برج پاسارگاد

لطفا اعلام کنید از سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
برج پاسارگاد
ارسال پیام | لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
مهرشهر ، بلوار ارم ، مقابل باغ سیب و در ضلع شمال غربی میدان

توضیحات

پروژه مسکونی ، اداری ، تجاری ، فرهنگی ، ورزشی پاسارگاد توسط شرکت ساختمان شهر سازی هشتم به صورت شرکت سهامی خاص تأسیس شده است.
ملک مجتمع تجاری مسکونی پاسارگاد کرج دارای پلاک ثبتی 170 از 578 و 580 به مساحت اولیه 20.000 متر مربع دارای دو جلد سند شش دانگ بوده که مقدار 7.820 متر مربع آن در مسیر تعریض خیابان و باند فضای سبز واقع و پس از اصلاح به مساحت 12.180 متر مربع تجمیع گردیده است و دارای 14 جلد سند (جمعا شش دانگ) می­باشد که 150 متر بر میدان جبهه دارد.

واحدهای مسکونی: با طراحی بسیار زیبا در 3 بلوک A . B . C و در 8 الی 14 طبقه با ورودی کاملا مستقل و مجزا از فضای تجاری و اداری به صورت نیم دایره با زیربنای 16.111 متر مربع در 170 واحد طراحی و مجوز صادر گردیده است. لازم به توضیح است که واحدهای مسکونی در سمت غربی بیش از 6.000 متر مربع فضای سبز دارند. علاوه بر آن بیش از 4.000 متر مربع نوار سبز در ضلع شرقی ملک ­(جلوی ملک)، ساختمان را در موقعیت بسیار چشم نوازی قرار داده است.
واحدهای مسکونی عمدتاً در 3متراژ 57، 85 و بالای 100 متر می باشد. پلان طبقات بلوک A, B به صورت زیر می باشد.

واحدهای تجاری : (پاساژ دانش) به مساحت 3.669 متر مربع تجاری در طبقات همکف و اول طراحی گردیده است که عملکرد زمانی وتنوع فعالیت­ها در طراحی مورد توجه بوده است. فضای سبز و فضای باز مقابل واحدهای تجاری جلوه خاصی به این مجموعه داده است. بالکن تجاری به مساحت 1981 متر مربع دارای پروانه که هنگام فروش واحد، حداقل معادل یک سوم الی یک دوم واحدهای تجاری ارزش دارد. پلان طبقه همکف پاساژ دایره ای دانش بصورت زیر می باشد.

واحدهای اداری: با ورودی کاملا مستقل از فضای مسکونی و در اولین بلوک (بلوک C) در 10 واحد به مساحت مفید 1075 متر مربع در مساحت­های متنوع طراحی گردیده است.کلیه واحدهای اداری دارای پارکینگ می باشند.

واحد های ورزشی: استخر و سونا و همچنین یک سالن ورزشی به عنوان فضای ورزشی این مجتمع تاسیس گردیده است.

واحد فرهنگی: ساخت مهدکودک در این مجتمع موجب تکمیل این پروژه گردیده است.
زیرزمین اول و دوم: شامل 358 واحد پارکینگ، 270 واحد انباری می­باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
افزودن مراکز خرید کرج پیشنهادی شما