شرکت آسانسور و پله برقی الفارس

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
جهانشهر ، خیابان استانداری ، نبش کوچه فریما ، مجتمع آراکس ، طبقه 4 ، واحد 5

توضیحات

image6

شرکت آسانسور و پله برقی الفارس

قدیمترین شرکت فعال آسانسور و پله برقی ایران

سال هاست همراهتان هستیم

هیئت مدیره نسل اول (1357 تا 1379) علی شکوری، مهندس عباس موید اسلامی، محمد علی صراف جوان و مهندس جهان خیر خواه نسل دوم (1379 تا امروز)

Cinque Terre

مهندس حمیدرضا شکوری

Cinque Terre

مهندس مصطفی شکوری

جابجایی ازدحام و تراکم بیش از اندازه جمعیت در ورزشگاه و نمایشگاه های بین المللی یکی از مسائل پیش روی ما قرار دارد که الفارس با طراحی ایمن و جابجایی سریع حرکت توده های مردم را به سرعت و با خیال راحت مدیریت میکند. حرکت و سرعت آسوده: با وجود هزاران تراز از طرفداران یک رویداد ورزشی یا بازدیدکنندگان نمایشگاه الفارس راه حل های موثر تحرک برای جلوگیری از ایجاد ترافیک و آسودگی در جابجایی با محصولاتی از قبیل پیاده رو متحرک پله برقی های کاربردی با توجه به محیط این مراکز طراحی میکند. پاسخ سریع: با وجود هزاران تراز از طرفداران یک رویداد ورزشی یا بازدیدکنندگان نمایشگاهشما با الفارس میتوانید اطمینان حاصل کنید که حرکت مردم در سراسر فضاهای عمومی مناسب و ایمن انجام می شود.محصولات ما با ماندگاری کیفیت اعتماد شما را جلب میکند و تکنسین های متخصص ما با ارائه خدمات یکپارچه آماده خدمات رسانی به مشتریان هستند.
بررسی و آنالیز ترافیک در مراکز خرید و تفریحی قبل از ساخت و بهره برداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است.تیم الفارس برای جانمایی محل مناسب استقرار آسانسورها در این مراکز، مواردی از قبیل ساعت های پرتردد (Peak )، کاهش زمان انتظار مسافرین و کیفیت مطلوب جابجایی در طبقات را مد نظر قرار میدهد.متخصصین تیم طراحی الفارس اغلب طراحی آسانسور و سهولت دسترسی به طبقات به گونه ای محاسبه میکنند که اختلاف ارزش ریالی واحدهای غیر همکف را با همکف به حداقل برساند. امروزه با توجه به ازدحام مسافر در بعضی از ساعات در مقابل آسانسورها در ساختمان های تجاری،پزشکان و اداری به دلیل عدم رعایت این مهم، علاوه بر کیفیت پائین سرویس دهی بار روانی زیادی را برای مسافرین به همراه دارد
شرکت الفارس با در نظر گرفتن جابجایی ایمن بین طبقات و جابجایی با حرکت نامحسوس (بدون احساس اینرسی)و همچنین ظرفیت راه حل های الفارس در خصوص حساسیت های جابجایی در بین طبقات ساختمان مسکونی چه در آپارتمان ها و مجتمع های بزرگ، به شکلی که کوچکترین تداخلی در تردد بین طبقات که باعث نارضایتی سکنه ساختمان میشود را برطرف نموده است. راحتی استفاده از آسانسور و همچنین خرابی کم، از ویژگی هایی میباشد که یک ساختمان مسکونی به آن احتیاج دارد.
شرکت الفارس با در نظر گرفتن جابجایی ایمن بین طبقات و جابجایی با حرکت نامحسوس (بدون احساس اینرسی)و همچنین ظرفیت متناسب برای حمل تخت و برانکارد توانسته آسانسورهای ایمن منطبق با استانداردهای GMP را طراحی و تولید کند. عملکرد قابل اعتماد: پارامتر های ایمنی بکار گرفته شده در آسانسورهای بیمارستانی الفارس برای حمل تخت بیمار کار و تجهیزات پزشکی بمراتب بالاتر از استانداردهای متعارف در پروژه های مسکونی و اداری میباشد.(در حالت قطع برق آسانسور متوقف نخواهد شد ) پاسخ سریع: جهت انبساط خاطر مصرف کنندگان آسانسور بیمارستانی الفارس پارامترهایی برای سهولت استفاده و مواقع اضطراری پیش بینی شده است. امکان برقراری تماس از طریق گوشی تلفن تعبیه شده در کابین سیستم نجات اضطراری Black Out سیستم پیام رسان تابلو فرمان الفارس پیش از تماس کاربر (ارساال کد خطا به واحد پشتیبانی الفارس) سرویس کار مقیم در بیمارستان فناوری کنترل مقصد در اماکن پرتردد با تکنولوژی Destination control برای سهولت در سرعت جابجایی کاربران توسط تیم الفارس طراحی و اجرا خواهد شد تا بازدهی آسانسورهای هم جوار را دوچندان نماید. تعبیه صندلی تاشو در کابین برای سالمندان و افراد ناتوان بکارگیری خط بریل بر روی شاسی احضار داخل و بیرون کابین برای سهولت استفاده نابینایان
