درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی آوا

اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
مشاوره آنلاین نوبت دهی آنلاین | وبسایت تلگرام اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
کرج ، خیابان اصلی گوهردشت ، بین نهم و دهم غربی ، درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی آوا

توضیحات

درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی آوا

درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی آوا واقع در خیابان اصلی گوهردشت
با همکاری دندانپزشکان و متخصصان بنام در حوزه های تخصصی

شماره تماس ها :
۰۲۶۳۴۹۹۰۰۴۰- ۰۲۶۳۴۹۹۰۰۳۰

تجهیزات پیشرفته و به روز و شش یونیت فعال، اتاق و یونیت مخصوص اطفال
آماده ی ارائه انواع خدمات ایمپلنت،انواع جراحی،خدمات زیبایی،عصب کشی،ترمیمی،لمینیت،انواع روکش های دندانی با کیفیت به شما عزیزان میباشد.
کلینیک دندانپزشکی آوا دارای اتاق و یونیت مخصوص اطفال و اتاق بازی میباشد و با ایجاد محیطی شاد و کودکانه تمان تلاش خود را جهت همکاری و درمان کودک دلبند شما میکند .
طرف قرارداد با بیمه سایپا، بیمه ایران ، بیمه معلم، بیمه پاسارگاد، بیمه رازی، بیمه سرمد، بیمه آرمان، بیمه سلامت، بیمه تامین اجتماعی ، بیمه ایران ، بیمه تعاون ، بیمه sos ، بیمه سایپا ، بیمه رازی ، بیمه میهن ، بیمه پاسارگاد ، بیمه سرمد ، بیمه آرمان ، بیمه معلم

