اتاق فرار پازل

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
تقاطع بلوار جمهوری شمالی و بلوار ملاصدرا - زیر پل روحانی - جنب کوچه مسلم بن عقیل - ساختمان شهاب - واحد 8

توضیحات

image6

اتاق فرار پازل

در سال ۹۷ با هدف توسعه و ترویج بازی های غیرمجازی شروع به کار کرد.

ویژه آقایان و بانوان

-یک تیم 4 تا 10 نفره تشکیل دهید
-وارد سایت puzzleroom.ir شوید و سانس موردنظرتان را رزرو کنید
😍 سورپرایز ویژه :
برای برگزاری جشن تولد عزیزان شما ایده های جالب و هیجان انگیزی داریم !!! کافیه با ما تماس بگیرید و هماهنگی های لازم رو انجام بدید...ضمنا علاوه بر اینکه برگزاری جشن تولد هیچ هزینه ای براتون نداره از طرف مجموعه پازل روم یک هدیه نفیس به عنوان کادوی تولد تقدیم کسی که تولدش هست میشه
🏃‍♂️ درباره اتاق فرار
اتاق فرار یک بازی فیزیکی-ماجراجویی است که در آن شما و اعضای گروهتان وارد یک اتاق می شوید و درها به روی شما قفل می شود!
حالا با توجه به داستان بازی مدت زمان مشخصی وقت دارید تا بتوانید با پیدا کردن سرنخ ها،حل کردن معماها و چالش هایی که با آن مواجه می شوید راه خروج را پیدا کنید...!

شاید بارها نام اسکیپ روم یا اتاق فرار به گوش تان خورده باشد اما دقیقا ندانید که اتاق فرار چیست؟ این عبارت به یکی از تفریحات هیجانی و فکری اشاره دارد که به تازگی جای خود را در میان جوان ترها باز کرده است؛ تفریحی که هیجان را با سرگرمی های فکری در می آمیزد و فضایی متفاوت را پیش روی تان می گذارد. شما با انتخاب این تفریح هم طعم هیجان را می چشید، هم در یک بازی، کار تیمی را تجربه می کنید و هم ذهن خود را به چالش می کشید؛ البته خنده و شادی هم در این خوشگذرانی جای خودش را دارد.

احتمالا تا به حال بارها و بارها در فیلم ها و سریال ها شاهد فرار زندانیان از زندان یا فرار افراد از دست قاتلان یا تلاش برای گریختن از زندان گروگانگیران بوده اید. تا به حال به این فکر کرده اید که اگر به جای این افراد بودید چه می کردید؟ دوست دارید دلهره و هیجان آن لحظه را تجربه کنید؟ می خواهید ذهن تان را برای درست پیش بردن نقشه فرار به چالش بکشید؟ اگر پاسخ تان آری است باید به شما بگوییم که شما فرصت قرار گرفتن در چنین فضایی را دارید و می توانید آن را تجربه کنید. کافیست به سراغ اسکیپ روم بروید!

اسکیپ روم اتاق فرار یا بازی فرار عنوان یک سرگرمی جذاب و ماجراجویانه است. در این بازی شرکت کنندگان باید با استفاده از سرنخ ها، نکات و استراتژی ها، به حل معماها و پازل ها بپردازند و بازی را به پایان برسانند. معماهای مختلف در جای جای یک فضای مشخص پنهان شده اند و بازیکنان باید در مدت زمان مشخص آنها را بیابند و حل کنند. این بازی به صورت فضاهای متفاوتی از قبیل سلول های زندان، رستوران، هتل، کلبه دورافتاده و حتا ایستگاه های فضایی طراحی می شود. هر یک از این فضاها سناریوی خاصی دارند و هدف خاصی را دنبال می کنند. در یک بازی اسکیپ روم به شما ماموریت فرار از زندان می دهند، در دیگری باید از دست یک قاتل زنجیره ای فرار کنید و در جایی دیگر در نقش کارآگاه به دنبال قاتل بگردید و ....

کامنت ها

اتاق فرار در محدوده گوهردشت
اتاق فرار محدوده گوهردشت
اتاق فرار اقامتگاه محدوده گوهردشت
اتاق فرار پارانویا محدوده گوهردشت
اتاق فرار هانیبال محدوده گوهردشت
جستجو
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید