بانک اطلاعات مشاغل کرج

سالن تخصصی ماساژدرمانی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
امیر بی درنگ
درختی ، (از سمت هفت تیر به سمت گلشهر) ، پایین تر از سه راه حدادی ، جنب آموزشگاه آپادانا
تعداد آرا: 7 امتیاز کاربران: 4

ارائه انواع ماساژهای درمانی سبک های ماساژ طب سنتی حجامت بادکش زیبایی جوانسازی پاکسازی و لاغری در سالن تخصصی ثنا
شماره تماس برای خدمات ماساژ :
09919952242
09051738077

خدمات :
ماساژ صورت و زیبایی مزایای بی شماری برای ماساژصورت وجود دارد از جمله زیبایی احساس ارامش و کند شدن روند پیری و چین و چروک صورت.نوع غربی ماساژصورت به عنوان یک درمان زیبایی یک نوآوری جدید در قرن بیستم است و به خصوص در اروپا خیلی طرفدار پیدا کرده است. بسیاری از ماساژدرمان های معروف اروپایی در آمریکا نیز مشغول کار و تعلیم می شوند این شکل از ماساژ بیشتر جنبه زیبایی دارد تا درمانی. فواید احتمالی ماساژصورت به روش غربی ها عبارت است ازبهبود وضعیت پوست صورت و قدرت عضلات صورت.استراحت کردن و ریلکس شدن عضلات صورت و چشم.بهبود سردردهای تنشی و درد های صورت. تخفیف استرس و اضطراب و ریلکس شدن کلی بدن از نظر فیزیکی و روانی .
ماساژ لاغری این ماساژ بیشتر با غدد لنفاوی و تخلیه آن با استفاده از پرس و فشار سرکار دارد این ماساژ به سیستم لنفاوی کمک میکند تا مایعات و مواد زائد را از بدن خارج کرده و مواد مغذی ضروری جایگزین آن شود که این کار برای کمک به ساخت سلول های ایمنی سخت و ساز بدن شکست چربی ها و دفع چربی ها موثر است.از نظر دیگر ماساژبا افزایش جریان خون باعث سوخت و ساز بیشتر بدن شده و مانند ورزش کردن باعث شکست و سوختن چربی ها می شود به طور کلی تمامی ماساژهای روغنی لاغر کننده می باشند اما ماساژ لاغری با تکنیک نیدینگ افلوراژ و لرزش اثر بیشتر دارد.
ماساژ رفلکسولوژی رفلکسولوژی یا درمان منطقه ای طب جایگزین شامل قانون فیزیکی از اعمال فشار به پاها.دست ها و یا گوش با انگشتان دست با روغن و یا بدون روغن است ماساژورهای مطرح رفلکسولوژی ادعا میکنند هریک از سیستم ها و اعضای جمعی و مفرد بدن منعکس کننده تصویر خود بر روی دست وپا است که اثر ماساژ پا دست و گوش در مناطق رفلکس آن اعضا . یک تغییر فیزیکی به آن عضو منتقل می کند.
ماساژ ورزشی ماساژورزشی برای کمک به ورزشکاران و اماده سازی بدن ان ها برای عملکرد بهینه بازیابی پس از یک مسابقه یا عملکرد خوب در طول مسابقه و تمرین به وجود امد ماساژورزشی همچنین برای پیشگیری و بهبود زخم ها و جراحات وارده به عضلات و تاندون ها وجود دارد درمانگر ماساژ به طور کلی در یک منطقه از بدن که مشکل خاصی به وجود امده تمرکز می کنند این ماساژبرگرفته از ماساژسوئدی است.
ماساژ شیاتسو شیاتسو به طور گسترده ای شناخته شده ترین سبک از طب فشاری به معنای واقعی کلمه ((فشار انگشت)) است شیاتسو با استفاده از فشار ریتمیک از ۳ تا ۱۰ ثانیه بر روی نقاط خاص در امتداد بدن و کانال های بدن با استفاده از انگشتان دست .دست. ارنج.زانو.انجام می شودو باعث تحریک نیرو در بدن می شود .همچنین شامل کشش های ملایم و محدود است شیاتسو برای درمان درد و بیماری برای استراحت بدن و به منظور حفظ سلامت عمومی استفاده می شود.
آروما تراپی استفاده از روغن هایی است که تصور می شود دارای خواص درمانی است . این روغن ها اسانس های گرفته شده از گل.میوه.دانه برگ و پوست برخی از گیاهان است.در این ماساژروش های مناسب مانند .طب فشاری یا بازتاب مورد استفاده است روغن ها از طریق پوست جذب می شود و بدن را تحت تاثیر تغییرات فیزیولوژیکی قرار می دهند بو کردن عطر به طور مستقیم بر منطقه لیمبیک درمغزکه مربوط است به احساسات و خاطرات تاثیر می گذارد.
ساعت کاری
شنبه 8:00 تا 23:00
یکشنبه 8:00 تا 23:00
دوشنبه 8:00 تا 23:00
سه شنبه 8:00 تا 23:00
چهارشنبه 8:00 تا 23:00
پنج شنبه 8:00 تا 23:00
جمعه تعطیل

لیست خدمات

عنوان توضیحات
ماساژدرمانی در کرج تماس با ما سالن تخصصی: کرج درختی شماره تماس برای خدمات ماساژ : 09919952242 09051738077 خدمات سالن: انواع ماساژهای درمانی ، انواع سبک های ماساژ، ریلکسی سوئدی ، تایلندی و سایر سبک ها ، طب سنتی ، حجامت ، بادکش ،سنگ داغ، زیبایی ، لاغری ، پاکسازی ، جوانسازی نوع روغن :روغن های ترکیبی و کاملا گیاهی تجهیزات :تخت مخصوص، رول و استیک و سیلور مخصوص و تجهیزات لاغری و بادکش تجهیزات زیبایی پاکسازی و جوانسازی تایم کاری 10تا 8 شب ماساژدرمانگر خانم و آقا

نظرات کاربران ارسال نظر

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

logo-samandehi

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 315
  بازدید امروز : 9470
  بازدید ماه گذشته : 1074142
  بازدید کل : 42686754