شرکت الفارس با در نظر داشتن پاسخ گویی به نیازهای رفت و آمد و سرویس دهی در داخل هتل اقدام به طراحی آسانسور مینماید. سهولت دسترسی به نقاط مختلف هتل از جمله پارامترهای مورد توجه شرکت الفارس و طراحان آن می باشد. ویژگی ها: گشت و گزار در داخل هتل طراحی بر اساس پاسخ گویی به نیازهر پروژه
الفارس دارای طیف گستردهای از راه حل های جابجایی و سیستم های کنترل مقصد با طرح های متنوع و جذاب میباشد.تیم طراحی الفارس با انجام تجزیه و تحلیل ترافیک موجود در هر سازمانی کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین سیستم جابجایی را برای آن برمیگزیند. همه ی محصولات الفارس با در نظر داشتن قانون ADA (دسترسی آسان اشخاص دارای معلولیت جسمی) طراحی و اجرا خواهد شد
شرکت الفارس با در نظر داشتن پاسخ گویی به نیازهای رفت و آمد و سرویس دهی در داخل هتل اقدام به حمل و نقل در فرودگاه ها و راه آن و مترو ها برای دسترسی آسان از مبدا ورودی سالن انتظار مسافرین تا گیت های خروجی به دلیل مسافت خسته کننده از پیاده روی متحرک متناسب با فضای دسترسی، توسط الفارس طراحی و اجرا میشود تا کیفیت جابجایی مسافرین با استاندارد بالا انجام پذیرد.
واحد طراحی و فنی مهندسی
واحد طراحی و فنی مهندسی شرکت الفارس همزمان با تاسیس نسبت به ایجاد مجهزترین و مجرب ترین کادر فنی و مهندسی جهت اجرای عملیات نصب، راه اندازی، سرویس و نگهداری و نیز خدمات پس از فروش آسانسور و پله برقی اقدام نمود. این مجموعه دارای پرسنل متخصص در زمینه های مختلف عمران، مکانیک، برق، الکترونیک، کامپیوتر و... بوده و با حضوری فعال در سراسر کشور خدمات مشاوره ای و پس از فروش در زمینه آسانسور و پله برقی را ارائه می نماید. این واحد کلیه ی عملیات طراحی، نظارت بر نصب، کنترل کیفیت نهایی را بر عهده دارد. مشاوره فنی و ارائه نقشه های جا نمایی، آنالیز ترافیک و تعیین ظرفیت و سرعت خدماتی هست که واحد فنی بدون توقع عقد قرارداد به کارفرمایان و سازندگان ساختمان ارائه می دهد. کلیه ی عملیات اجرایی میبایست طبق نقشه های واحد فنی مهندسی اجرا و توسط واحد کنترل کیفیت تایید گردد. استاندارد در حین اجرا عملیاتی است که واحد فنی و مهندسی الفارس توجه ویژه ایی به آن دارد. واحد R&D (تحقیق و توسعه) تحقیق و توسعه همواره در دستور کار واحد طراحی و مهندسی بوده و ارائه تکنولوزی های برقی و بالا بردن سطح کیفیت جزء اولویت های شرکت الفارس می باشد. واحد QC (کنترل کیفیت) نظارت مستمر. دقیق رمز کیفیت آسانسورهای شرکت الفارس می باشد. این کنترل توسط واحد QC پس ار اجرای هر مرحله به دقت بررسی می شود و روند ادامه پروژه منوط به تأیید ناظران کنترل کیفیت می باشد. واحد Drawing (طراحی) طراحی مهندسی توسط واحد DRAWING توسط نرم افزارهای تخصصی زیر نظر مدیران فنی انجام می پذیرد. کلیه ی نقشه های اجرایی قبل و بعد از شاقول سازی چاهک آسانسور و مشاوره به کارفرمایان و طراحان ساختمان و ارائه نقشه های اولیه توسط این واحد صورت می پذیرد.
واحد فروش و ارتباط با مشتری
کارشناسان فروش شرکت الفارس متشکل از افراد تحصیلکرده و با تجربه می باشند که متناسب با هر پروژه بهترین طراحی و مشاوره را به کارفرمایان و مدیران پروژه ارائه می دهند. کارشناسان فروش شرکت الفارس متشکل از مدیر فروش و کارشناسان فروش می باشد که وظایف این افراد به شرح ذیل می باشد. مدیر فروش مدیریت فروش شرکت الفارس رهبری کارشناسان فروش و رابط بین مشتریان و مدیر عامل شرکت می باشند تا مشتریان بتوانند بهترین خرید را داشته یاشند. کارشناس فروش این کارشناسان ابتدا با طرح سوالات مربوط به نیاز مشتریان پی برده و سپس در صدد رفع آن می باشند و همچنین اطلاعات کافی در زمینه ی محصولات و خدمات شرکت را به مشتریان ارائه می دهند. این افراد در تلاشند با ارائه ی قطعات با کیفیت بالا و قیمت مناسب بهترین حالت ممکن جهت اجرای آسانسور را به کارفرمایان عرضه کنند.کارشناسان همواره آماده مشاوره تلفنی و حضوری به پروژه بدون توقع از عقد قرارداد از مشتریان می باشند. روند کاری واحد فروش: دریافت اطلاعات از مشتریان بازدید از پروژه و ارجاع اطلاعات به واحد طراحی مهندسی ارائه ی نقشه های اولیه و جانمایی آسانسور مشاوره در خصوص آنالیز ترافیک و ابعاد و سرعت ارائه پیشنهاد قیمت واحد فروش شرکت الفارس نه تنها به ارائه ی مشاوره قبل از اجرای آسانسور می پردازد بلکه به خدمات پس از فروش و پیگیری روند اجرای پروژه و رضایتمندی مشتریان را جزء وظایف خود می داند.

