شرکت خدماتی نظافتی کامیار سرویس

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
آزادگان، ابتدای بلوار مطهری، روبروی کارواش آزادگان، مجتمع ایران، نیم طبقه اول

توضیحات

******************************** اطلاعات صفحه صحیح و بروز می باشد ********************************

شرکت خدماتی نظافتی کامیار سرویس به شماره ثبت 30625 با جذب نیروهای نظافتچی توانمند و مجرب و مطمئن خانم و آقا آماده است تا در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی نظافتچی خانم و آقای مورد نظر شما را در کلیه نقاط کرج تامین کند.

خدمات نظافتی ما عبارتند از:
>> نظافت منزل در کرج شامل نظافت آشپزخانه که خود شامل نظافت و پاک کردن کابینت ها،نظافت یخچال و فریزر، نظافت لباسشویی،نظافت آبگرمکن ، پاک کردن شیشه های آشپزخانه ، پاک کردن و تمیز کردن گاز و هود ، شستشوی کف آشپزخانه و ظرف ها و پاک کردن دیوارها و سقف آشپزخانه و بطور کلی مرتب کردن آشپزخانه و ظرف های موجود در آن. نظافت اتاق ها و حال و پذیرایی که خود شامل پاک کردن در کمدها و مرتب کردن اتاق و اثاثیه موجود ، پاک کردن و تمیز کردن وسایل موجود در اتاق مثل تخت و مبل ومیز و صندلی ، پاک کردن پنجره اتاق ها و جاروبرقی کف اتاق ها ، پاک کردن دیوارها و طی کشیدن کف و غیره. نظافت سرویس بهداشتی و حمام و شستشوی آنها ، نظافت حیاط منزل و شستشوی حیاط و جارو کردن آن، نظافت و شستشوی راه پله حیاط و بالکن و غیره.

>> نظافت ساختمان در کرج شامل نظافت و شستشوی پارکینگ ساختمان ، طی پله ها و تمیز کردن نرده و آسانسور و کلید پریزها و غیره که با نیروهای نظافتچی آقا و خانم با تجربه در زمینه نظافت ساختمان و نظافت راه پله انجام می شود.

>> نظافت محل کار درکرج که شامل تمام موارد ذکر شده در نظافت منزل می شود.

>> نظافت واحد خالی در کرج و نظافت واحد نوساز در کرج : که معمولا" شامل گرفتن گرد و خاک موجود در واحد، تمیز کردن شیشه ها و شست و شوی سرویس بهداشتی و حمام و جارو و طی کف واحد و غیره می باشد.

>> محدوده فعالیت : گوهردشت ، شاهین ویلا ، باغستان ، اشتراکی ، شهرک اوج ، حسن آباد ، آزادگان ، طالقانی ، عظیمیه ، جهانشهر ، دهقان ویلا ، دهقان ویلای اول ، دهقان ویلای دوم ، 45 متری گلشهر ، فاز 4 مهرشهر ، مهرویلا ، مهرشهر ، کیانمهر ، فردیس ، اندیشه ، ملارد ، محمد شهر ، ماهدشت ، مشکین دشت ، حصارک ، خرمدشت ، کمال شهر ، گلشهر ویلا ، هفت تیر ، مصباح ، آسیاب برج ، شاه عباسی ، زمین های خانم انصاری ، میدان نبوت و غیره

اگر نیاز به نیروی نظافتچی مجرب دارید همین حالا با ما تماس بگیرید

آدرس وب سایت: http://kamyarservices.ir

خدمات

عنوان توضیحات
نظافت منزل در کرج بهترین نیروهای نظافتچی خانم و آقا را جمع کرده ایم تا با ارائه خدمات نظافتی منحصر به فرد نظر شما مشتریان گرامی را به خود جلب کنیم تا تنها از ما خدمات نظافتی مورد نظرتان را بخواهید. نظافت منزل ، اموری مثل گردگیری در و دیوارها و پاک کردن شیشه ها ، شست و شوی آشپزخانه و سرویس بهداشتی و حمام ، جاروی کف منزل و طی کشیدن آن و غیره تنها بخشی از کارهایی است که نیروهای ما هنگام اعزام جهت نظافت منزل در کرج انجام می دهند. در صورت تمایل به ارائه سرویس با ما تماس بگیرید: شماره های ثابت: 02691012212 02691012213 02691012214 02634555209 شماره های همراه: 09356011553 09216381732

کامنت ها

خدمات نظافتی در محدوده گوهردشت
شرکت خدماتی نظافتی پاسارگاد محدوده گوهردشت
شرکت خدماتی فرازگستر محدوده گوهردشت
شرکت خدماتی پیشگام سازه ویرا محدوده گوهردشت
شرکت خدماتی نظافتی ماهان محدوده گوهردشت
خدمات نظافت منزل و دفتر کار شرکت احمدی محدوده گوهردشت
جستجو
بنرهای تبلیغاتی