بانک اطلاعات مشاغل کرج

بیمه دانا شعبه 7 تیر

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
محمد اکبر آبادی
karaj@dana-insurance.com
هفت تير ، بلوار شهدای دانش آموز ، پلاک 739
تعداد آرا: 7 امتیاز کاربران: 3.4
بیمه های مهندسی
بیمه های مهندسی زیرمجموعه بیمه های اموال بوده كه پروژه های در حال ساخت یا سازه ها و یا تأسیسات در حال بهره برداری و یا ماشین آلات و تجهیزات فنی را تحت پوشش قرار می دهد.

1 - بیمه تمام خطر پیمانكاران (Contractor’s All Risks)
به موجب این بیمه طرح های عمرانی و ساختمانی مانند پروژه های احداث واحدهای مسكونی ، تجاری ، راه آهن ، فرودگاه ، جاده ، پل ، سد ، ساختمان كارخانه ها و نیروگاهها ، شبكه های فاضلاب و غیره تحت پوشش قرار می گیرند . مدت بیمه از زمان تخلیه مصالح در محل اجرای پروژه شروع و تا اتمام آن و تحویل كار به كارفرما ادامه دارد . علاوه بر آن یك دوره نگهداری نیز مطابق پیمان می تواند تحت پوشش قرار گیرد.
تحت این بیمه نامه ساختمان های موقت ،تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی ، اموال مجاور و مسئولیت در قبال اشخاص ثالث نیز قابل بیمه شدن می باشند .

2 - بیمه تمام خطر نصب (Erection All Risks )
به موجب این بیمه نامه عملیات نصب ماشین آلات و تجهیزات واحدهای صنعتی ، تولیدی و خدماتی از قبیل توربین ها ، ژنراتورها ، دیگهای بخار، كمپرسورها، موتورهای درون سوز ، ترانسفورماتورها ، مبدل ها ، ماشین ابزار ، همچنین دستگاههای چاپ ، ماشین آلات كاغذسازی و نساجی و خطوط هوایی انتقال نیرو ، خطوط لوله ، مخازن و پل های فلزی تحت پوشش قرار می گیرد. پوشش بیمه ای از زمان تخلیه تجهیزات و ماشین آلات در محل اجرای طرح شروع و در كلیه مراحل نصب ، آزمایش و راه اندازی و نگهداری ادامه دارد. پوشش مسئولیت مدنی در قبال اشخاص ثالث نیز در این بیمه نامه پیش بینی شده است.

نظرات کاربران ارسال نظر

خدیجه : 16:49 1393-04-04
سلام بیمه حمل مایعات مشتعل هم دارید؟ یا به طور کلی خدمات حمل و نقل ؟

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 468
  بازدید امروز : 28187
  بازدید ماه گذشته : 1061846
  بازدید کل : 40278439