آموزشگاه خیاطی ، طراحی و دوخت سپید

لطفا اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
چت واتسپ درخواست تماس | وبسایت اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد. نمایش روی نقشه
آدرس :
کرج ، شاه عباسی ، بین خیابان امیری و فاطمیه ساختمان جم طبقه اول
توضیحات

آموزشگاه خیاطی ، طراحی و دوخت سپید

آموزشگاه خیاطی سپید زیر نظر سازمان فنی و حرفه‌ای با ارائه به روز ترین دوره های آموزشی در زمینه خیاطی و مد و فشن در کنار شما هنرجویان است . یادگیری خیاطی به صورت حرفه‌ای ، علاوه بر استعداد و علاقه ، به آموزشی هدفمند و دقیق نیاز دارد شما در آموزشگاه سپید می توانید به روز ترین و متنوع ترین دوره های خیاطی را از مبتدی تا پیشرفته به کمک اساتید برجسته بگذرانید.بزرگترین افتخار آموزشگاه از زمان تاسیس خدمتگذاری به هنرجویان خود بوده است

ما شما را با دیگر افتخارات آموزشگاه آشنا میکنیم:

۱ ، همکاری با موفق ترین شرکت ها در زمینه خیاطی از جمله کاچیران ، ژانومه ، مارشال و...
۲ ، حضور در برنامه های تلویزیونی متعدد به عنوان هنرآموز رشته های نقاشی روی پارچه ، شفق دوزی ، تکه دوزی ، گلدوزی و...
۳ ، تقدیر برای برگزاری کارگاه و نشست آموزشی در پنجمین جشنواره مد و لباس
۴ ، تقدیر برای برپایی سومین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی
۵ ، تقدیر اولین نمایشگاه آموزش ، مهارت و تجهیزات آموزشی
۶ ، تقدیر برای حضور و شرکت در نمایشگاه هفته مهارت
۷ ، تقدیر برای شرکت در کارگاه آموزشی گذر مهارت سیزدهمین المپیاد ملی مهارت در مرکز تربیت مربی کرج
۸ ، موفقیت در اخذ نشان شیما به پاس حضور در ششمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر و ارائه اثر به نام مانتو با بافت گلیم و دوخت های برزیلی
۹ ، تقدیر به پاس حضور در ششمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر و ارائه اثر به نام پته همراه با دوخت های تطبیقی
برگزاری دوره‌های نازکدوزی ، ضخیم دوزی ، شلوار ، مانتو دوزی ، تخصصی شب و عروس ، الگو سازی به روش حجمی و دراپینگ ، مانکن سازی و مولاژ ، آموزش باکس و تاپلکس و زیر ساز لباس عروس ، مجلسی ، الگو ساز برشکار ، لباس زیر ، طراحی لباس با مداد و نرم افزارهای مارولوس و جمینی ، آموزش الگوسازی با رایانه ... گلدوزی ، جواهر دوزی ، عثمان دوزی ، روبان دوزی ، تزئینات لباس ، آموزش دوره های مردانه ، آموزش آقایان و ...با ارائه مدرک فنی با کد بین المللی

آموزشگاه سپید برگزار کننده دوره های جامع طراحی لباس که شامل : طراحی آناتومی ، طراحی لباس ، جنسیت سازی ، مبانی رنگ ، خلاقیت در طراحی لباس و تدابیر خطی میباشد

همچنین مهم ترین مباحث مثل ساخت مود برد ، کالکشن سازی ، شناخت انواع استایل ها و ساخت پرتفولیو را در برمیگرد.
در این آموزشگاه علاوه بر طراحی لباس دستی طراحی لباس به گونه ای جدید و دیجیتال آموزش داده می‌شود.

