آموزشگاه هنری مهرشهر کرج

لینک با موفقیت کپی شد.
لیستی از بهترین آموزشگاه های هنری کرج که به آموزش نقاشی، آموزش طراحی پرتره، آموزش سیاه قلم، آموزش عکاسی، آموزش خوش نویسی، آموزش ساخت زیورآلات، آموزش مجسمه سازی، گرافیک کامپیوتر و ... می پردازند.
آموزش رزین (صفر تا صد) | آموزش طراحی و نقاشی و خوشنویسی و تمامی تکنیک های هنری | با کادری مجرب و حرفه ای همراه با روش های اصولی و آکادمیک
آموزشگاه هنری
کرج ، مهرشهر ، بلوار ارم ، روبروی باغ سیب ، جنب آموزشگاه زبان کوثر ، طبقه فوقانی املاک منتخب ، آموزشگاه هنری مینیاتور
مهرشهر ، بلوار شهرداری ، بین خیابان 213 و 215 ، جنب رستوران دلمو ، ساختمان کوشان ، طبقه اول ، واحد 2
مهرشهر ، بلوار ارم ، بعد از باغ سیب ، جنب سه راه شهرداری ، قبل از پل هوایی ، پلاک 2
آموزشگاه هنری
مهرشهر ، بلوار ارم ، بعد از پل ، کوچه ی گل تشریفات ، بن بست اول ، ساختمان نیکو
مهرشهر ، فاز 4 ، بلوار شهید رزهبان ، نبش خیابان 502 ، پلاک 1 ، واحد 2
بلوار ارم ، بعد از فروشگاه باغ سیب ، جنب املاک نظمی ، طبقه اول ، سمت راست
آموزشگاه هنری
مهرشهر ، بلوار شهرداری ، خیابان 214
آموزشگاه هنری
مهرشهر ، بلوار ارم ، بعد از داروخانه ایمان ، طبقه فوقانی بیمه ایران ، پلاک 120 ، واحد 3
آموزشگاه هنری
فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، چهار راه مسجد جامع ، بعد از فروشگاه امیران ، پلاک 20
مهرشهر ، فاز5 ، ابتدای خیابان یاس ، پلاک28
افزودن صفحه شما به آموزشگاه هنری مشاهده لیست کامل آموزشگاه هنری کرج
آموزشگاه هنری کرج

بهترین آموزشگاه نقاشی کرج و اهمیت هنر در زندگی

اکثر والدین ترجیح می دهند فرزندانشان در کنار یادگیری درس، یک مهارت هنری مانند نقاشی، طراحی، سفالگری، موسیقی و ... را هم یاد بگیرند. به همین جهت پیدا کردن یک کلاس نقاشی خوب در کرج برایشان اهمیت زیادی دارد. اما این سوال بوجود می آید که آیا آموزش نقاشی و هنر تنها برای کودکان است؟ 

پاسخ به این سوال قطعا منفی می باشد چرا که یادگیری هنر و نقاشی به سن و سال ربطی ندارد و آنقدر مزیت دارد که در هر سنی که باشید هیچ وقت برای شروع دیر نیست. برای درک بهتر این موضوع در ادامه اهمیت یادگیری هنر و انواع رشته های هنری موجود در آموزشگاه های نقاشی کرج را بررسی کرده ایم.

مطالعه بیشتر

اهمیت آموزش نقاشی و هنر در زندگی

وقتي يک تابلوي هنري يا يک مسجمه زيبا مي بينيد، به دور از مليت سازنده، از آن لذت مي بريد. هنر يک زبان مشترک براي بروز احساسات انسان هاست. هنر مي تواند عکسي باشد که لحظه اي را ثبت کرده است، هنر مي تواند بومي باشد که روياهاي خيال انگيز کسي را به تصوير مي کشد، هنر مي تواند يک کوزه پر نقش و نگار باشد که چشم را جادو مي کند. هنر يک روش خلاقانه براي بيان خود است. زماني که شما يک اثر هنري خلق مي کنيد، فرقي نمي کند يک نقاشي باشد يا عکس زيبايي که با گوشي خود از غروب گرفته ايد، احساس تعلق خاطري که به آن داريد را با هيچ چيزي عوض نمي کنيد و با هر بار نگاه کردنش حس زيبايي وجودتان را در بر مي گيرد. فرقي ندارد که شما در چه سني هستيد يا در دانشگاه چه خوانده ايد و به چه کاري مشغول هستيد؟ شما در هر جايگاه و هر موقعيتي که هستيد مي توانيد رشته هنري مورد علاقه خود را شروع کنيد و از خلق آثار هنري خودتان لذت ببريد. به علاوه یادگیری نقاشی و هنر بر تقویت حافظه، افزایش خلاقیت، کاهش استرس و افزایش اعتماد به نفس هم تأثیرات فوق العاده ای دارد.

