دبستان پسرانه کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین بیشترین نظرات
لیست بهترین دبستان های پسرانه کرج و معرفی دبستان های دولتی پسرانه، دبستان های غیرانتفاعی پسرانه و دبستان های استثنائی پسرانه در کرج
حصار ، خط سوم ، میدان وسیه
ميدان شهدا ، خيابان برغان ، نبش خيابان شهيد جباري
خيابان چالوس ، خیابان شیخ احمد کافی ، روبروي باغ درياني
ميدان شهدا ، خيابان برغان ، پشت مدرسه راهنمايي مهاجر
عظیمیه ، جاده چالوس ، كيلومتر 38 روستاي كلها
عظیمیه ، جاده چالوس ، كيلومتر 48 روستاي همه جا
عظیمیه ، كيلومتر 10 جاده چالوس ، روستاي پوركان
عظیمیه ، جاده چالوس ، كيلومتر 20 روستاي خوزنكلا
عظیمیه ، جاده چالوس ، كيلومتر 62 روستاي نساء
عظیمیه ، جاده چالوس ، كيلومتر 75 روستاي ولايترود
افزودن صفحه شما به دبستان پسرانه
دبستان پسرانه کرج

بهترین دبستان پسرانه کرج چه خصوصياتي دارد؟

پيدا کردن يک دبستان پسرانه خوب در کرج يکي از دغدغه هاي والدين در آغاز تابستان است. همچنين معيارهاي انتخاب يک مدرسه پسرانه در ميان والدين متفاوت است. براي مثال ممکن است براي برخي فضاي آموزشي مدرسه مهم باشد و براي بعضي نزديک بودن به محل سکونت اولويت بيشتري داشته باشد.
در ادامه سعي کرده ايم مجموعه اي از نکات مهمي که بايد هنگام انتخاب يک دبستان پسرانه در کرج در نظر بگيريد را بررسي کنيم:

مطالعه بیشتر

1- محيط مدرسه پسرانه

يک مدرسه ابتدايي پسرانه خوب بايد محيطي شاد و ايمن داشته باشد. همچنين تميز بودن محيط و داشتن فضاي کافي براي تحرک و فعاليت هاي مختلف، مهم است.

2- امکانات آموزشي در دبستان های پسرانه

وجود يک آزمايشگاه مناسب، امکان تجربه عملي و يادگيري عميق تري را براي کودکان فراهم مي آورد. همچنين وجود يک کتابخانه ي مناسب و تشويق دانش آموزان به مطالعه کتاب باعث مي شود کودکان از ابتدا به اهميت مطالعه پي برده و اطلاعات عمومي و مهارت هاي ارتباطي بهتري داشته باشند.

3- کادر مديريتي مدرسه

به طور کلي حضور يک مدير توانمند، منظم و با تجربه نقش بسزايي در موفقيت هر سازماني دارد. به ويژه در رابطه با دبستان پسرانه، وجود مديري که درک روانشناختي خوبي از کودکان و مسائل مربوط به آنها داشته باشد بسيار مهم است. در ارتباط بودن با والدين، توجه به مشکلات و وضعيت دانش آموزان، نظارت بر عملکرد کادر آموزشي، مشارکت دادن والدين و معلمان در فعاليت هاي مدرسه و رفتار محترمانه با کليه افراد از ويژگي هاي بارز يک مدير خوب مي باشد.

4- کادر آموزشي مدرسه

معلم با توجه به ارتباط نزديکي که در طي روز با دانش آموزان دارد، نقش مهمي در ايجاد انگيزه و بهبود روند تحصيلي آن ها دارد. به خصوص در مقاطع ابتدايي به علت سن کمتر و تجربه ي اوليه دانش آموزان، اين نقش پررنگ تر شده و از اهميت بيشتري برخوردار است. يک معلم خوب نه تنها دانش علمي و مهارت تدريس خوبي دارد بلکه بايد بتواند از نظر عاطفي به خوبي با دانش آموزان ارتباط برقرار کرده و از روحيات و شرايط زندگيشان غافل نباشد.

5- نزديک بودن  دبستان پسرانه به محل سکونت

نزديک بودن مدرسه به محل سکونت يکي از ملاک هاي مهم انتخاب يک مدرسه پسرانه خوب است. شخصي را مي شناسم که سطح علمي مدرسه برايش در اولويت قرار داشت و پس از بررسي هاي زيادي که انجام داد، پسرش را در مدرسه ي بسيار خوبي ثبت نام کرد که تنها مشکلش مسير طولاني مدتش بود. در ابتدا همه چيز خوب به نظر مي رسيد ولي به مرور زمان پسرک از اين حالت خسته شده و در اواسط سال تحصيلي ديگر نمي خواست به مدرسه برود و حتي درس بخواند. 
دور بودن مدرسه و مسيرهاي طولاني مدت، دانش آموزان را خسته مي کند و سال تحصيلي سختي را برايشان رقم مي زند. به ويژه با توجه به اينکه امروزه در تمام نقاط مي توان به راحتي يک دبستانه پسرانه خوب و متناسب پيدا کرد، بهتر است به نزديک بودن مدرسه به محل سکونت توجه ويژه اي داشته باشيد. 
همچنين براي راحتي شما عزيزان ليستي از بهترين دبستان هاي پسرانه کرج فراهم کرده ايم. که  با انتخاب منطقه خود به راحتي مي توانيد به اين ليست و اطلاعات مدارس دسترسي پيدا کنيد.

6-  شهريه دبستان غیرانتفاعی پسرانه

پرداخت شهريه بسيار بالا براي مدارس غیردولتی پسرانه و هزينه هاي غيرضروري نشان دهنده خوب بودن يک مدرسه نيست. بنابراين بهتر است هنگام انتخاب مدرسه ابتدا به موارد ذکر شده در قسمت بالا توجه کنيد و سپس نسبت به انتخاب مدرسه خوب اقدام نماييد.

دبستان دولتي پسرانه يا دبستان غيرانتفاعي پسرانه؟ 

اينکه دبستان دولتي پسرانه بهتر است يا غيرانتفاعي به يکي از دغدغه هاي رايج والدين تبديل شده است. ما به شما نمي گوييم که دولتي بهتر است يا غيردولتي؟ بلکه اطلاعاتي راجع به ويژگي هاي هرکدام در اختيارتان قرار مي دهيم تا راحت تر مقايسه کنيد و در نهايت اين شما هستيد که با توجه به شرايط خانواده و توانمندي هاي فرزندتان تصميم مي گيريد.
1- دبستان غيرانتفاعي موظف است مثل دبستان دولتي تا ساعت دوازده مطابق روند آموزش و پرورش، دروس مشترک را آموزش بدهد.
2- معمولا در دبستان هاي غيرانتفاعي پسرانه کلاس هاي فوق برنامه چرتکه، زبان انگليسي، رباتيک و ... در برنامه آموزشي قرار مي گيرند.
3- تعداد دانش آموزان در مدارس غيرانتفاعي معمولا کمتر است و اين درحاليست که جامعه کوچک مدارس دولتي شباهت بيشتري به جامعه واقعي دارد و ممکن است دانش آموزان در مهارت هاي ارتباطي، رشد بهتري داشته باشند.
4- برنامه هاي جانبي در مدارس غيرانتفاعي بيشتر مورد توجه قرار ميگيرد. به خصوص در رابطه با مقاطع ابتدايي اين برنامه ها بيشتر مي شوند.
در نهايت شما با بررسي ويژگي هاي مدرسه، ميزان رضايتمندي اولياي قبلي و در نظر گرفتن علايق و روحيات فرزندتان مي توانيد انتخاب مناسبي داشته باشيد.

دبستان استثنائي پسرانه 

مدارس استثنائي پسرانه متناسب با گروهي از دانش آموزان است که به دليل عقب افتادگي ذهني يا جسمي نمي توانند در مدارس عادي حضور داشته باشند. در دبستان استثنائي تعداد دانش آموزان کمتر است و متناسب با شرايط دانش آموزان، برنامه ريزي هاي درسي انجام مي شود. مدارس استثنائي به افزايش مشارکت اجتماعي و رشد مهارت هاي ارتباطي کودکان کمک مي کنند. 
همچنين ما ليستي از بهترين دبستان هاي استثنائي پسرانه کرج را جمع آوري کرده و در اختيار شما قرار داده ايم.

چطور بهترین دبستان پسرانه کرج را پیدا کنیم؟

حالا که ویژگی های یک مدرسه پسرانه خوب را بررسی کردیم، این سوال پیش می آید که چطور درباره ویژگی های مختلف مدرسه مانند محیط، کادر مدیریتی و آموزشی، امکانات، شهریه مدرسه و مواردی از این قبیل آگاهی پیدا کنیم؟

در پاسخ به این سوال و برای دسترسی سریع تر به اطلاعات مدارس پسرانه کرج ما در این صفحه لیستی از بهترین دبستان های پسرانه کرج را معرفی کرده ایم. در ابتدا شما می توانید با انتخاب محل زندگی خودتان از قسمت "انتخاب محله" در بالای صفحه، به لیست نزدیک ترین مدارس پسرانه به محل سکونتتان دست پیدا کنید. در مرحله بعد می توانید به صفحه هر کدام از مدارس وارد شده و توضیحات کاملی راجع به امکانات آموزشی، نحوه دریافت شهریه، آدرس و شماره تماس مدرسه را ببینید. همچنین با نگاه کردن به عکس هایی که در صفحات هر کدام از مدارس قرار گرفته، می توانید اطلاعات خوبی راجع به محیط آموزشی و فضای مدرسه بدست بیاورید. در نهایت می توانید با مدرسه مورد نظرتان تماس گرفته و برای دیدار حضوری برنامه ریزی کنید.

لینک کوتاه مدارس ابتدایی پسرانه

آخرین نظرات زیرگروه دبستان پسرانه
سینا برازنده : دبستان غیرانتفاعی پسرانه عرفان
دبستان عرفان عالی بی حاشیه،مدیر محترم،معلمهای کاربلد با اخلاق خوب مشاهده
من مادر آرمان جعفرپور هستم : دبستان غیرانتفاعی پسرانه عرفان
دبستان عرفان بی نظیر است.همه چیز فوق العاده از آموزش تا اخلاق پرسنل و مدیریت محترم جناب آقای حسینی مشاهده
زهرا کریمی : پیش دبستان و دبستان غیر دولتی آوش
سلام خسته نباشید من میخواستم پسرمو ثبت نام کنم اما هر چی تماس میگیرم کسی پاسخگو نیست ممنون میشم بگید چه روز هایی وساعاتی هستید مشاهده
کیائی : پیش دبستان و دبستان پسرانه غیر دولتی علم و هدف
سلام و عرض ادب میخواستم بدونم برای سال تحصیلی جدید برای پیش دبستانی قبت نام دارید مشاهده
مونا نوبندگانی : دبستان پسرانه شهید علافیها
کد مدرسه را چگونه بفهمیم؟ مشاهده
مهری عزیزیان : مدرسه پسرانه آسمان دانش
سلام ببخشید مدرسه شمادولتی؟من پسرم میخام براکلاس اول ثبت نام کنم مشاهده
مهدیون : پیش دبستان و دبستان پسرانه شوق دانش
سلام سال تحصیلی جدید آموزش آنلاینی هست یا نه و اینکه اگه حضوری هست شهریه ها چقدره برای کلاس چهارم مشاهده
محله های دبستان پسرانه