بانک اطلاعات مشاغل کرج

توانبخشی آوا

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
دکتر مامک جولائی
33555681
adarouie@hotmail.com
خیابان درختي ، بلوار حدادی ، انتهای ۲۰ متری انقلاب
تعداد آرا: 8 امتیاز کاربران: 4.1
خدمات توانبخشی شنیداری و آموزش ویژه افراد کم شنوا- خدمات گفتاردرمانی برای افراد دارای اختلالات گفتار و زبان

مرکز آوا از اردیبهشت سال ۱۳۸۰ با پذیرش ۱۵ کودک کم شنوا در شهرستان کرج کار خود را آغاز کرد. اگرچه در طول این مدت برنامه های مورد استفاده در مرکز در چند نوبت بازبینی شده اند، اما مبنا و اساس فعالیت ها از ابتدا بر پایه رویکرد شنیداری/شفاهی بوده است. در سال ۱۳۸۲ برنامه ی جامع آموزش شنیداری آوا با همت گروهی از کارشناسان این مرکز طراحی و اجرا شد که پس از بازبینی های متعدد در سال ۱۳۸۸ به چاپ رسید. تا به امروز بیش از ۲۷۰ کودک کم شنوا و خانواده ی آنها از خدمات روزانه ی این مرکز استفاده کرده اند. در حال حاضر مرکز دارای ۷ کلاس است که در ۵ سطح آموزشی فعالیت دارند.
برنامه شنیداری / زبانی آوا توسط همکاران آسیب شناس گفتاروزبان در این مرکز طراحی و منتشر شده است و بسیاری از همکاران دیگری که در سایر مراکز آموزشی و درمانی فعالیت می کنند، از این برنامه استفاده می کنند. همچنین این مرکز دوره های آموزشی مورد نیاز برای مربیان خود و دیگر مراکز مشابه برگزار کرده است.
کارشناسان این مرکز تاکنون چندین کارگاه آموزشی را در دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی تهران برگزار و چندین سخنرانی در سمینارها و همایش های مرتبط ارائه کرده اند.
ثبت نام
مرکز آوا از کودکان مبتلا به آسیب شنوایی (با هر میزان افت و هرگونه وسیله ی کمک شنیداری) تا ۷ سالگی ثبت نام به عمل می آورد.
ثبت نام کودکان در کلیه مقاطع زمانی صورت می گیرد.
جهت اطلاع از شرایط ثبت نام با شماره ۳-۳۳۵۵۵۶۸۰-۰۲۶تماس حاصل نمایید.

لیست خدمات

عنوان توضیحات
کتاب بازیهای آموزشی برای کودکان 4 تا 6 سال 3000

نظرات کاربران ارسال نظر

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 199
  بازدید امروز : 3164
  بازدید ماه گذشته : 840953
  بازدید کل : 31127106