مانند : الگو سازی و مدلسازی رایانه ای با نرم افزار جمینی و طراحی لباس با جدید ترین نرم افزار طراحی لباس (clo3d)

این آموزشگاه 540 ساعت آموزش طراحی لباس با ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای و بین المللی برای شما هنرجویان عزیز به همراه دارد. 
لازم به ذکر است آموزشگاه خیاطی ، طراحی و دوخت سپید در مرکز شهر واقع شده است و دسترسی هنرجویان بسیار راحت خواهد بود.

سرفصل های دوره تاپلکس:

انواع فنرکشی
کار ترنسپرنت
کاپ سازی حرفه‌ای
روکش کردن کاپ
ساخت کاپ سوتینی با استفاده از فوم
آموزش گن
گن ساعت شنی
بادی گن
فویل
کاپ سازی با فوم و سوتینی بدون کاپ
کت تاپلکس

آموزش خیاطی با الگوی آسان در کرج
آموزش بدون الگو در کرج
یکی از دشوارترین مراحل خیاطی برای هنرجویان عزیز مرحله الگو کشی است. در واقع بسیاری از هنرجویان به دلیل حوصله سربر بودن مرحله الگوکشی ، از ادامه هنرجویی در عرصه خیاطی دست می کشند. همین امر باعث شده که آموزشگاه خیاطی سپید چنین دوره آموزشی را طراحی کند تا هنر خیاطی برای شما هنرجویان عزیز که اول راه این عرصه هستید دلنشین تر و لذت یادگیری خیاطی برای شما دوچندان شود.در این دوره تمامی مراحل الگو کشی ، لقی گیری ها ، انتقال پنس ها ، مدلسازی ها ، یقه ها ، آستین ها ، ايرادات اندامی و غیره توسط بهترین و متخصص ترین اساتید خیاطی و الگو سازی به هنرجویان ارائه می‌شود. در آموزشگاه خیاطی سپید ، هنرجویانی که دوره خیاطی بدون الگو را با موفقیت پشت سر بگذارند ، مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای دریافت خواهند کرد. دارندگان این مدرک می توانند با اعتبار و اعتماد بیشتری در حوزه تخصصی خود فعالیت کرده و به موفقیت برسند.

آموزش دوخت های سنتی
به هنری گفته می شود که هنرمند به کمک تکنیک های متنوعی می تواند نقش های گوناگونی روی پارچه های بدون نقش و یا حتی بر روی پارچه های نقشدار و غالبا ارزان قیمت از طریق دوختن و یا کشیدن قسمتی از نخ های تار و پود پارچه ، بوجود آورد. به این هنر سوزن دوزی هم گفته می‌شود. رو دوزی های سنتی به آن دسته از هنرهای ملی و صنایع دستی گفته می شود که در آنها نگاره‌های سنتی با استفاده از انواع سوزن ، قلاب و نظایر آن ، با استفاده از انواع نخ های رنگین یا فلزی روی پارچه دوخته می شوند. و گاه نیز نگاره ها با کشیدن بخشی از نخهای تار ، یا پود و یا تار و پود همراه با عملیات تکمیلی دیگر روی پارچه پدید می آیند. اگر علاقه مند به این هنر زیبا هستید می توانید آن را در آموزشگاه خیاطی سپید فرا گیرید و در پایان دوره مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کنید.

آموزش دوخت باکس و تاپلکس در کرج
از یک خیاط معمولی به یک خیاط مزونی تبدیل شوید. آموزش الگوی مخصوص دکلته با تن خور بدون پرو برای باکس دوزی ، تبدیل انواع فنر به انواع مدل های u و s و منحنی ، نمد کشی و جاگذاری و دوخت فنر با کاپ ، قلفتی کردن باکس ، دوخت زیپ مخفی و بندینک و پانچ کردن پشت باکس ، قالب گیری اندام توسط آلومینیوم و چسب ، اجرا و برش و دوخت الگوی قالب گیری شده ، تبدیل الگوی قالب گیری به الگوی دکلته و باکس ، دوخت فنر به تور سویل ، طریقه و تکنیک دوخت تورهای رنگ بدن ، جاگذاری کاپ و کرفیله کردن تورهای رنگ بدن ، طراحی کامل الگوی تاپلکس همراه با لقی ها

انواع تاپلکس با برش سوتینی ، انواع بالاتنه ترانسپارنت با برش‌های متفاوت ، انواع فنرکشی های تاپلکس و ترانسپارنت به ۳ روش ، فنرکشی ، برجسته سازی فنر ، فنرکشی لیفه ای ، فنرکشی نرم ، طریقه صحیح روکش کردن انواع کاپ ، قلفتی کردن کاپ ، استفاده از تور ترانسفر ، تکنیک دوخت بندینک های توپر و مقاوم در برابر کشش ، طریقه صحیح پانچ کردن ، نحوه وصل کاپ با دوخت آسان و تمییز به رینگ سینه به ۳ روش ، نحوه کار با فنرهای استخوانی و حصیری ،
نحوه دوخت تاپلکس و باکس را منسجم و مرتب و زیر نظر مربی حرفه‌ای از پایه با نکات ریز در آموزشگاه خیاطی سپید یاد بگیرید و در پایان مدرک معتبر فنی و حرفه‌ای را دریافت کنید.

طراحی الگو با نرم افزار
کاربر نرم افزار الگو سازی لباس یکی از مشاغل مربوط به صنایع پوشاک است که دارای شایستگی هایی از قبل راه اندازی و نصب نرم افزارهای الگوسازی لباس ، استفاده از فایل های الگوسازی لباس ، الگوسازی لباس با استفاده از منوی ابزار ، الگوسازی لباس با استفاده از منوی جعبه ابزار ، گرفتن خروجی با استفاده از پنجره چاپ را در بر می‌گیرد. در پایان دوره کارآموزانی که موفق به کسب امتیاز قبولی شوند مدرک بین المللی فنی و حرفه‌ای را به دست می آورند.

آموزش خیاطی مردانه در کرج
خیاطی مردانه زیر مجموعه ای از خیاطی می باشد که وظیفه دوخت لباس مردانه را به عهده دارد. از این رو ، آموزشگاه خیاطی سپید در کنار دوره های دیگر خیاطی ، دوره دوخت لباس های مردانه را برای هنرجویانی که به این هنر علاقه مند هستند مهیا کرده و از برجسته ترین اساتید این حرفه دعوت به عمل آورده است تا بهترین آموزش را با بهترین متدها ، خیاطی مردانه را در اختیار هنرجویان عزیز قرار دهند. آموزشگاه خیاطی سپید جامع ترین دوره را در اختیار شما هنرجویان عزیز قرار می‌دهد که این دوره شامل نازکدوزی مردانه با دوخت لباس هایی همچون بلوز ، پیراهن ، شلوار و ... و ضخیم دوزی مردانه با دوخت لباس هایی مانند پالتو ، کت ، کاپشن و ... و همچنین دوخت انواع یقه ، جیب ، فراگیری تمامی متدهای مربوطه و الگوکشی لباس مردانه می باشد.

آموزش کاپشن دوزی در کرج
کاپشن دوز کسی است که بتواند از عهده شناخت ابزار کار ، راه اندازی چرخ ، کاپشن دوزی ، انواع دوخت ، اندازه گیری اندام ، تهیه الگو و آماده سازی آن ، محاسبه مقدار پارچه ، آستر ، لایی ، پشم شیشه ، اسفنج یا پر قو لازم جهت کاپشن و کلاه برآید. همچنین قادر به آماده کردن پارچه ، پولیش ، اسفنج ، پشم شیشه ، جهت برش ، پیاده کردن الگو روی پارچه ، برش پارچه ، دوخت ، اپل گذاری ، آستر کشی ، چرخکاری تزئینی زیپ ، تزئینات کاپشن و کلاه ، دوخت انواع زیپ ، دوخت آستر چرخکاری آن ، دوخت دکمه و جا دکمه باشد . دوره کاپشن دوزی توسط بهترین و متخصص ترین اساتید خیاطی و مد به هنرجویان ارائه می‌شود.

