عنبیه شناسی و طب سنتی آبادیس کرج

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
تلگرام اینستاگرام فیسبوک لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
کیانمهر، ولیعصر غربی ، مجتمع یاس طبقه 3 واحد 3 33210032

توضیحات

🔹 با بررسی ها و آژمایشات اخیر 28000 پایانه عصبی متصل به چشم کشف شد و عنبیه شناسان با توجه به این ویژگی چشم تمام بیماری های حاد و تحت حاد را شناسایی و راهکار درمانی با طب سنتی به بیماران می دهند.
🔹 عنبیه شناسی یا ایردالوژی علم اعجاب انگیزی است در خصوص شناخت بیماری‌ها از طریق چشم، این علم ما را قادر ساخته تا آنچه در بدن اتفاق می‌افتد به فاصله چند دقیقه در عنبیه چشم مشاهده نماییم.

🔹 از آنجا که عنبیه هر فرد منحصر به فرد بوده می توان با توجه به طرح چشم افراد که همانند پارچه می باشد آن را به چهر دسته اصلی تقسیم نمود و از طریق آن می توان به مزاج شخص پی برد:
ابریشمی یا صفراوی( گرم وخشک)
کتانی یا دموی(گرم و تر)
کنفی یا بلغمی( سرد و تر)
توری یا سودایی( سرد و خشک)

🔹 تاکنون هیچ تشخیصی غیر از تشخیص ایرادولوژی وجود نداشته که بتوان تمام واکنش‌های درون سلولی را در کوتاه‌ترین زمان به آسانی و بدون استفاده ازابزار و وسایل پیچیده تشخیص داد. به کمک این علم می‌توان بیماری‌ها را قبل از ظهور علایم تشخیص داد و نسبت به پیشگیری از وقوع آنها اقدام نمود. همچنین می‌توان از طریق این علم روند بهبود یافتن و یا ارگان‌های آلوده را به بیمار گزارش داد.

🔹 لازم به توضیح که پاکسازی کل بدن اعم از سیستم گوارشی و پوست و ... با انجام بهترین خدمات بهداشتی، حجامت، فصد، زالو درمانی و افزایش حجم قسمت های مختلف بدن نیز در این مجموعه انجام می گردد.

🔹 پوست سطحی‌ترین عضو بدن است که هر روزه در برابر آسیب‌های مختلف فیزیکی و شیمایی قرار می‌گیرد. همچنین مواد زایدی که طی زندگی روزمره در داخل بدن تشکیل می‌شوند و عملکرد نادرست اندام‌های درونی آثار مختلفی همچون لک‌ها، تیرگی‌ها‌، جوش‌، خشکی و... روی پوست ایجاد می‌کند و فرآیند پیر شدن پوست را تسریع کرده و باعث تخریب آن می‌شوند. پزشکان غربی، طب سنتی را روشی مفید و موثر برای تحریک اعصاب و بافت‌های همبند می‌دانند. پزشکان غربی معتقدند که این تحریکات، باعث افزایش مسکن‌های طبیعی بدن و بهتر شدن جریان خون می‌شود.

شماره تماس جهت نوبت دهی:

0263210032
09123605412

مدیریت: آقای صولتی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
افزودن صفحه شما به لیست پزشک طب سنتی