بانک اطلاعات مشاغل کرج

سه شنبه های بدون خودرو کرج

تعداد آرا: 2497 امتیاز کاربران: 4.7
"سه شنبه های بدون خودرو" پویش نام آشنایی برای ایرانیان در اقصی نقاط کشور است که در کمتر از یک سال از زمان تولدش، به بستر مهمی برای حرکت اجتماعی بدل شده است. امروز بسیاری از شهروندان ایرانی خطر استفاده بی پروا از خودروهای شخصی را برای سلامتی خود و اطرافیانشان درک کرده اند.

پویش سه‌ شنبه‌ های بدون خودرو، کمپینی است با هدف استفاده کمتر از خودروهای تک‌ سرنشین تا از این طریق شهروندان، دست‌کم در روز سه‌شنبه به‌ جای استفاده از خودروی شخصی، گزینه‌های مفیدتری مثل دوچرخه‌ سواری، پیاده روی، استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و لااقل استفاده از خودروی اشتراکی را برای انجام کارهای روزمره جایگزین کنند.

رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان البرز با اشاره به اینکه هدف از برگزاری و راه‌اندازی این طرح ترغیب و تشویق مردم به استفاده از دوچرخه به جای خودروی شخصی در سطح شهر است، بیان کرد: هفته‌های آغازین این طرح با مشارکت ارگان‌ های مختلف و شهرداری‌ ها اجرا می‌شود و برنامه‌ ریزی برای حضور بانوان نیز در این طرح انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه این طرح در شهر کرج هر هفته با حضور بیش از 20 دوچرخه‌سوار از هیئت برگزار می‌شود، افزود: هر هفته بر تعداد ورزشکاران و افرادی که در این طرح مشارکت می‌کنند افزوده می‌شود.


نظرات کاربران ارسال نظر

سپیده یوسفی : 16:08 1396-05-24
امیدوارم به زودی این طرح باهمکاری اکثریت مردم عملی بشه.

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 444
  بازدید امروز : 19273
  بازدید ماه گذشته : 906473
  بازدید کل : 32117685