از طرفی برخی از مدلها مثل انواع دراپه ها با این تکنیک بهتر الگوسازی می شوند. یادگیری این تکنیک به طراحان در بخش خلاقیت و به الگوسازان در ایجاد مهارت کافی برای الگوسازی هر نوع لباس بدون محدودیت و با خروجی ایده آل کمک می‌کند. در این دوره شما با کلیات و مقدمات کار روی مانکن یعنی تهیه الگوی اساس بالاتنه و دامن ، الگوی انواع اصل دکلته ها و اصول اصلی دراپه آشنا میشوید و در انتهای آموزش می توانید لباس های مورد علاقه تان را تهیه کنید.

دوره های آموزشی در آموزشگاه سپید
در حال حاضر آموزش خیاطی یکی از جذاب ترین و پر درآمد ترین شغل ها در سراسر دنیا محسوب می‌شود. صنعت مد و فشن با سرعت حیرت انگیزی در حال رشد و توسعه است. هنرمند خیاطی که به طراحی لباس نیز روی آورده و این مهارت را به مهارت خیاطی اش افزوده باشد بسیار می تواند در زمینه کاری اش موفق عمل کند و به راحتی کسب و کار خودش را راه بیاندازد.
رشته خیاطی نیز مانند هر هنر دیگری تکنیک هایی دارد که برای ورود به این حرفه یادگرفتن آنها کاملا ضروری است. دوره های خیاطی ، طراحی و دوخت ، صنایع دستی و دوخت های سنتی در آموزشگاه خیاطی سپید ، توسط اساتید حرفه‌ای و کاملا مجرب برگزار می شود. این اساتید در طول دوره ها تمامی نکات مربوط به دوخت ، نحوه صحیح اندازه گیری و الگو و تکنیک های مرتبط با دوخت را به شما آموزش می‌دهند.

آموزش نازکدوزی در کرج
نازکدوزی یکی از دوره های خیاطی است و هر کسی که می خواهد به عنوان یک خیاط حرفه‌ای مشغول به کار شود می بایست در این دوره شرکت کند. بدون حضور در این دوره و فراگیری آن نمی توان در دیگر دوره های خیاطی شرکت کردو به مهارت رسید. در واقع روش نازکدوزی یک روش پایه در هنر خیاطی به حساب می‌آید و بدون یادگیری مهارت نازکدوزی ، موفقیت در خیاطی امری محال و دست نیافتنی به نظر می رسد. البته نگران نباشید هنر جویان عزیز ، چرا که آموزشگاه خیاطی سپید این امکان را به شما میدهد که دوره نازکدوزی را توسط حرفه‌ای ترین اساتید در کنار محبوب ترین و کاربردی ترین متدها و با اصولی ترین روش فرا بگیرید و معتبرترین مدرک نازکدوزی را در پایان دوره از ما دریافت کنید.

آیا امکان دوخت و کار عملی در طول دوره نازکدوزی آموزشگاه سپید وجود دارد؟
آموزش نازکدوزی به صورت عملی و پشت چرخ خیاطی( راسته دوز ، ژانومه ، سردوز ، اتو صنعتی و ...) یکی از اصلی ترین روش های آموزشی است که در آموزشگاه سپید از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. به این صورت که هنر جو در طول دوره همراه با مربی پیش رفته و کلیه مدل های آموزشی داده شده را با کمک و همراهی مربی می‌دوزد.

آموزش ضخیم دوزی در کرج
هدف ما از آموزش ضخیم دوزی در کرج آموزش جامع و کامل لباس های پاییزی ، زمستانی و آشنایی با پارچه های ضخیم است. دوره ضخیم دوزی آموزشگاه سپید شامل رسم و دوخت الگوی بارانی ، پالتو ، سویشرت ، هودی ، جلیقه ، کاپشن ، پافر و غیره و همچنین دوخت انواع جیب و طریقه آستر کشی به روش‌های مختلف است که هنرجو در کنار موارد فوق با نکات ظریف دوزی مانند سوزن یقه ، لایی مویی و ... نیز آشنا خواهید شد.

آموزش لباس های مجلس و شب و عروس در کرج
خیاط های حرفه‌ای و کاربلد که در دوخت لباس عروس و شب مهارت دارند با کمک توانمندی خود به درآمد بالایی دست پیدا می کنند. همین موضوع نیز متقاضیان زیادی را با هدف راه اندازی مزون به سمت یادگیری دوره آموزشی دوخت لباس عروس و نامزدی می کشاند و ما در آموزشگاه سپید اینجاییم که با برترین روش و متدهای روز دنیای مد و فشن لباس عروس به شما هنرجویان عزیز این امکان را بدهیم که به صورت حرفه‌ای عمل کنید چرا که کنار آموزش های اصولی و عملی توسط اساتید کاملا متبحر می توانید مدرک معتبر خود را از ما دریافت کنید و یک خیاط خبره و ماهر شوید.

آموزش لباس کودک در کرج
یکی از دوره‌ هایی که با گذراندن آن هنرجویان عزیز به سادگی می توانند وارد بازار کار خیاطی شوند آموزش دوخت لباس کودک و نوجوان است. بعد از گذراندن این دوره در آموزشگاه سپید هنرجویان به راحتی می توانند به انواع الگو های لباس کودکان مسلط شوند و از انواع ترفند های دوخت لباس دخترانه و پسرانه اطلاع پیدا کنند. دوره آموزش دوخت لباس کودک در آموزشگاه سپید با نوین و به روزترین متدهای دنیا برای دوستداران این حرفه قرار داده شده است.
تا هنرجویان عزیز بتوانند در این عرصه هم به شکوفایی استعداد خود بپردازند. آموزش دوره کودک شامل دو دوره دوخت لباس نوزادی در محدوده سنی ۰ تا ۲ سال و دوخت لباس کودک و نوجوان در محدوده سنی ۲ تا ۱۴ سال است. در واقع این دوره یک آموزش کامل از متدها و ترفند هایی است که به شما کمک می کنند در دوخت انواع لباس بچگانه مهارت کسب کنید.

آموزش شلوار در کرج
دوخت شلوار یکی از مشاغلی است که در زمینه پوشاک طرفداران زیادی دارد. دوره شلوار دوز به هیچ پیش نیازی نیاز ندارد و برای همه افراد از مبتدی تا حرفه ای مناسب است. همچنین در دوره خیاطی شلوار زنانه دوخت انواع شلوار آموزش داده می‌شود. علاوه براین هنرجویان با انواع فاق و ایراداتی که ممکن است در شلوار ظاهر شود آشنا شده و نحوه رفع آن را یاد می گیرند.

سوالات متداول آموزشگاه خیاطی ، طراحی و دوخت سپید

آموزشگاه خیاطی سپید با ارائه به روز ترین دوره های آموزشی در زمینه خیاطی و مد و فشن در کنار شما هنرجویان است | یادگیری خیاطی به صورت حرفه‌ای، علاوه بر استعداد و علاقه، به آموزشی هدفمند و دقیق نیاز دارد

