمند در عرصه اقتصادی کشور اوکراین است.
استاندار البرز گفت: 150 مگابایت برای احداث نیروگاه برق در البرز در نظر گرفته شده است و برای 214 نفر نیز فرصت شغلی ایجاد می‌کند.


به گزارش خبرگزاری فارس در کرج، سیدحمیدطهایی ظهر امروز در کارگروه اقتصاد مقاومتی که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، گفت: تعدادی از دستگاه‌ها برنامه‌های ملی را که از طرف دولت به استان ابلاغ شده است را با برش استانی و عملکرد اجرایی خود را توضیح دادند.
وی ادامه داد: در این جلسه حوزه‌های ارتباطاتی بررسی و میزان شغل‌های ایجادشده در این عرصه را تشریح کردند و شتاب‌دهی به اطلاعات و ایجاد دولت الکترونیکی بررسی شد.
استاندار البرز با بیان اینکه پروژه‌های ارتباطاتی در دستگاه‌های اجرایی در حال اجرا است، گفت: کارورزی برای دانشجویان و مهارت‌آموزی در حوزه‌های علم و فناوری و ارتباطات در دستور کار قرار گرفت.
طهایی به توسعه ارتباطی مدارس اشاره کرد و افزود: سرمایه‌ای خوبی برای توسعه شبکه فضای مجازی و ارتباطاتی و سلامت الکترونیک در سطح مدارس استان مورد بررسی قرار گرفت.
استاندار البرز خاطرنشان کرد: امضای الکترونیکی نیز در دستور کار قرار گرفته است و امیدواریم تا پایان سال این امر محقق شود تا دولت الکترونیک در البرز تکمیل شود.
وی در ارتباط با حوزه منابع طبیعی اضافه کرد: در منطقه اشتهارد بیابان‌زدایی و طرح‌هایی که منابع طبیعی را برای خدمت به مردم و کشاورزان در دستور کار قرار دهد پیش‌بینی‌ شده و صندوقی نیز برای حمایت از منابع طبیعی تشکیل شده است تا توسعه منابع طبیعی روزافزون شود.
طهایی در مورد احداث نیروگاه کوچک در البرز گفت: 150 مگابایت برای احداث نیروگاه برق در نظر گرفته شده است و214 نفر در این رابطه فرصت شغلی ایجاد می کند.
وی درباره توسعه انرژی‌های پاک در البرز افزود: برای این امر 2 هزار هکتار زمین در مناطق بیابانی برای سرمایه‌گذاری پاک در نظر گرفته شده و با توسعه نیروگاه‌های کوچک در شهرک کمبود برق البرز برطرف خواهد شد.
طهایی درباره سفر بخش خصوصی و دولتی در سفر به اروپایی شرقی گفت: مسؤولان این کشورها باید با دید مثبت مراودات اقتصادی را گسترش دهند و کالاهایی از ایران وارد این کشورها شود.
استاندار البرز با ارائه آماری از دولت الکترونیک در استان اضافه کرد: از تعداد درخواست‌های الکترونیکی استان از 47 درخواست به 507 عدد رسیده است.
وی در پاسخ به سؤالی در خصوص سفر رئیس جمهور سابق اوکراین به استان البرز گفت: سفر یوشچنکو در یک نیمه‌روز بود؛ ایشان فردی قدرتمند در عرصه اقتصادی کشور اوکراین است و مبادلات تجاری و اقتصادی و کشاورزی بررسی و تفاهماتی انجام شد.
تعداد بازدید : 165 16:25:36 1396-04-24

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 514
  بازدید امروز : 23613
  بازدید ماه گذشته : 1040706
  بازدید کل : 32864285