آویسا پالایش البرز

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
میدان جمهوری ، ضلع غربی پل شهدای روحانی ، نبش کوچه شهید کمندانی

توضیحات

آویسا پالایش البرز

سیستم های تصفیه آب خانگی با توجه به مدل انتخاب شده ، می توانند در زیر سینک ظرفشویی ، روی میز و یا پیشخوان آشپزخانه قرار بگیرند.
جایی که در واقع آخرین نقطه شبکه توزیع آب شهری بوده و نقطه به مصرف رسیدن آب ( Point Of Use ) است.
به این ترتیب درست قبل از به مصرف رسیدن آب ، کلیه املاح و ناخالصی ها و ترکیبات مضر نظیر : گل و لای ، زنگ لوله ها ، نیترات ، سرب ، آرسنیک ، کلر ، کادمیوم و ... از آب حذف می شوند و آبی سالم و گوارا تولید شده و در منبع دستگاه ، ذخیره می شود .

آب تصفیه شده در هر لحظه از شبانه روز از طریق یک شیر برداشت مجزا ، در دسترس شما قرار می گیرد.


چندین نوع اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار موجود است که عبارتند از:

1- سیستم های تصفیه آب ورودی (Point of Entry):

برای کل آب ورودی به منازل در نظر گرفته می شوند و معمولاً بعد از کنتور آب و یا پیش از مخزن دخیره آب نصب می شوند.

2- سیستم های تصفیه در نقطه مصرف (Point of Use):

معمولاً درزیر سینک آشپزخانه، یخچال و فریزر و یا سر دوش در نظر گرفته می شود. برخی از این سیستم های تصفیه آب روی خط اصلی تغذیه قرار می گیرند در حالی که بعضی دیگر از طریق یک شیر جداگانه، آب تصفیه شده را در معرض استفاده قرار می دهند. از جمله تجهیزات این دسته، می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
بطری های آب شخصی: از بطری های قابل استفاده مجدد و مجهز به فیلتر توکار ساخته شده اند. سر بطری می تواند فشاری و یا پیچی باشد و برای استفاده فردی طراحی شده است.
پارچ: که آب با استفاده از گرانش از فیلتر تعیبیه شده در داخل آن عبور می کند. این محصولات ظرفیت کمتری نسبت به سایر سیستم ها دارند.( یعنی حجم کمتری از آب را تصفیه می کنند.)
فیلتر سر شیر: به انتهای شیر آب سینک آشپزخانه متصل می شود. با استفاده از یک منحرف کننده جریان آب، ارسال آب از طریق سیستم هنگامی که آب آشامیدنی تصفیه شده مورد نظر است، صورت می گیرد.
فیلتر تصفیه آب رومیزی: در کنار سینک آشپزخانه قرار می گیرد و از طریق یک تیوب با قطر کوچک به شیر آب موجود سینک متصل می شود.
سیستم های تصفیه با سر شیر آب جداگانه: بصورت یک دستگاه که معمولاً در زیر سینک قرار می‌گیرند، آب را تصفیه می‌کنند. در این روش، آب تصفیه شده از طریق یک شیر آب جداگانه کوچکتر به جای شیر آب اصلی آشپزخانه برای مصرف توزیع می‌شود. این روش از رایج‌ترین مکانیزم‌های تصفیه آب خانگی محسوب می‌شود.
دستگاه‌های تقطیر: این دستگاه‌ها، آب را تا رسیدن به نقطه جوش گرم می کند و سپس بخار آب را کندانس نموده و به این ترتیب، بسیاری از آلاینده‌ها به خصوص فلزات سنگین در این فرایند حذف می گردند.
فیلتر یخچال: برای آب و یخ توزیع شده توسط یخچال و در دو نوع یکپارچه تو کار و مدل بیرونی کار می رود .

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
@سمانه
سلام میخواستم بدونم هزینه دستگاه تصفیه با سر شیر آب جداگانه چقدر هست؟
آویسا پالایش البرز سلام دوست عزيز شما مي توانيد با مراجعه به سايت فروشگاه از محصولات ما بازديد كنيد https://avisakala.com ممنون از شما
فروشگاه تصفیه آب در سایر محله ها
پخش همگام ( بانک پمپ ) سایر محله ها
شرکت طراحان تصفیه سایر محله ها