بانک اطلاعات مشاغل کرج

مطب تخصصى دندانپزشكى كودكان

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
ماندانا حجازى
mandana.hejazi@yahoo.com
خيابان شهيد بهشتى ، حدفاصل هلال احمر و دارايي، ساختمان پزشكان نور ، طبقه سوم ، واحد ١١
تعداد آرا: 3 امتیاز کاربران: 3.7

دکتر ماندانا حجازی دهاقانی

متخصص دندانپزشکی کودکان

image6

image5

بازسازی كامل دندانها

روکش یکی از راه های بازسازی كامل دندانها است که به نوعی ترمیم غیر مستقیم دندان محسوب می شود. در ترمیم دندان ماده ی بازسازی کننده در بین دیواره های باقیمانده ی دندان قرار می گیرد و منجر به مقاومت دندان در مقابل شکستگی دندان می گردد و در نتیجه موجب ایجاد ظاهری زیبا در دندان ها می شود.
image4

درمان آبسه دندان

سلولیت عفونت منتشر بافت نرم می باشد که می تواند ناشی از دندان شیری یا دائمی پوسیده باشد. این عفونت در صورت عدم درمان، امکان پیشرفت داشته که می تواند در برخی موارد نیز خطرناک باشد. بنابرین توصیه شده است که در صورت بروز چنین مواردی به سرعت به دندانپزشک کودکان مراجعه نموده تا به صورت اورژانسی به این وضع رسیدگی شود.
image1

ترمیم دندان قدامی فک بالای شكسته

ترمیم دندان قدامی فك بالای شكسته : دندان ها همیشه در خطر شکستگی و پوسیدگی هستند. در برخی مواقع یک ضربه که ممکن است در تصادف اتفاق بیافتد موجب شکستگی دندان ها می شود. در بعضی مواقع به دلیل جویدن ماده ای سخت ( مانند ته دیگ یا شکستن پسته و بادام ) دندان دچار شکستگی می شود. دندان های شکسته را می توان ترمیم کرد
image2

شكستگی دندانهای قدامی فک بالا

فک بر اثر برخورد با اجسام سفت یا تصادفات دچار شکستگی می شود که این عارضه بسیار خطرناک است و باید هرچه سریع تر به درمان آن پرداخت. در این مقاله درباره ی شكستگی دندانهای قدامی فک بالا به شما اطلاعات می دهیم. شکستگی فک در صحبت کردن و غذا خوردن و دیگر اعمال فرد تاثیر می گذارد به همین دلیل است که باید سریعا درمان شود. این شکستگی بیشتر در آقایان و کمتر برای خانم ها پیش می آید.
image3

ترمیم دندانهای قدامی شیری كودک

ترمیم دندانهای قدامی شیری كودک : کودکان از زمان تولد مجموعه ی کامل که شامل ۲۰ دندان شیری می شود را دارند. این دندان ها در زیر لثه وجود دارند و در زمان مناسب رشد می کنند. زمان رشد این دندان ها در کودکان متفاوت است.

در مطب دندانپزشكى دكتر حجازى سعى شده است با ایجاد محیطى شاد و كودكانه خدمات و درمانهاى دندانپزشكى كودكان با بهترین مواد و روش ها انجام شود. در این مطب خدماتى همچون ترمیم و پركردم دندانهای شیرى، عصب كشى دندانهای شیرى، روكش كردن دندانهاى شیری، درمانهای ارتودنسى پیشگیرانه ارائه می شود.

نظرات کاربران ارسال نظر

آذين : 16:14 1397-03-02
سلام و احترام ، براکسیسم یا دندان قروچه چیه و چه علتی داره؟
النازصفری : 14:59 1397-02-25
سلام دندان پسرم دراومده حالا بر اثر زمین خوردن افتاده حالا احتمال رویش دوباره دندان هست با تشکر
مطب تخصصى دندانپزشكى كودكان :    در صورت خارج شدن كامل دندان شيرى در اثر ضربه امكان رويش مجدد دندان شيرى وجود ندارد اما معمولاً اين حالت اثري بر رويش دندان دائمى زيرين نداشته و دندان در اينده رويش خواهد يافت.

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 636
  بازدید امروز : 25788
  بازدید ماه گذشته : 906473
  بازدید کل : 32196432