بانک اطلاعات مشاغل کرج

دسته بندی مشاغل

  آرایش و زیبایی  آموزش و پژوهش  کامپیوتر و اینترنت  موسسات و شرکت ها  بهداشت و درمان  حمل و نقل  خودرو و وسایل نقلیه  ساختمان و اماکن  سازمانها و ادارات  خوراکی و مواد غذایی  بانک و موسسات مالی  قضایی و حقوقی  دفاتر بيمه  گردشگری و توریستی  ورزش و سرگرمی  پوشاک و کفش  املاک و مستغلات  موبایل و تلفن  لوازم خانگی  چاپ و تبلیغات  مجالس و مراسم  شرکت مهندسی برق  اطلاعات شهری کرج  مقالات
جزئیات ایرباس هایی که ایران خرید؛ تصویر هواپیماهایی که تا نوروز به ایران می‌آیند
بررسی قیمت هواپیماهای خریداری شده از شرکت ایرباس فرانسه نشان می‌دهد در مجموع حدود ۹۴ هزار میلیارد تومان باید برای ۱۱۸ فروند انواع ایرباس پرداخت شود.


عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در خصوص قرارداد خرید ۱۱۸ فروند هواپیمای ایرباس گفته است: طرف فرانسوی متعهد شده در سال جاری میلادی ۸ فروند و تا سال ۲۰۲۴ میلادی -یعنی در یک بازه زمانی هشت ساله- ۱۱۰ فروند هواپیما به ایران‌ ایر تحویل دهد.

وی افزود:‌ با بررسی‌های صورت گرفته، چهار مدل از انواع هواپیماهای ایرباس خریداری شده که با توجه به جدول زمان بندی تعیین شده به مرور به ناوگان ایران ایر اضافه می شوند. در مجموع ۱۱۸ فروند هواپیما شامل ۴۵ فروند ایرباس ۳۲۰، ۴۵ فروند ایرباس از سری ۳۳۰ و ۱۶ فروند ایرباس ۳۵۰ و همچنین ۱۲ فروند ایرباس ۳۸۰ خریداری می‌شود.

بر اساس این گزارش ۴۵ فروند ایرباس ۳۲۰ شامل ۲۱ فروند ایرباس ۳۲۰ مدل «سی ای او» و ۲۴ فروند ایرباس جدید است. مدل قدیمی ایرباس ۳۲۰ در دو کلاس پروازی تا ۱۵۰ مسافر ظرفیت دارد و بُرد آن با یکبار سوخت‌گیری حدود ۶ هزار کیلومتر است، قیمت این هواپیما در حال حاضر حدود ۳۶۰ میلیارد تومان است. کل هزینه خرید این ۲۱ فروند هواپیما حدود ۷۵۶۰ میلیارد تومان خواهد بود.
تعداد بازدید : 1148 00:47:33 1394-11-10

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 497
  بازدید امروز : 29116
  بازدید ماه گذشته : 1040706
  بازدید کل : 32869788