الفارس

شرکت الفارس در سال 1357 تأسیس گردیده است. تمامی سهامداران این شرکت که مدیران اصلی آن نیز هستند دارای سوابق طولانی در امر طراحی، ساخت و اجرای انواع آسانسور و پله برقی، تدوین استانداردها و تشکیل مجامع صنفی مرتبط در کشور می باشند. هدف از تأسیس شرکت مهندسی الفارس ورود برترین تکنولوژی دنیا در زمینة آسانسور و پله برقی به کشور، ارتقاء سطح توقع جامعه از این صنعت در جهت رفاه، آسایش و ایمنی مصرف کنندگان، ایجاد خدمات برتر در امر پشتیبانی طراحی، مشاوره، تهیه، نصب و خدمات پس از فروش بهنگام و موثر بوده است. شرکت الفارس با دارا بودن پرسنل متخصص و آموزش دیده و داشتن سازمانی گسترده در امر خدمات پس از فروش در سراسر کشور ، بعنوان سازمانی فراگیر و پیشرو در صنعت آسانسور و پله برقی کشور شناخته شده است و پروژه های بزرگ اجرا شده در بخش خصوصی و دولتی توام با رضایت مندی مشتری بیانگر توانایی های فنی و اقتصادی این شرکت می باشد. الفارس قدیمیترین شرکت فعال در صنعت آسانسور و پله برقی در ایران است و یکی از مجهز ترین کارخانه های تولید کابین را در اختیار دارد. مدیر عامل شرکت الفارس آقای علی اکبر شکوری به عنوان قدیمی ترین فعال در زمینه آسانسور قبل از تاسیس شرکت در سال 1338 در شرکت OTIS به عنوان مدیر فنی مشغول به کار بوده است. کیفیت آسانسور های الفارس در حد آسانسور های وارداتی اروپایی بوده و ضریب امنیت آن بالاتر از استاندارد های تدوین شده داخلی می باشد. تکنولوژی استفاده شده در آسانسورهای الفارس یکی از شاخص هایی است که شرکت را نسبت به سایر رغبا متمایز میکند. چشم انداز این شرکت با توکل به خداوند متعال از بدو تاسیس اساس شرکت را برروی درستکاری ،صداقت و تعهد قرارداده و همواره رضایت مندی مشتری و تحویل به موقع کالا و خدمات را سرلوحه کار خود قرارداده است. این شرکت همواره بر آن بوده است که با بالا بردن سطح کیفیت محصولات خود نیاز به واردات آسانسورهای پکیج وارداتی که به موجب خروج ارز از کشور می شود را کمتر کند و با ارائه محصولی با قیمت مناسب و شرایط تحویل سریع و کیفیت در حد آسانسورهای اروپایی نیاز داخلی را تامین کنند. در سالهای اخیر این شرکت با ارائه تکنولوژی های پیشرفته که سبب بهبود سطح کیفی محصولات خود شده توانسته است جایگاه خود را در بازار رقابتی پیدا کند. واحد D & R (تحقیق و توسعه) شرکت الفارس تمرکز خود بر روی هوشمند سازی آسانسورها متمرکز کرده و درآینده نچندان دور شاهد آسانسورهایی خواهیم بود که به راحتی از طریق گوشی های هوشمند قابلیت کنترل و دسترسی خواهند داشت و همچنین پارکینگ های مکانیزه این شرکت شرایطی را برای سازندگان ساختمان فراهم خواهند نمود که بیشترین بازدهی را از فضای ساختمان خود جهت پارکینگ استفاده کنند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید