شرکت خدماتی نظافتی کرج

لینک با موفقیت کپی شد. انتخاب محله بروزترین بیشترین نظرات
لیستی از بهترین شرکت های خدماتی کرج که خدمات نظافت منزل، نظافت ساختمان، نظافت پارکینگ، نظافت راه پله ها، نظافت ادارات، قالیشویی، مبل شویی، باربری، تعمیر وسایل و لوازم برقی و ... را ارائه می دهند.
انجام کلیه خدمات نظافتی و شستشو | با کادری مجرب و مطمئن | رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی
شرکت خدماتی نظافتی
کرج ، کلاک نو ، بلوار کارگر شرقی ، نرسیده به میدان اسکندری ، پلاک ۱۴
با 14 سال سابقه درخشان خدمات پرستاری از سالمند و کودک در منزل در استان تهران و البرز
شرکت خدماتی نظافتی
45 متری گلشهر ، خیابان پونه شرقی ، ساختمان میلاد ، طبقه 7 ، واحد 17
نظافت منزل و راه پله در سرتاسر کرج
شرکت خدماتی نظافتی
میدان توحید ، خیابان مظاهری ، پاساژ احمدی ، ساختمان سادات ، واحد 9
🏠 نظافت منزل ، نظافت راه پله ، خدمات تاسیسات منزل...
شرکت خدماتی نظافتی
کوی کارمندان جنوبی ، میدان والفجر ، بلوار سرداران شرقی ، ساختمان سپهر ، پلاک 169
اعزام نیروی انسانی جهت نظافت، پذیرایی مراسم و ...
شرکت خدماتی نظافتی
بلوار حدادی ، روبروی بانک سپه ، بلوار برادران ، پلاک 18
۴۵متری گلشهر ، درختی ، خیابان ارغوان ، اولین پاساژ ، طبقه زیرین
محدوده گوهردشت ، هشتگرد ، فردیس
شرکت خدماتی نظافتی
سه راه گوهر دشت ، برج کوه نور ، بالای بانک پارسیان ، طبقه 4 ، واحد 8
شرکت خدماتی نظافتی
شاهین ویلا ، میدان باهنر ، ۲۲ بهمن جنوبی ، پلاک۳۰
شرکت خدماتی نظافتی
بلوار باغستان ، بین بوستان اول ودوم ، جنب آژانس رز ، پلاک ١٠۴٣
افزودن صفحه شما به شرکت خدماتی نظافتی
شرکت خدماتی نظافتی کرج

شرکت هاي خدماتي کرج چه خدماتي ارائه مي دهند؟

به طور کلي اکثر شرکت هاي خدماتي علاوه بر نظافت منازل و ادارات، خدماتي مانند باربري، تعمير وسايل و ... را نيز ارائه مي دهند. در ادامه برخي از خدمات قابل ارائه در شرکت هاي خدماتي را بررسي مي کنيم.

مطالعه بیشتر

نظافت منزل

امروزه با توجه به مشغله کاري زنان و مردان، اکثر افراد ترجيح مي دهند از شرکت هاي خدماتي براي نظافت منازل خود کمک بگيرند. به خصوص قبل و بعد از برگزاري مهماني، در زمان خانه تکاني و بعد از اسباب کشي، نياز به اين خدمات بيشتر مي شود. به طور کلي نظافت منزل شامل نظافت داخل خانه، نظافت آشپزخانه، سالن پذيرايي، سرويس بهداشتي، اتاق خواب و ... مي باشد.

نظافت ساختمان، پارکينگ و راه پله ها

پارگينک کثيف همراه با سطل آشغال هايي که لبريز شده اند، آينه ي پر از لکه ي آسانسور، راه پله هايي که بوي نامطبوعي مي دهند و ساختماني که قبرستان سوسک هاي ريز و درشت شده است، همگي مواردي هستند که در صورت مواجه با آن ها، هر چه سريع تر مي خواهيد از آنجا فرار کنيد و حتي ديگر حس خوبي به ساکنين آن ساختمان نخواهيد داشت. شايد در نگاه اول نظافت ساختمان بي اهميت به نظر برسد اما در حقيقت مسئله مهمي است که علاوه بر جنبه سلامتي و بهداشت، از نظر ظاهر نيز تاثير بسزايي روي ساکنين و مهمانان آن ساختمان خواهد داشت.

