توانبخشی آوا

اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
مشاوره آنلاین درخواست مشاوره | تلگرام اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
خیابان درختي ، بلوار حدادی ، انتهای ۲۰ متری انقلاب
توضیحات
کلینیک توانبخشــی آوا
خدمات توانبخشی شنیداری و آموزش ویژه افراد کم شنوا
خدمات گفتاردرمانی برای افراد دارای اختلالات گفتار و زبان
مرکز آوا از اردیبهشت سال ۱۳۸۰ با پذیرش ۱۵ کودک کم شنوا در شهرستان کرج کار خود را آغاز کرد. اگرچه در طول این مدت برنامه های مورد استفاده در مرکز در چند نوبت بازبینی شده اند، اما مبنا و اساس فعالیت ها از ابتدا بر پایه رویکرد شنیداری/شفاهی بوده است. در سال ۱۳۸۲ برنامه ی جامع آموزش شنیداری آوا با همت گروهی از کارشناسان این مرکز طراحی و اجرا شد که پس از بازبینی های متعدد در سال ۱۳۸۸ به چاپ رسید. تا به امروز بیش از ۲۷۰ کودک کم شنوا و خانواده ی آنها از خدمات روزانه ی این مرکز استفاده کرده اند. در حال حاضر مرکز دارای ۷ کلاس است که در ۵ سطح آموزشی فعالیت دارند.
برنامه شنیداری / زبانی آوا توسط همکاران آسیب شناس گفتار و زبان در این مرکز طراحی و منتشر شده است و بسیاری از همکاران دیگری که در سایر مراکز آموزشی و درمانی فعالیت می کنند، از این برنامه استفاده می کنند. همچنین این مرکز دوره های آموزشی مورد نیاز برای مربیان خود و دیگر مراکز مشابه برگزار کرده است.
کارشناسان این مرکز تاکنون چندین کارگاه آموزشی را در دانشگاه علوم بهزیستی و توان بخشی تهران برگزار و چندین سخنرانی در سمینارها و همایش های مرتبط ارائه کرده اند.
ثبت نام :

مرکز آوا از کودکان مبتلا به آسیب شنوایی (با هر میزان افت و هرگونه وسیله ی کمک شنیداری) تا ۷ سالگی ثبت نام به عمل می آورد.
ثبت نام کودکان در کلیه مقاطع زمانی صورت می گیرد.  
جهت اطلاع از شرایط ثبت نام با شماره ۳-۳۳۵۵۵۶۸۰-۰۲۶تماس حاصل نمایید.
افزودن مجموعه شما به توانبخشی
سوالات متداول توانبخشی آوا

خدمات توانبخشی شنیداری و آموزش ویژه افراد کم شنوا- خدمات گفتاردرمانی برای افراد دارای اختلالات گفتار و زبان ، مرکز آوا

اطلاعات تماس «توانبخشی آوا» در بالای همین صفحه قابل مشاهده میباشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
پارسا
سلام ، به من گفته اند بیماری فیبرومیالژی دارم و هزاران درمان از دارو های قوی و ماساژدرمانی انجام دادم ولی جواب نگرفتم نظر شما چیست؟
لیا
سلام اقای دکتر. من درد گردن و زیر بغل چپ دارم که بعد از اسباب کشی برام ایجاد شد . این درد کتف و گردن که زیر بغل تیر میکشه درد قلبی هست یا مربوط به دیسک گردن و ارتروز گردن اینطور مشکلات هست و برای درمان باید چه کار کنم
پانیذ
سلام. پسری 4 ساله دارم زمانی که او را به پارک می برم از سوار شدن بروی تاب و بازی با سرسره می ترسد. ممنون می شوم اگر من را راهنمایی کنید ؟
(امتیاز 4.8 | 783 رای)