بررسي رشته هاي هنري موجود در آموزشگاه هنري در کرج

هنر مثل يک جزيره بي حد و مرز است. نمي توان گفت هنر به چهار دسته تقسيم مي شود و تمام. يک فيلم زيبا، يک موسيقي دلنشين، يک شعر کوتاه، يک نقاشي کوچک و ... همه يک اثر هنري زيبا هستند. اما به طور کلي علاوه بر رشته هاي تحصيلي مربوط به هنر که در دانشگاه ها آموزش داده مي شوند، آموزشگاه هاي هنري مختلف در زمينه انواع رشته هاي هنري فعاليت دارند. در ادامه برخي از اين رشته هاي هنري رايج را بررسي مي کنيم.

آموزش نقاشي در کرج

نقاشي تکنيک هاي مختلفي دارد و بنا به تکنيک انتخابي شما، شيوه آموزشش متفاوت است. از جمله تکنيک هاي آن مي توان موارد زير را نام برد:

 • آموزش رنگ روغن
 • آموزش آبرنگ
 • آموزش اکرليک
 • آموزش مدادرنگي
 • آموزش پاستل گچي
 • آموزش گواش
 • آموزش کلاژ ( تکه چسباني)
 • آموزش طراحي
 • آموزش سياه قلم
 • آموزش ويتراي (نقاشي رو شيشه)

آموزش طراحي پرتره در کرج

در طراحي پرتره، هنرجو با شناخت اجزا چهره و تناسبات آن ها به مرور ياد مي گيرد چگونه چهره انسان را طراحي کند. براي طراحي چهره مي توان از سياه قلم، ذغال، آبرنگ و پاستل گچي استفاده کرد و اين به انتخاب و علاقه هنرجو بستگي دارد.

آموزش سفالگري در کرج

هنر سفالگري براي رسيدن به آرامش بسيار مفيد است وبه طور کلي به دو روش دستي و با استفاده از چرخ انجام مي شود که سفالگري با دست خود سه حالت دارد:

روش فشاري: 

در اين روش، هنرجو روي گلوله هاي گلي با دست فشار مي آورد و با ايجاد حفره سعي مي کند شکل دلخواهش را به آن بدهد.

روش فيتيله اي: 

در اين روش هنرجو گل رس را به شکل فيتيله درآورده و براي ساختن شکل مورد نظر، آن ها را به صورت مارپيچ و لايه لايه روي هم قرار مي دهد.

روش ورقه اي: 

در اين روش هنرجو با به هم چسباندن ورقه هاي سفالي که قبلا با وردنه صاف شده اند مي تواند شکل دلخواه خود را ايجاد کند.

آموزش مجسمه سازي در کرج

مجسمه سازي را مي توان با متريال هاي مختلفي مانند خمير مجسمه سازي، گل، گچ، خمير چيني، چوب و ... انجام داد. همچنين مجسمه در دو حالت وجود دارد که شما مي توانيد بسته به علاقه خود متريال و حالت آن را انتخاب کنيد.

 • مجسمه اي که اطراف آن را فضاي پيرامون گرفته است
 • نقش برجسته روي سطوح مختلف

آموزش گرافيک کامپيوتر در کرج

هنر طراحي تصاوير با استفاده از کامپيوتر را گرافيک کامپيوتري مي گويند که امروزه خود، رشته بسيار متنوع و وسيعي است و انواع مختلفي دارد. نقاشي ديجيتال، شبيه سازي کامپيوتري، طراحي به کمک کامپيوتر، مصورسازي اطلاعات و ... از جمله مواردي است که با استفاده از نرم افزارهاي گرافيکي کامپيوتر مي توان انجام داد.