اطلاعات تماس «آموزشگاه خیاطی ، طراحی و دوخت سپید» در بالای همین صفحه قابل مشاهده میباشد.
دیدگاه ها
دیدگاهتان را بنویسید
Reyhaneh pasangak
سلام ممنونم از اموزشگاه خوبتون و استادان کار بلد و ماهرتون خیلی ممنونم از استاد عزیزم خانم پریسا خان زاده بخاطر تدریس بدون نقصشون🫂❤️
جهانسوز
با سلام . من بسیار نسبت به خیاطی گارد داشتم اما در این آموزشگاه تحت آموزش خانم خانزاده (مربی نازک دوزی) ، سرکار خانم صالحی ( مربی جواهر دوزی) و مدیریت سرکار خانم سلیمانی بسیار پیشرفت داشتم و جسارت دوخت پیدا کردم . با امید موفقیت های روز افزون برای کادر مجرب آموزشگاه سپید
جلالی
آموزش فوق العاده با مدیریت عالی و مربی عزیزم پریسا خانزاده که بسیار با حوصله آموزش میدهد ❤❤😍
زرین
با کلی تحقیق، در نهایت آموزشگاه سپید رو انتخاب کردم و بسیار از این انتخاب خوشحالم. آموزش دقیق و حرفه ای و همراه با صبوریِ استاد، واقعا همون چیزی بود که میخواستم.👌👌💖💖
افسانه بیات
سلام من حدود یکسال از تو گوگل سرچ میکردم و دنبال آموزشگاه بودم و شانسی بین چند تا آموزشگاه ، آموزشگاه سپید رو انتخاب کردم، و وقتی رفتم با خانم پریسا خانزاده اشنا شدم و ثبت نام کردم، و الان در دوره ی نازک هستم، و به جرات میتونم بگم خانم پریسا خانزاده بهههههترییییین و با حوصله ترین و صبورترین و خوشبرخوردترین و البته با سواد ترین مربی خیاطی هستند، و از ایشون بابت آموزش خوبشون ممنونم🦋🧿💙
Zahra Soleimani
بیشتر دوره هارو در مجموعه آموزشگاه سپید گذروندم و بسیار عالی بود و کاملا راضی بودم از مجموعه آموزشگاه کمال تشکر رو دارم ♥️
آزیتا حسنی
بهترین آموزشگاه خیاطی که میتونم به همه معرفی کنم آموزشگاه خیاطی سپید هست ممنونم از مربیان عزیز و مدیریت مجموعه
لیدا کریمی
با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت آموزشگاه سپید خانم سلیمانی عزیز ومربیان عالی من با بی میلی و بی علاقگی که داشتم نسبت به الگو با یک جلسه واقعآ خیلی علاقهمند شدم با ذوق و شوق بسیار ممنونم از مربی عزیزم خانم پریسا خانزاده که با حوصله و نحوه آموزش عالی با بهترین روش ومتد آموزش میدن خیلی راضیم کاش زودتر آشنا میشدم باهاشون باتشکر ❤️
ساراعظیمی
عرض ادب من به عنوان هنرجوی این اموزشگاه باید بگم از هر نظر راضیم و ممنونم از مدیریت تا مربیان و کمک مربیان عزیزم که همگی دلسوزانه هنرشونو در اختیار هنرجوها میزارم و اصلا جنبه بیزینسی به بچه ها نگاه نمیکنن چون من این تجربه هارو اموزشگاهای دیگه داشتم باسپاس از تیم اموزشگاه سپید
جلالی
یکی از بهترین آموزشگاه کرج آموزش فوق العاده و حرفه ایی و مربی های عالی❤
مرادی
باعرض سلام وخسته نباشیدخدمت مدیریت عالی خانم سلیمانی و مربی خوبم خانم پریسا خا نزاده ،من یک ماهی در خدمتتون هستم ولی خیلی ذوق دارم که بیام کلاس و چیزهای بیشتری از شما یاد بگیرم ممنون از پریسا جان که باصبوری به من آموزش می‌دهد.
رحمانی