نظافت ادارات

با توجه به اينکه اکثر افراد زمان زيادي از روز خود را در محيط کار سپري مي کنند، محل کار را مي توان خانه دوم دانست. به همين دليل نظافت ادارات از اهميت زيادي برخوردار است و بر روحيه کارکنان تاثير مستقيمي مي گذارد. تا به حال برايتان پيش آمده نظافتچي شرکت هنگام کار، به سراغتان بيايد و در حالي که شما داريد تايپ مي کنيد او مشغول جابه جايي و نظافت وسايل روي ميز شما باشد؟ اگر چنين چيزي را تجربه نکرده باشيد هم تنها با تصور آن مي توانيد پي ببريد چنين کاري چقدر آزاردهنده است. برخي از نکاتي که نظافتچي هنگام نظافت شرکت ها و ادارات بايد رعايت کند عبارتند از :
• تنها قسمت هايي که از او خواسته اند را تميز کند.
• وسايل برقي مانند پرينتر، اسکنر، کامپيوتر و ... را با احتياط تميز کرده و از برق نکشد.
• در زمان استراحت کارمندان، نظافت را انجام دهد. ( نه زماني که مشغول به کار هستند)
• هيچ يک از وسايل و کاغذ هاي روي ميز را جابه جا نکرده و دور نريزد.
• در زمان اداري از وسايل صدا دار استفاده نکند.

تعمير وسايل

در گذشته فرقي نمي کرد که پدر خانواده راننده تاکسي باشد يا معلم؟! اصولا هيچ وسيله اي وجود نداشت که پدر نتواند تعميرش کند. به محض اينکه وسيله اي از کار مي افتاد، پدر خانواده دست به کار شده و آن وسيله يا درست مي شد يا بدتر از آن چيزي که بود مي شد و کلا از کار مي افتاد. اما امروزه با پيشرفت لوازم برقي و وسايل خانه، ديگر کاري از دست پدر خانواده برنمي آيد و راه حل آن يا خريد يک وسيله جديد است يا تعمير آن توسط يک متخصص. البته به صورت پيش فرض، هزينه هاي بالا باعث مي شود گزينه خريد وسيله جديد را خط زده و به دنبال تعميرکار بگرديم. اما خبر خوش اين است که شرکت هاي خدماتي امروزه به تعمير وسايل و لوازم برقي خانه نيز مي پردازند و اين کار را راحت تر کرده است. بنابراين در صورت بروز چنين مشکلاتي نه پدر خانواده به زحمت مي افتد نه مجبور به تحمل هزينه بالاي خريد يک وسيله جديد مي شويم. 

باربري

خدمات باربري هنگام اسباب کشي يا جابه جايي وسايل هم از جمله کارهايي است که شرکت هاي خدماتي انجام مي دهند و همين امر باعث راحت تر شدن کارها شده است. براي مثال اگر مي خواهيد علاوه بر نظافت منزل خود، جاي مبل ها را نيز عوض کنيد، هنگام تماس با شرکت خدماتي مي توانيد براي انجام اين کار هم هماهنگ کنيد. همچنين بهتر است هنگام انجام چنين کاري، تعداد طبقات، مسافت جابه جايي، اينکه مي خواهيد بسته بندي هم انجام بشود يا نه را با شرکت خدماتي مورد نظرتان هماهنگ کنيد.

نظافتچي خانم بهتر است يا آقا؟

انتخاب نظافتچي بسته به مکاني که براي نظافت در نظر گرفته ايد متفاوت است. به عنوان مثال براي نظافت منازل، دقت و ظرافت کاري نظافتچي خانم بيشتر است و يا براي نظافت ساختمان و راه پله، نظافتچي آقا به علت بهره مندي از نيروي بدني بيشتر، مناسب تر است. البته بايد در نظر داشته باشيم که اين يک قاعده کلي نيست و هميشه استثنا وجود دارد.

شرکت خدماتي خوب در کرج

يک شرکت خدماتي خوب علاوه بر داشتن مجوز از سوي اتحاديه، بر فعاليت نيروي نظافتي خود نظارت مي کند. و در صورت بروز هرگونه مشکلي، پشتيباني براي حل مشکل اقدام مي کند. اگر شما نيروي نظافتي متخصص را از شرکت هاي خدماتي استخدام کنيد، خيالتان راحت تر است. براي مثال اگر نيروي نظافتي در پيدا کردن آدرس به مشکل بر بخورد يا مشتري از عملکرد او راضي نباشد، پشتيباني به اين مسائل رسيدگي مي کند. ما در بانک مشاغل کرج تبليغ ليستي از بهترين شرکت هاي خدماتي کرج را جمع آوري کرده ايم که شما با مراجعه به صفحه هر کدام مي توانيد به اطلاعات آن ها دسترسي يافته و انتخاب راحت تري داشته باشيد.

آخرین نظرات زیرگروه شرکت خدماتی نظافتی
محله های شرکت خدماتی نظافتی