گروه آموزش آیلتس مهدی شهبازی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
گلشهر ، خیابان حاتمی ، موسسه البرز

توضیحات

استاد مهدی شهبازی دانش آموخته رشته آموزش زبان انگلیسی با بیش از 10 سال سابقه تدریس آیلتس و دارنده نمره 9 اسپیکینگ علاوه بر مدیریت گروه تخصصی آیلتس مهدی شهبازی که توسط وی و با همکاری چندی از اساتید برجسته در این زمینه پایه گذاری شده به عنوان منتور، مشاور و اگزمینر موسسات برجسته آیلتس در تهران مشغول به فعالیت می باشد.
این گروه آموزشی تاکنون توانسته با برگزاری کارگاه ها و دوره های آمادگی آیلتس در کارنامه کاری خود، نتایج حاکی از موفقیت و رضایتمندی فراگیرانش را نه تنها در ایران بلکه در کشورهایی چون کانادا و استرالیا (به صورت آنلاین) به ثبت رساند. علاقه مندی مدیریت این گروه به آموختن زبان های خارجه و داشتن مدرک در زبان های فرانسه، اسپانیایی و چینی حاکی از تسلط وی بر امر زبان آموزی بوده و متعاقبا باعث موفقیت هرچه بیشتر پروژه های آموزشی اش در زمینه تدریس شده است.
وی همچنین با تجربه تدریس در دانشگاه و تمرکز بر روی تدریس آزمون های دکتری زبان در ایران توانسته به روشی نوین جهت افزایش حداکثری نمره فراگیران در آزمونهای ذیربط و در کوتاه ترین بازه زمانی ممکن دست پیدا کند. آدرس برگزاری دوره های آمادگی آیلتس حضوری ( به صورت سازمانی – گروهی – نیمه خصوصی و خصوصی) تهران ، کرج 

کامنت ها

آموزشگاه زبان در محدوده گلشهر
آموزشگاه زبان سفیر و سفارت محدوده گلشهر
آموزشگاه زبان البرز آرنا محدوده گلشهر
گروه آموزشی استاد جعفری محدوده گلشهر
آموزشگاه زبان های خارجی راستان محدوده گلشهر
آموزش زبان پژوهان گل گندم محدوده گلشهر
جستجو
بنرهای تبلیغاتی