بانک اطلاعات مشاغل کرج

دکتر سحر فرهادی

لطفا در هنگام تماس بگویید که آگهی را در کرج تبلیغ دیده اید.
دکتر سحرفرهادی
Farhady_sahar@yahoo.com
عظیمیه ، ميدان نبوت ، پشت بازارمهستان ، کوی لیلستان ، روبروی تاکسی تلفنی مهرداد ، ساختمان پارسیان ، طبقه دوم
تعداد آرا: 3 امتیاز کاربران: 5
دندانپزشکی کودکان ونوجوانان (ترمیم وعصب کشی دندانهای شیری .فضانگهدار.روکش استیل.فلورایدتراپی.فیشوسیلنت.درمان دندانهای ضربه خورده

دهان انسان جز تکمیلی بدن او محسوب می‌شود پس اگر ان دچار بیماری شود می‌توانند کل بدن را تحت تاثیر قرار دهد برای مثال وقتی که لثه فرد دچار خونریزی می‌شود باکترهای پلا ک دندان می‌توانند از این طریق وارد بدن انسان شده، و عامل ایجاد بیماری‌هایی از قبیل ذات الریه، بیماری‌های تنفسی و دیابت شوند. سلامتی دهان در زنان و مردان متفاوت است.
پوسیدگی دندان با انحلال مینای دندان به وسیلهٔ اسید شروع می‌شود این اسید از باکتری‌هایی ترشح می‌شود که کربوهیدرات‌های موجود در غذا را تخمیر می‌کنند. دیگر عوامل موثر در پوسیدگی دندان عبارتند از ژنتیک، تغذیه، رفتار، نژاد، سن وعوامل میزبان. در دندان هایی که چگالی مینای کمتری دارند پوسیدگی دندان بیشتر صورت می‌گیرد. سوراخ‌های پوسیدگی در دندان وقتی صورت می‌گیرد که بعد از حمله ی اسید، ماده ی معدنی از دست رفته به اندازهٔ کافی بازسازی نشده باشد این سوراخ‌ها تحت دو شرایط حاصل می‌شود یکی اینکه فرد در تمیز کردن دندان‌های خود از خمیر دندان حاوی فلورید استفاده ننمایید و دیگری این که مصرف کربوهیدرات‌ها در این فرد خیلی زیاد باشد.
در سلامت دندان های خود بکوشیم و به آن ها رسیدگی کنیم .


تلفن های مطب : 32558204 - 32558172

نظرات کاربران ارسال نظر

نسيم لشگری : 15:37 1396-05-29
سلام خانم دکتر خسته نباشید جهت اصلاح ظاهری دندانهایم را روکش زیرکونیا کردند. ده واحد بالا و شش واحد پایین .بعد از درمان حالت روحی بدی دارم مانند کسی که دچار نقص عضو شده نسبت به دندانهایم حساس شدم و کلا از کارم پشیمان در فک پایین ظاهر را دوست ندارم میخواستم ببینم کاری نمیتوان کرد بسیار افسرده شدم.

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 208
  بازدید امروز : 31699
  بازدید ماه گذشته : 963292
  بازدید کل : 16666941