شرکت خدماتی نظافتی گلپاک

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
میدان توحید ، خیابان مظاهری ، پاساژ احمدی ، ساختمان سادات ، واحد 9

توضیحات

شرکت خدماتی نظافتی گلپاک
بالاترین میزان رضایت از نگاه مردمی در استان البرز
ش ث: ۳۱۶۴۰

اعزام نیروی رایگان در صورت عدم رضایت مشتری
نیروی دلخواه شما به صورت ثابت فرستاده میشود
نیروهای شرکت،خوش اخلاق،امانتدار و حرفه ای هستند

آرامش،حاصل اعتماد شما به ماست

تقدیر از مدیر ساختمان با ارائه امتیازات ویژه
بنیانگذار خدمات ارزان در استان البرز

موبایل: 2_09107500871

 

شعبه ها و شماره های تماس
شعبه 1 32719737
شعبه 2 33528860
شعبه 3 32225681

 

شرکت گلپاک به عنوان یکی از قدیمی ترین و بزرگترین شرکت خدماتی و نظافتی در استان البرز توانسته بالاترین میزان رضایت مردمی در کرج را کسب نماید.

این شرکت با اعزام نیروهای نظافتی آقا و خانم که همگی آموزش دیده و دارای ضمانت های لازم می باشند،توانسته رضایت مشتریان را در زمینه نظافت راه پله،منازل و ادارات جلب نماید.

نیروی نظافتی خانم و آقا که در شرکت شاغل می باشند با برخورد خوب و کیفیت بالا نظافت راه پله منازل و ... را به نحو احسن انجام داده و تنها در صورت رضایت مشتری وجه را دریافت مینمایند.

شرکت خدماتی و نظافتی گلپاک در کلیه نقاط استان البرز جهت نظافت راه پله،منازل و شرکتها نیروی نظافتی اعزام می نماید.

خدمات

عنوان توضیحات
نظافت داخلی نظافت داخل منازل،شرکتها،ادارات
نظافت راه پله نظافت راه پله،پارکینگ،دیوارشویی،پشت بام،آسانسور،نرده ها،پادری،درب واحد ها،درب ورودی،تمام مشاعات ساختمان....
نقاشی ساختمان اجرای رنگ روغنی،پلاستیک،آکرلیک(پایه آب قابل شستشو)،اپوکسی،رنگ نما،رنگ های سیلیکونی،با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت،با تماس شما مشاورین ما به صورت رایگان و در اسرع وقت جهت ارائه قیمت و توضیحات تخصصی به حضور خواهند رسید.
تعمیرات و بازسازی ساختمان کلیه خدمات ساختمان از قبیل،بنایی،دیوارچینی،گچکاری،کاشی کاری،سنگ کاری،سیمان کاری،تشخیص و رفع نم،جوشکاری،لوله کشی،برق کاری،ایزوگام و سایر خدمات ساختمانی به صورت کلی و یا جزئی با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت تحویل می گردد.
ایجاد و نگهداری باغچه و فضای سبز ارائه کلیه خدمات فضای سبز و باغچه از قبیل بیل زدن،کود دهی،هرس،کاشت گل و درخت،چمن کاری و .... توسط نیروهای ماهر و با تجربه به صورت روزانه یا قرارداد بلند مدت
پرستاری و نگهداری کودک و سالمند اعزام نیروی متخصص و ماهر خانم و آقا جهت پرستاری از سالمند در منزل یا بیمارستان،اعزام همراه برای بیمار در بیمارستان،اعزام نیروی خانم جهت نگهداری از کودک که خدمات فوق به صورت تمام وقت یا پاره وقت و برای کلیه شرایط بیماری قابل ارائه می باشد.
نگهبانی و سرایدار تأمین نیروی مورد نیاز جهت نگهبانی از مجتمع ها،فروشگاه ها و ... از نیروهای مطمئن و ماهر و همچنین اعزام سرایدار با شرایط مختلف و آسان جهت مجتمع ها،باغ،ویلا و .... که از نیروهای جوان،مطمئن و کاری و به صورت گزینشی تعیین و اعزام می گردد.

کامنت ها

خدمات نظافتی در محدوده مرکز شهر
شرکت خدماتی سانیار محدوده مرکز شهر
خدمات نظافتی بلوچ محدوده مرکز شهر
شرکت خدمات ساختمانی بهار پاک محدوده مرکز شهر
شرکت خدماتی پیام رخشان محدوده مرکز شهر
شرکت نظافتی و خدماتی شهرتاش محدوده مرکز شهر
جستجو
بنرهای تبلیغاتی