مرکز دندانپزشکی بهبد

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
خيابان بهشتي ، بین میدان شهدا و چهار راه طالقانی ، کلینیک بهبد ، طبقه چهارم

توضیحات

√ درمانهای تخصصی ارتودنسی، ایمپلنت (کاشت دندان)
√ جراحی لثه و دندان عقل
√ پروتزهای ثابت و متحرک
√ ارتودنسی ثابت و متحرک
√ دندانپزشکی زیبایی
√ اصلاح طرح لبخند
√ دندانپزشکی کودکان
√ کاشت نگین رایگان بعد از انجام کار
مرتب کردن دندانهای نامرتب بدون ارتودنسی
طرف قرارداد با بیمه آسیا و پارسیان

کامنت ها

Simin
سلام خسته نباشید میخواستم بدونم هزینه عصب کشی با پر کردن چه قدر هست ؟شما با سازمان نظام مهندسی قرارداد دارید ؟
اشکان
سلام میخواستم بدونم هزینه پر کردن دندان چقدره و سوال دیگم اینه که دندان آسیابم سمت بالا چپ دیوارش خود به خود ریخته و لثه ام خونریزی داره علت چی می تونه باشه وهزینه اونم بفرمایید ممنون می شم.
مرکز دندانپزشکی بهبد در پاسخ به جناب اشکان عزیز ، با توجه به شرایطی که از دندان فرمودید به احتمال زیاد نیاز به روت کانال تراپی ( عصب کشی) خواهد داشت که هزینه آن با ترمیم تاج دندان با آمالگام حدود سیصد هزار تومان است. و اگر به عصب کشی نیاز نداشته باشد هزینه ترمیم آن با مواد همرنگ حدود یکصد و پنجاه هزار تومان خواهد بود.
پرسش
ايمپلنت (Implant) دنداني چيست ؟
مرکز دندانپزشکی بهبد ايمپلنت دنداني قطعه اي از فلز تيتانيوم است که اغلب به شکل ريشه دندان مي باشد و داخل استخوان فک قرار داده ميشود.ايمپلنت دنداني بعنوان پايه اي جهت قرار دادن پروتز روي آن استفاده مي شود و باز سازي تاج دندانهاي از دست رفته با استفاده از اين پايه ايمپلنت مقدور مي گردد.
پرسش
دندان هایم دارای فاصله است ، چکار میتوانم انجام دهم؟
مرکز دندانپزشکی بهبد در صورتی که این فاصله به تازگی در بین دندان‌ها ایجاد شده، ممکن است به علت بیماری لثه یا عادات دهانی مانند فشار دادن زبان بین دندان‌ها باشد. در این صورت بهتر است به فکر درمان آن باشد. چنانچه هیچ مشکلی وجود ندارد و از ظاهر دندان‌های خود راضی هستید، به آنها دست نزنید. ولی در صورت تمایل، برای بستن این فاصله می‌توانید یکی از سه روش درمانی کامپازیت یا لامینیت چینی (Porcelain Laminate Veneer) یا ارتودنسی را انتخاب کنید.
پرسش
خط لبخند چیست ؟
مرکز دندانپزشکی بهبد در حالت طبیعی، دو دندان پیشین مرکزی بالا باید کمی ‌بلندتر از دندان‌های پیشین کناری باشند تا به صاحب آن، ظاهری جوان ببخشند. این دندان‌ها هم‌ارتفاع دندان‌های نیش هستند.«خط لبخند» یک خط فرضی است که از لبه دندان‌های جلوی فک بالا می‌گذرد و با لبه فوقانی لب پایین موازی است (تصویر بالا). اگر این خط به سمت پایین انحنا داشته باشد، لبخند فرد حالت جوان پیدا می‌کند، ولی اگر صاف باشد، نشان‌دهنده سایش دندان‌ها و بالا رفتن سن است.
دندانپزشکی در محدوده مرکز شهر
مرکز دندانپزشکی دکتر شهریار جنانی / دکتر برهانی محدوده مرکز شهر
دکتر حسین خلیل زاده محدوده مرکز شهر
متخصص دندانپزشکی کودکان محدوده مرکز شهر
دکترنیکنام جهانفر (متخصص جراحی لثه وایمپلنت) محدوده مرکز شهر
دکتر فدرا یوسف پور محدوده مرکز شهر
جستجو
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید