رستوران جام جم کرج دکتر مهدی حیدری صفا کرج
فست فود بیست کرج آزمایشگاه ژنتیک پارس ژنوم کرج

کافی شاپ امیر چاکلت

يک فنجان قهوه در نگاه اجتماعي مفهوم متفاوتي را بيان مي کند زيرا يک فرد به تنهايي نيز مي تواند همان فنجان قهوه را در خانه اش بنوشد و نيازي به کافه رفتن نباشد اما ديدار در کافي شاپ به بهانه نوشيدن قهوه، امري اجتماعي تلقي مي شود که دو يا چند نفر قصد ديدار و صحبت کردن با هم را دارند و براي اين کار نيز براي يکديگر وقت مي گذارند.

اين قاعده در تمامي کافي شاپ ها رعايت مي شود اما چيزي که آنان را از هم متمايز مي کند فرهنگ و آداب منطقه يي است که کافي شاپ در آن قرار مي گيرد. براي نمونه کافي شاپ ها در کشوري چون هندوستان در نگاه اول کمي عجيب جلوه مي کنند. شايد به اين دليل که نمي توان با خيالي آسوده نشست، قهوه خورد و کمي صحبت کرد.

معمولاً صداي موزيک هاي تند چيزي است که هميشه وجود دارد و همين باعث مي شود صدا بين دو يا چند نفر به سختي شنيده شود. بيشتر کافي شاپ ها در هند از شعبه هاي معروف اروپايي هستند که نوشيدني سنتي هندي مثل چاي هندي را ندارند.

چاي هندي چيزي است که در گوشه خيابان و در قابلمه هاي دود خورده با مخلوط چاي، شير، شکر و ادويه مخصوص چاي، دارچين و زنجبيل درست مي شود. بنابراين اگر چاي را در کافي شاپ هاي مدرن سفارش دهيد، شير را جداگانه به چاي اضافه مي کنند که البته طعم چاي اصلي هندي را ندارد.
تعداد آرا : 12 امتیاز کاربران : 4.1
لطفا هنگام تماس بگویید که آگهی را در کرج تبلیغ دیده اید.
مدیریت اشکان طالعی
تلفـــن 34485597
موبایل 09121063866
ایمیل info@amirchocolate.com
وبسایت www.amirchocolate.com
آدرس جهانشهر - بلوار مولانا - نرسیده به پارک خانواده
   
ردیفعنوانتوضیحاتقیمت
1 قهوه اسپرسو   
2 کاپوچینو   
3 موکاچینو   
4 هات چاکلت   
5 قهوه فرانسه   
6 لاته موکیاتو   
7 کافه لاته   
نظرات کاربران
  • ارسال نظر
  بالای صفحه