بانک اطلاعات مشاغل کرج
به دلیل منقضی شدن آگهی ، اطلاعات تماس نشان داده نمیشوند.
دبستان اسوه
تعداد آرا: 7 امتیاز کاربران: 3.6
دبستان غیر دولتی اسوه در سال 1373 به همت اسماعیل سرمشقی تاسیس گردید. دبستان اسوه در حال حاضر دارای شش پایه ابتدایی و یک کلاس پیش دبستان است. دبستان اسوه با قبولی صددرصد و با بیش از بیست نفر قبولی در آزمون تیزهوشان در طی فعالیت خود کارنامه درخشانی از خود به جای گذاشته است.

کلیه کلاس های این موسسه مجهز به سیستم هوشمند هستند که این مسئله خود نقطه عطفی در مقایسه با دیگر مدارس ناحیه محسوب می گردد.
برگزاری کلاس های فوق برنامه ، تعیین میزان پیشرفت تحصیلی دانش آموزان ، برگزاری طرح پشتیبان توسط مدیر و معاونت آموزشی مدرسه ، ارتباط در خانه با دانش آموزان ، برگزاری کلاس های تیزهوشان و همچنین برگزاری آزمون های ماهیانه و سنجش دانش آموزان با دیگر همسالان خود در سطح استان از دیگر فعالیت های این مجموعه می باشد.
همچنین موسسه زبان اسوه در ساعات بعدازظهر از علاقمندان به آموزش زبان استقبال می نماید. این موسسه برای دانش آموزان محصل در مدرسه تخفیف خاصی قائل می باشد.
همچنین موسسه اسوه در ساعات بعدازظهر در قسمت آموزش از راه دور از افرادی که مایل به ادامه تحصیل در رشته های ریاضی، تجربی ، انسانی و کارودانش در مقاطع دبیرستان و پیش دانشگاهی هستند ثبت نام می نماید.

دبیرستان ، کارودانش ، پیش دانشگاهی و رشته ای کارودانش از راه دور اسوه :
√ نقشه کشی ساختمان 6184
√ گرافیک کامپیوتر 9901
√ تعمیر موتور برق خودرو 6114
√ تعمیر موتور خودرو 6116
√ تابلوسازی برق صنعتی 9958
√ برق صنعتی 9969

نظرات کاربران ارسال نظر

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 234
  بازدید امروز : 27407
  بازدید ماه گذشته : 680709
  بازدید کل : 16720484

جستجو