آموزش تصويرسازي در کرج

تصويرسازي ممکن است براي جلد يک کتاب، تبليغ يک محصول و ... باشد. همچنين تصويرسازي انواع مختلفي دارد اما به طور کلي در دو حالت سنتي و مدرن وجود دارد. تصويرسازي سنتي شامل تصويرسازي با مداد، آبرنگ، روي چوب و ... است و تصويرسازي مدرن با استفاده از نرم افزارهاي کامپيوتري مانند  photoshop، illustrator و .. است.

آموزش عکاسي در کرج

همانطور که نقاشي انواع و سبک هاي مختلفي دارد، عکاسي نيز انواع مختلفي دارد که هنرجو بنا بر علاقه خود مي تواند انتخاب کند. برخي از انواع عکاسي عبارتند از:

 • عکاسي صنعتي
 • عکاسي تبليغاتي
 • عکاسي هنري
 • عکاسي طبيعت بي جان
 • عکاسي پرتره
 • عکاسي خياباني
 • عکاسي مد (فشن)
 • عکاسي خبري
 • عکاسي منظره
 • عکاسي کودک
 • عکاسي عروسي

آموزش ساخت زيورآلات در کرج

ساخت زيورآلات را مي توان با متريال مختلفي مانند رزين، خمير، چوب، روبان، سنگ، استيل، برنز و ... امتحان کرد. بسته به متريال انتخابي، شيوه آموزشي و مدت زمان آموزش متفاوت است و در نهايت مانند تمام شاخه هاي هنري ديگر مي توان از اين طريق کسب درآمد کرد.

آموزش خوشنويسي در کرج

خوشنويسي هنر پرطرفداري است که در انواع مختلفي آموزش داده مي شود و هنرجو مي تواند از مداد، خودکار يا قلم ني استفاده کند. برخي از انواع خطوط خوش نويسي عبارتند از :

 • خط شکسته نستعليق
 • خط نستعليق
 • خط کوفي
 • خط تحريري

آموزش نقاشي سه بعدي در کرج

نقاشي سه بعدي روي يک صفحه يا زمينه دو بعدي انجام مي شود و از خطاي ديد انساني براي حجم دار کردن نقاشي استفاده مي کند. اين تکنيک جالب علاوه بر اينکه ممکن است سخت به نظر برسد، بسيار راحت است و امتحان کردن آن خالي از لطف نيست.

آموزش مربي گري نقاشي

ممکن است فردي مهارت کافي در نقاشي داشته باشد و حتي تحصيلات آکادميک در اين زمينه داشته باشد اما بايد در نظر گرفت که يک مربي نقاشي تنها به دانش و مهارت نياز ندارد و موارد ديگري مانند نحوه ارتباط با هنرجو، داشتن ديد دقيق و موشکافانه، رنگ شناسي قوي و .... نيز از جمله مهارت هايي است که بايد کسب کند.

تاثير هنر و نقاشی روي کودکان

وقتي مادري در دوران بارداري به موسيقي هاي ملايم و نشاط آور گوش مي دهد، تاثير خوبي روي رشد کودک او گذاشته و شنيدن همان موسيقي ها براي کودک پس از تولدش نيز آرامش بخش است. بنابراين مي توان گفت هنر از همان دوران قبل از تولد تاثيرات فوق العاده اي روي کودکان دارد. افزايش خلاقيت، بهبود عملکرد تحصيلي، بهبود مهارت هاي حرکتي، افزايش اعتماد به نفس و تمرکز از جمله تاثيراتي است که آموزش هنر و نقاشی روي کودکان مي گذارد.

چطور بهترين آموزشگاه هاي هنري کرج را پیدا کنیم؟

اگر تصميم گرفته ايد يکي از شاخه هاي هنري را شروع کنيد و به دنبال يک آموزشگاه هنري خوب در کرج مي گرديد، ما در بانک مشاغل کرج تبليغ کار شما را آسان تر کرده ايم و شما مي توانيد ليستي از بهترين آموزشگاه هاي هنري و کلاس های نقاشی کرج را ببينيد و با مراجعه به صفحه هرکدام، با ديدن شاخه هاي آموزشي و نمونه کارها، راحت تر تصميم بگيريد. همچنین در قسمت بالای صفحه با انتخاب محل زندگی خودتان، می توانید بهترین آموزشگاه های نقاشی کرج در اطراف خودتان را مشاهده نمایید.

لینک کوتاه آموزشگاه نقاشی کرج

محله های آموزشگاه هنری