همه روزه و ایام تعطیل
به صورت شبانه روزی
میزبانی شما در کلینیک دندانپزشکی آوا افتخار ماست.
خدمات :
کامپوزیت ونیر ونیر کامپوزیت یا درمان سریع بدون تراش دندان است که برای از بین بردن نامنظمی های کوچک،فاصله ی بین دندانها و زردی های دندان کاربرد دارد به این ترتیب میتوان دندانها را سفیدتر و بلندتر کرد و مزیت آن نسبت به لمینیت سرامیکی مدت زمان کمتر،هزینه کمتر و عدم تراش دندان است‌.البته لمینیت سرامیکی موارد کاربرد خود را دارد و در نامنظمی های بیشتر دندانی که نیاز به تغییرات بیشتر است کاربرد الزامی دارد.در کلینیک دندانپزشکی آوا ونیر کانپوزیت توسط دندانپزشکان مجرب و کار ازموده انجام میشود که در این کار مهارت منحصر به فردی دارند و از با کیفیت ترین مواد و تجهیزات در این کار استفاده میشود و این قول به شما داده میشود که با لبخندی زیبا و بی نقص کلینیک ما را ترک خواهید کرد شما عزیزان میتوانید به صورت رایگان برای ویزیت به کلینیک ما مراجعه کرده و نمونه کارهای زیبایی را مشاهده فرمایید.
لمینیت لمینیت دندان،لایه ای است که همرنگ دندانها،که برای اصلاح رنگ و یا اصلاح طرح دندانها استفاده میشود که این روزها یکی از رایج ترین درمانهای ترمیم زیبایی دندانپزشکی به شمار میرود. اینکار در کلینیک دندانپزشکی آوا به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای توسط دکتر فهیمه سرزعیم متخصص پروتز انجام میشود. کلینیک دندانپزشکی آوا مفتخر است که خدمات زیبایی دندانپزشکی را با کیفیت عالی و با استفاده از مواد و تجهیزات مدرن و پیشرفته برای شما عزیزان انجام میدهد.
ایمپلنت یکی از سردرگمی های بیماران برای انتخاب نوع ایمپلنت خود،تنوع بالا در برند و انواع آن است که تاثیر چشم گیری برای قیمت تمام شده میگذارد.اینکه بهترین نتیجه را از درمان ایمپلنت خود ببینید به دو عامل کیفیت ایمپلنت و کیفیت کار دندانپزشک بستگی دارد که در کلینیک دندانپزشکی آوا از بهترین ایمپلنت های اروپایی و کره ای استفاده میشود که کیفیت بالایی دارند و ایکار توسط متخصص جراح دهان,فک و صورت دکتر مهدی حسینیان،استاد دانشگاه به صورت تخصصی و حرفه ای انجام میشود. کلینیک دندانپزشکی آوا مفتخر است که بهترین ایمپلنت در کرج را به شما عزیزان ارائه خواهد کرد
دندانپزشکی کودکان کودک دوست داشتنی شما از همان لحظه تولد با میکروبهای دهان شما تماس می یابد و اگر شما بهداشت دهان مناسبی نداشته باشید این مسئله را به کودک خود منتقل می کنید. پس اگر او را دوست دارید اول باید خودتان دهان سالمی داشته باشید. با رویش اولین دندان شیری مسئله بهداشت دهان کودک جدی می شود. در این سن با کمک مسواکهای انگشتی ( و اگر نبود با مسواکهای نرم کودکان ) دندانهای شیری تازه رویش یافته را روزی ۲ مرتبه تمیز کنید اما به استفاده خمیر دندان هنوز نیازی نیست. دندانهای شیری بین ۲ تا ۳ سالگی کامل می شود، یعنی اگر دندانهای کوچولوی نازنین خود را بشمارید ۲۰ تا شده است. شما به عنوان مادر (شاید هم پدر)، وظیفه مراقبت از این ۲۰ مروارید گرانبها را دارید روزی ۲ بار با دقت و عشق تمیزشان کنید تا همیشه درخشان بمانند. اما واقعاً هنوز هم نیازی به خمیردندان نیست. فقط روزی ۲ بار و هر بار فقط به مدت ۲ دقیقه دندانهای او را تمیز کنید و برق بیاندازید.
پروتز منظور از پروتز دندان، دندان مصنوعی یا تعویض دندان است که به طور طبیعی برای بازگردادن شرایط ایده ال زیبایی استفاده میشوند. از پروتز های دهانی (داخل دهان)برای بازسازی نقص های داخل دهان مانند ازدست دادن دندان یا قسمتی از دندان یا ازدست دادن ساختار های نرم و سخت فک و کام استفاده میشود.
بلیچینگ(سفید کردن دندانها) بلیچینگ یعنی سفید کردن دندانها بوسیله مواد خاص اکسید کننده مثل پر اکسید هیدروژن. مواد اکسید کننده به داخل ساختار کریستالی میله مانند مینای دندان نفوذ کرده و رنگیزه‌های رسوب کرده در بین هرم‌های مینائی را اکسید می‌کنند.با گذشت زمان نفوذ مواد اکسید کننده به داخل عاج دندان که در لایه زیرین مینا قرار داردنیز صورت گرفته و رنگ آن نیز روشن تر می‌شود.
طراحی لبخند طراحی لبخند شامل هر نوع درمان دندانپزشکی می باشد که تاثیر بر زیباتر شدن دارند. حدود ۶۰% از زیبایی و جذابیت هر فرد مربوط به صورت دندان های او می باشد و این مهم امروزه با پیشرفت و امکانات دیجیتالی و کامپیوتری قابل بررسی و انجام و از همه مهمتر قابل پیش بینی می باشد .
رادیوگرافی دندانپزشکی کلینیک آوا دارای دستگاه های دیجیتال تصویر برداری اشعه ایکس بوده واز رادیوگرافی تهیه شده از دندانها برای تشخیص پوسیدگی ، مشکلات ریشه و استخوان پیرامون دندان استفاده می شود. علاوه بر این برای ارزیابی درمان های انجام شده نیز از عکس های رادیوگرافی استفاده می شود. از مزیت دستگاه های دیجیتال : ۱- استفاده آسان تر ۲- نیاز به تابش اشعه کمتر ۳- قابلیت جا به جایی به عنوان فایل کامپیوتری ۴- قابلیت ذخیره سازی و چاپ است.
ارتودنسی ارتودنسی دندان یک روش برای بهبود ظاهر، وضعیت و عملکرد کجی دندانها، نامرتبی دندان و بستن فاصله بین دندانها است. با این روش دندان‌ها صاف شده و در وضعیت بهتری قرار می‌گیرند.
دندانپزشکی ترمیمی علم و هنر تشخیص، پیش آگهی و درمان ضایعاتی در دندان هاست که برای تصحیح آنها نیازی به ترمیمهایی که کل دندان را می پوشانند ( روکش) ، نیست. درمان‌های ترمیمی به ترمیم صحیح شکل، عملکرد و حفظ یکپارچگی دندانها در ارتباط با بافت‌های سخت و نرم مجاور برمیگردد. موارد تجویز درمان ترمیمی بر اساس سه نیاز درمانی پوسیدگی، دندانهای تغییر رنگ یافته، شکسته یا بد رنگ و جایگزین ترمیمهای قبلی است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
پیام
سلام هزینه عصب کشی با دفترچه بیمه جقده؟
درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی آوا سلام لطفا با شماره درمانگاه تماس بگیرید توضیح کامل رو میدن خدمتتون
جواد
قیمت عصب کشی یا کشیدن دندون با دفترچه تامین اجتماعی چقد میشه.قیمت لمینیت چطور
نادر
شمایی که با تامین اجتماعی قرار داد ندارید چرا اینجا نوشتید داریم؟
ز.مدیر
سلام.واسه عصب کشی دندون بیمه تامین اجتماعی هم قبول میکنید؟؟؟
فران
سلام چطور میتونم از دانشگاه و سابقه دندانپزشکای این مرکز اطلاع پیدا کنم
درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی آوا سلام تمامی دندانپزشکان این مرکز در بهترین دانشگاه های کشور تحصیل کرده و با مراجعه حضوری در صورت تمایل میتوانید از پزشکتان سوال بفرمایید
سارا
سلام شبتون بخیر ببخشید خواستم بپرسم کشیدن دندان قیمتش چقدراست
mosvi
سلام وقت بخیر من چطور باید بدونم چه زمانی بهم وقت دادن
درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی آوا سلام لطفا با شماره کلینیک تماس بگیرید
رضا
سلام دکتر من ۱۷ سالمه دندان آسیاب دوم من از سمت راست شکسته و به عصب هم رسیده و می‌خوام اونو بکشم. میخواستم بدونم کشیدنش بهتره یا اینکه میشه پرش کرد؟
درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی آوا سلام حتما باید حضوری تشریف بیارید و دکتر شمارو ویزیت کنن بهترین درمان ممکن رو براتون انجام میدن
م.ب
سلام من مدتی که دندانهای پایینم احساس سردو گرم شدن داره در ضمن لثه های همون دندونام سیاه رنگ شده آیا ممکنه که دندون هام از ریشه خراب شده باشه ممنونم
درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی آوا بله امکان پوسیدگی در ریشه دندان وجود دارد برای اطلاع بیشتر لطفا به درمانگاه مراجعه کنید
لیا
مشکل در ریشه دندان بود و بسیار عالی انجام شد.
آیسان
سلام من امروز متوجه رنگ قهوه ای قسمت هایی از لثه هام شدم که دوتا از نقاط لثه پایینی درد داره وقتی لب پایینیمو تکون میدم راه درمانش چیه ؟بیماری جدی رو من دارم ؟
کامشاد
سلام بنده یکی از دندان های پشتمو کشیدمو جاش خالیه بخاطر اینکه شهر دیگه دانشجوام Tنمیتونم دندان جایگزین بزارم حداکثر چقدر جای دندون خالی بمونه مشکلی پیش نمیاد؟
ياشار
سلام من امروز دندان فک بالامو عصب کشی کردم دکتر ۲ بار بی حسی زد بی حس نشد بار سوم بی حس شد و گفت خون لثه ات بند نمیاد الان برگشتم خونه صورتم ورم کرده و کم کم داره کبود میشه مشکلش چیه؟ممکنه به عصب صورتم آسیب زده باشه؟
(امتیاز 4.8 | 196 رای)
افزودن شغل شما به دندانپزشکی