بانک اطلاعات مشاغل کرج

دسته بندی مشاغل

  آرایش و زیبایی  آموزش و پژوهش  کامپیوتر و اینترنت  موسسات و شرکت ها  بهداشت و درمان  حمل و نقل  خودرو و وسایل نقلیه  ساختمان و اماکن  سازمانها و ادارات  خوراکی و مواد غذایی  بانک و موسسات مالی  قضایی و حقوقی  دفاتر بيمه  گردشگری و توریستی  ورزش و سرگرمی  پوشاک و کفش  املاک و مستغلات  موبایل و تلفن  لوازم خانگی  چاپ و تبلیغات  مجالس و مراسم  شرکت مهندسی برق  اطلاعات شهری کرج  مقالات
در شورای اقتصاد مقاومت استان البرز مطرح شد
احداث پروژه خطوط ریلی استان البرز به کشور در فرودگاه پیام در نشست شورای اقتصاد مقاومت استان البرز در راستای احداث و تحقق پروژه خطوط ریلی ملی در فرودگاه پیام بحث و تبادل‌نظر شد.


به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان البرز، زهرا عربشاهی پیش از ظهر امروز در شورای اقتصاد مقاومتی استان البرز که در سالن شهدای دولت برگزار شد، گفت: با توجه به شعار سال حمایت از کالای ایرانی در دستور کار قرارگرفته است.
وی افزود: طی سال گذشته موفق به برگزاری ۲۰ جلسه مرتبط با شعار سال بوده‌ایم که در این میان تعریف 229 پروژه ملی تعریف‌شده است.
رئیس سازمان برنامه‌وبودجه استان البرز در ادامه متذکر شد: در سال گذشته موفق شده‌ایم شعار سال را 160 درصد محقق کنیم و در این میان 38 پروژه را نیز به بخش خصوصی واگذارشده است.
عربشاهی تأکید کرد: در کارگروه شعار سال می‌توانیم به تحقق اهداف و شعار سال بپردازیم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: طبق پیشنهاد فرودگاه پیام در نظر داریم خطوط ریلی ملی مورد پیگیری قرار گیرد.
لزوم تحقق شعار سال
در ادامه این جلسه سعید زرندی مدیرعامل فرودگاه پیام، با تأکید بر لزوم تحقق شعار سال، گفت: فرودگاه پیام در نظر دارد برنامه‌های خود را به‌صورت جدی و مداوم در سال جدید پیگیری کند تا به اهداف خود دست یابد.
وی افزود: پروژه اتصال ریل ویژه منطقه فرودگاه پیام است که در برنامه‌ریزی میان‌مدت ما قرارگرفته است و روند اجرای پروژه در سال 96 موردبررسی و تبادل‌نظر قرارگرفته است.
مدیرعامل فرودگاه پیام یادآور شد: مشاور طرح انتخاب‌شده است و در سال 96 فاز صفر و یک این پروژه موردبررسی قرارگرفته که با کمک و همکاری سایر اداره با قطعیت به تحقق پروژه خواهیم رسید.
زرندی در پایان سخنان خود با تأکید بر اهمیت تحقق این پروژه، خاطرنشان کرد: قطعاً شاهد یکی از پروژه‌های موفق و خوب استان البرز خواهیم بود.
تعداد بازدید : 85 16:47:43 1397-02-08

جستجو

بنرهای تبلیغاتی

آمار بازدید

  کاربران آنلاین : 383
  بازدید امروز : 47314
  بازدید ماه گذشته : 1084580
  بازدید کل : 35164998