بانک اطلاعات مشاغل کرج

دسته بندی مشاغل

  آرایش و زیبایی  آموزش و پژوهش  کامپیوتر و اینترنت  موسسات و شرکت ها  بهداشت و درمان  حمل و نقل  خودرو و وسایل نقلیه  ساختمان و اماکن  سازمانها و ادارات  خوراکی و مواد غذایی  بانک و موسسات مالی  قضایی و حقوقی  دفاتر بيمه  گردشگری و توریستی  ورزش و سرگرمی  پوشاک و کفش  املاک و مستغلات  موبایل و تلفن  لوازم خانگی  چاپ و تبلیغات  مجالس و مراسم  شرکت مهندسی برق  اطلاعات شهری کرج  مقالات
ثبت نام مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج آغاز شد.
خبرگزاری شبستان: رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج با اعلام خبر آغاز پیش ثبت نام این مرکز، گفت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج برای ترم تحصیلی مهرماه سال جاری در مقطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام می کند.


حسین آئین، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در البرز با اعلام خبر آغاز پیش ثبت نام این مرکز، گفت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی کرج برای ترم تحصیلی مهرماه سال جاری در مقطع کاردانی و کارشناسی ثبت نام می کند.
آئین در خصوص پذیرش رشته های مختلف این مرکز توضیح داد: رشته های دانشگاهی از قبیل مدیریت کسب و کار، عکاسی خبری، بازی سازی رایانه ای، هنرهای تجسمی – نقاشی، معماری داخلی، معماری روستایی، فناوری- اینترنت، سینما و تصویربرداری برای سال تحصیلی جدید ثبت نام به عمل می آورد.
وی ادامه داد: از جمله مواردی که دانشجویان را برای ثبت نام در دوره های جهاد دانشگاهی ترغیب می کند می توان به کارآفرینی و اشتغال رشته های تحصیلی این مرکز اشاره کرد.
وی تصریح کرد: بهره مندی از وام شهریه به صورت قرض الحسنه، ایجاد فضاهای مجهز و مناسب آموزشی، پایین بودن شهریه دانشگاه و ... را می توان از مزایای این مرکز علمی خواند.
وی توضیح داد: داوطلبان به منظور ثبت نام در دوره های آموزشی مرکز علمی جهاد دانشگاه می توانند با شماره های 36539903- 3250822 داخلی های 115 و 109 تماس بگیرند.
گفتنی است، مرکز علمی جهاد دانشگاهی استان البرز در مرکز شهر کرج به آدرس میدان طالقانی، طالقانی شمالی، ضلع شمالی اداره کل آموزش و پرورش استان، همچنین در فردیس نبش کانال غربی، جنب موسس ثامن با عنوان ساختمان شماره یک و 2 مرکز علمی جهاد دانشگاهی واقع شده است.
تعداد بازدید : 1586 09:16:33 1396-04-20

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 509
  بازدید امروز : 23626
  بازدید ماه گذشته : 1040706
  بازدید کل : 32864298