آموزشگاه سپید در مقایسه با آموزشگاه های دیگه از نظر سر فصل های آموزشی غنی تر هست و بسیار جامع مطالب آموزش داده می شود مربی عزیزمون خانم خانزاده هم بسیار عالی و با حوصله موارد توضیح میدن و در رفع اشکال هم بی نظیر هستند. به امید موفقیت روز افزون این مجموعه🌺
مریم رحیمی
با تشکر از مدیریت محترم آموزشگاه سرکار خانم سلیمانی بابت مدیریت خوبشون توی مجموعه و تشکر ویژه از سر کار خانم پریساخانزاده مربی توانمند، صبور و حرفه ای آموزشگاه.من۵ ماهی هست که تحت آموزش هستم و رضایت دارم از نحوه تدریس برخورد و مدیریت آموزشگاه.
سعیده رحمانی
من از طریق وب‌سایت با آموزشگاه سپید آشنا شدم با کامنت هایی که خوندم جذب شدم وارد این آموزشگاه بشم و در این مدت پنج ماهی که تحت آموزش هستم از مدیریت سرکار خانم سلیمانی راضی هستم و از نحوه بیان شیوا مربی عزیزم خانم خانزاده و صبر حوصله شون ممنونم ❤️
بهار کرمی
با تشکر از مجموعه خوب آموزشگاه خیاطی سپید بنده دوره دوخت لباس زیر را در این آموزشگاه می گذرانم و واقعاً از نحوه تدریس عالی و صبر و حوصله استاد عزیزم پریسا جون بسیار سپاسگزارم. همیشه بدرخشید
پسنگک
سلام مدیریتی عالی مکانی دلنشین و با امکان عالی خوش برخورد و خون گرم استاد عزیزم خانم پریسا خانزاده مهارت خیلی بالا و عالی در تدریس این رشته ممنون از اموزشگاه بی نظیرتون
مریم وثوقیان
خیلی ممنونم از پرسنل خانم آموزشگاه، بسیار صمیمی و مسئول هستند، در حال آموزش دوره لباس زیر هستم.🌹
خاتمی
سلام مدیریت خانم سلیمانی که خیلی خوش برخورد و مهربان هستند و من دوره نازکدوزی را ثبت نام کردم استادم سرکار خانم پریسا خانزاده هستند و با اینکه من شاغل هستم و شرایطم کمی متفاوت تر از بقیه دوستان بود هم خانم سلیمانی عزیز و هم خانم خانزاده با کمال درک با شرایط من کنار آمده اند تا من هم بتونم از آموزشهای خوبشون بهره مند شوم
اکرم کتابی
سلام من کارآموز طراحی و دوخت در این آموزشگاه بودم،آموزش‌های مربی عالیییییی ،توضیحات همراه نکات ریز که خیلی تآثیرگذار بود.من بی نهایت راضی هستم.محیط کار هم از هر نظر عالی.ممنون از مربی خوش خلق و صبورش
راحله کریمی
خیلی خوشحالم که این آموزشگاه را برای آموزش انتخاب کردم . دارای مدیریت عالی و هم مربیان مجرب که خانم خانزاده مربی بنده هستند تحصیل کرده و حرفه ای و بی نهایت صبور ونحوه بیان عالی. به امید توفیق روز افزون
غفاری
من در کلاس ضخیم دوزی این آموزشگاه شرکت کردم از آموزش عالی مربی توانمند سرکار خانم پریسا راضی هستم کمال تشکر را از ایشان و مدیریت آموزشگاه سرکار خانم سلیمانی دارم
دنیا
آموزش فوق‌العاده داره و استادهای خوبی دارن
Heliya
سلام من در کلاس طراحی لباس این آموزشگاه شرکت کردم و از آموزش های عالی مربی و مدیریت آموزشگاه بسیار رازی بودم
Leylamirzaee
انتخاب یک آموزشگاه خوب خیلی سخته ولی شما همه چیزهاروبرای ماراحت کردین ممنون ازخانم یاری بخاطرآموزش های خوبشون وممنون ازخانم سلیمانی بخاطرمدیریت خوبشون.
