بانک اطلاعات مشاغل کرج
دکتر نوید احمدی روزبهانی
تعداد آرا: 4 امتیاز کاربران: 4.2

اطلاعات تماس

لطفا در هنگام تماس بگویید که آگهی را در کرج تبلیغ دیده اید.
دکتر نوید احمدی روزبهانی
navidar@live.com
خيابان بهشتي - بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا ، برج شاه کرم ، طبقه هفتم ، واحد ۷۰۲
جراحی و زیبایی بینی
اندوسکوپیک بینی و سینوسها
درمان سردردهای ناشی از جراحی بینی و سینوسها
ترمیم گوشی میانی و ماستوئید و بازسازی شنوایی
جراحی تومورهای خوش خیم و بد خیم سر و گردن
ترمیم و بازسازی نقایص سر و گردن
درمان اختلالات خواب ، درمان اختلالات حنجره
بازسازی صورت ، تزریق بوتاکس و ژل چربی
رینو پلاستی جراحی بینی

نظرات کاربران ارسال نظر

مجید : 17:04 1393-04-08
سلام بینی من گوشتی هست امکان عمل زیبایی هست و امکان بازگشت دارد ؟
نگار : 17:49 1393-04-04
سلام آقای دکتر هزینه عمل زیبایی بینی چقدره ؟
کیانا : 13:02 1392-10-24
آیا بینی های موسوم به گوشتی مدتی پس از عمل به شکل اولیه خود بر می گردند ؟
دکتر نوید احمدی روزبهانی :   با استفاده از تکنیک های جراحی قدیمی که به کوچک کردن بینی و برداشتن بافت های بینی متمرکز بودند بسیاری از اعمال جراحی روی این بینی ها پس از مدتی نتیجه چندانی نداشت و به اصطلاح بر می گشت . در تکنیک های جدید که به تقویت ساختار غضروفی و یا استخوانی زیرین در کنار برداشت قسمت های بد شکل استوار است نتیجه بسیار مطلوب تری حاصل می شود.
سپیده : 13:01 1392-10-24
بطور کلی جراحی های بینی با چه اهدافی صورت می گیرد ؟
دکتر نوید احمدی روزبهانی :   جراحی های بینی با اهداف متعددی انجام می شود که می توان آنها را به دو دسته تقسیم کرد: دسته اول جراحی هایی هستند که در جهت اصلاح عملکرد بینی انجام می شوند. شایعترین مشکل در عملکرد بینی، گرفتگی راه تنفسی بینی است. جراحی هایی که که در جهت رفع مشکلات عملکرد بینی صورت می گیرد به طور عمده شامل اصلاح انحراف تیغه میانی بینی است. مشکلات دیگری مانند پولیب و تورم بافتهای داخلی بینی نیز ممکن است موجب مشکلات تنفسی شوند. در این حالات ممکن است جراحیهای پیچیده تری مورد نیاز باشد که در بسیاری از موارد مستلزم استفاده از آندوسکوپ است دسته دوم جراحیهایی که با هدف تغییر شکل خارجی بینی و زیباسازی است. اختلالات زیبایی نیز به دو دسته مادرزادی و اکتسابی تقسیم می شوند. در حالت نخست شایعترین آن قوز پشت بینی و نوک پهن آن است. در حالت دوم شایعترین دلیل آن عفونت، ضربه و مشکلات جراحیهای پیشین است.
سارا : 00:00 1392-08-01
آیا عمل جراحی بینی های با پوست چرب ، ضخیم موسوم به بینی های گوشتی را توصیه می کنید یا خیر؟
دکتر نوید احمدی روزبهانی :   کیفیت پوست بینی یکی از عوامل مهم در تعیین نتیجه عمل راینوپلاستی است . بینی های با پوست چرب و ضخیم موارد مناسبی برای عمل جراحی نیستند و نمی توان انها را خیلی کوچک کرد ولی با تکنیک ای مدرن جراحی زیبایی بینی، با تقویت بعضی قسمت ها و برداشتن قسمت ها و برداشتن قسمت های دیگر بینی میتوان بینی را شکیل تر کرد .
شیما : 00:00 1392-06-10
سن مناسب عمل رینوپلاستی چیست؟
دکتر نوید احمدی روزبهانی :   گرچه در موارد نادری مجبور به انجام اعمال زیبایی جهت باز سازی ساختار بینی های با اختلال شدید در سنین نوجوانی هستیم. اصولا عمل جراحی زیبایی بینی یا راینوپلاستی پس از تکمیل شدن رشد استخوانی که در آخرین مراحل بلوغ صورت می گیرد قابل انجام است . این سن نسبت به نوع تغذیه، محل زندگی و نژاد متفاوت است و عموما در مورد خانم ها پس از ۱۷ سالگی و آقایان پس از ۱۸ سالگی قابل انجام است .