بانک اطلاعات مشاغل کرج

دسته بندی مشاغل

  آرایش و زیبایی  آموزش و پژوهش  کامپیوتر و اینترنت  موسسات و شرکت ها  بهداشت و درمان  حمل و نقل  خودرو و وسایل نقلیه  ساختمان و اماکن  سازمانها و ادارات  خوراکی و مواد غذایی  بانک و موسسات مالی  قضایی و حقوقی  دفاتر بيمه  گردشگری و توریستی  ورزش و سرگرمی  پوشاک و کفش  املاک و مستغلات  موبایل و تلفن  لوازم خانگی  چاپ و تبلیغات  مجالس و مراسم  شرکت مهندسی برق  اطلاعات شهری کرج  مقالات
جشنواره فیلم فجر در استان البرز آغاز شد
سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر شب گذشته همزمان با تهران در استان البرز آغاز شد.


جشنواره فیلم از شب گذشته در پردیس سینمائی پرشین کرج آغاز شد و قرار است تا برای نخستین بار همزمان با تهران فیلم های منتخب این جشنواره را در البرز به نمایش بگذارد.

اکران همزمان جشنواره فیلم فجر در البرز نشان از نویدی تازه و خوب برای سال های آینده هنر این استان نوپا و جوان دارد و نشان دهنده تلاش مسئولین این امر برای اثبات نقش البرز و همچنین پتانسیل ها و ظرفیت های موجود در این استان در هنر کشور است.

در اکران فیلم های این جشنواره در این مجتمع سینمائی قرار است روزانه سه فیلم نمایش داده شود و سودای سیمرغ یک، دو و یک فیلم نیز از گروه نگاه نو هر روز در مجتمع سینمایی پرشین کرج اجرا خواهد شد.

فیلم های گروه سیمرغ یک و دو هر روز ساعت ۱۶ و ۱۸ و فیلم گروه نگاه نو هر شب ساعت ۲۱ اکران می شود.

مجتمع سینمائی پرشین واقع در مهرشهر کرج در مجموع دارای چهار سالن در مجموع به ظرفیت ۶۰۰ نفر است که ظرفیت سالنی که قرار است میزبان شهروندان برای اکران فیلم ها باشد ۲۰۰ نفره است.

به گزارش ایرنا، این سالن سینما همزمان با آغاز جشنواره به بهره برداری رسید و سه سالن دیگر مجتمع سینمایی پرشین کرج در آینده ای نزدیک افتتاح خواهد شد.

مجتمع سینمایی پرشین کرج در مهرشهر، بلوار ارم، سه راه شهرداری ابتدای بلوار دانش واقع شده است.
تعداد بازدید : 959 22:19:17 1394-11-13

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 392
  بازدید امروز : 24457
  بازدید ماه گذشته : 840953
  بازدید کل : 31043348