طوبی سرسنگی
هیچ رهبری نمی تواند قدرت خود را پاس دارد، مگر اینکه هر روز خود را سزاوار آن قدرت نشان دهد.سرکار خانم سلیمانی دوست عزیز و پرتلاش و موفق. بی گمان مدیریت توانمند شما بر این مجموعه ضامن موفقیت‌های بی شمار خواهد بود. به امید آینده ای پویا برای شما و مجموعه خلاق شما
زهرا
به عنوان هنرجوی این آموزشگاه از مدیریت قوی وبا اخلاق سرکار خانم سلیمانی و مدرس هنرمند و توانمند و بسیار صبور سرکار خانم یاری ممنونم.وخوشحالم که در این محیط آرام و دوستانه آموزش میبینم.
مددیان
بسیار عالی محیطی دوستانه با آموزش عالی👍👍👍👍👍👍👍
نصیری
با تشکر از خانم سلیمانی عزیز بابت اخلاق خوبشون و اموزش عالیشون انشالله موفق باشید
مهدیه
یکی از بهترین آموزشگاه های کرج با مدیریت عالی خانم سلیمانی و استاد بی نظیر خانم یاری من که خیلی راضی هستم
شهلا
سلام من هنرجوی آموزشگاه هستم واقعا کادر مجرب و عالی و خوش اخلاق هستن هم خانم سلیمانی مدیریت مجموعه و هم خانم یاری مربی خودم بینظیرن آموزش عالی و صریح و خوش برخورد هرچقدر سوال داشته باشین طی آموزش با حوصله جواب میدن خداروشکر عالیه
حدیث.خ
عالی عالی. بی نظیر واقعا بسیار کلاسای کاربردی و اموزنده ایی دارن من تو همین چن روز عاشق خانم سلیمانی و آموزشگاه بسیار خوب سپید شدم ممنونم که هستین
داوودی
سلام بچه ها این مزون واقعا عالیه من الان کلی لباس برای خودم دوختم خیلی عالی آموزش میدن... محیطشم بسیار گرم و صمیمی از مدل های بی نظیر هم برای سفارش استفاده می‌کنند
معصومه مفیدی
صد حیف که مسیرم بسیار دوره وسعادت ندارم ...وگرنه با توجه به شناخت من از شخصیت صبور و دلسوز ایشون، قطعا یکی از بهترین های این حرفه هستند برای ایشون از خداوند بزرگ سلامتی و برکت در رزق و روزی خواهانم 🌹🌹🌹🌹
شهناز سحرخیز
فضای مناسب وعالی .با مدیریت توانا وارائه بهترین خدمات درزمینه ی یادگیری خیاطی ودوخت ودوز
صبا صالحی
سرکار خانم استاد سلیمانی از بهترین و با حوصله ترین اساتیدی هست که من دیدم بسیار صبور و مهربان بعلاوه اینکه تمام ریزه کاری های خیاطی را هم توضیح میدن من که واقعا راضیم و به شما هم ایشون را توصیه می کنم
زهرا محمدرضابیگی
فضای بسیار عالی ومدیریت عالی
فرحناز معبودی
سلام. کارها بسیار با دقت و دوختها بسیار تمیز و با حساسیت و ظرافت خاص انجام میشود.
مهناز
از نظر آموزش بسیار عالی و فضای خوب و مطمئن با مدیریت بسیار خوب
پریسا
عالی مسلط توانمند
رقیه
هم آموزششون خوبه هم دسترسی آسان دارن
بهاره بزازپور
عالی‌ با فضایی مدرن و مدیریت عالی 👏👏
نازنین پوررضا
عالی❤️
عسل پناهی
واقعا فوق العاده این شما 👏
شبنم مرادی
فضای خیلی خوب با مدریت عالی...
سارا رضا زاده
عالی هستید بهترین
مریم عباسی
محیط آموزشی مدرن و با مربی خیلی خوب
نگین غلامی
بهترین مربی هارو داره این آموزشگاه
(امتیاز 4.5 | 882 رای)
افزودن مجموعه شما به آموزشگاه خیاطی
ثبت شغل شما در کرج تبلیغ
نمادهای الکترونیکی
آخرین نظرات سایت