دبستان پسرانه کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
با محیطی شاد و کادری با تجربه و خلاق | فضای مناسب و شاد جهت رشد خلاقیت ھای دانش آموزان |
دبستان پسرانه
کرج ، مهرویلا ، میدان مادر ، خیابان خیام...
سال تاسیس ۱۳۸۱ | رتبه ۱ درجه ۱ | هوشمند | کادر مجرب و خلاق | کسب رتبه های برتر علمی فرهنگی ورزشی | آزمایشگاه مجهز | کارگاه مجهز مه...
دبستان پسرانه
کرج ، گوهردشت ، بلوک ۲ ، نبش پانزدهم شهر...
شعبه سوم دبستان غیردولتی پسرانه نیکان | کلاس های هوشمند | پایه های پنجم و ششم شناور
دبستان پسرانه
کرج ، گوهردشت ، بلوار انقلاب ، خیابان یک...
آموزش اصول شهروندی و مشق زندگی | شهریه ثابت آموزش و پرورش | استفاده از کادر مجرب و مسلط به آموزش آنلاین | زمین چمن مصنوعی اختصاصی
دبستان پسرانه
کرج ، مهرویلا ، خیابان خیام غربی ، تقاطع...
آیندتو بساز ... | بهره مندی از کادر آموزشی مجرب، متخصص و خلاق | شناسایی و پرورش استعداد ها و خلاقیت دانش آموزان | توجه خاص به آموز...
دبستان پسرانه
کرج ، سه راه رجایی شهر ، بلوار یادگار ام...
استفاده از شیوه های نوین آموزشی | کادری از مجرب ترین آموزگاران | کلاس های هوشمند | آموزش همراه با شادی و نشاط | برگزاری کلاس ورزش ...
دبستان پسرانه
کرج ، عظیمیه ، میدان گلستان ، گلستان پنج...
ثبت نام درمقاطع پیش دبستان و دبستان (دوره اول و دوم) | برگزاری کلاس های حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتما...
دبستان پسرانه
کرج ، چهارراه هفت تیر ، طالقانی جنوبی ، ...
کادری با تجربه و خلاق از بهترین آموزگاران استان البرز ، فضای مناسب و شاد جهت رشد خلاقیت های دانش آموزان
دبستان پسرانه
عظيميه ، ميدان گلستان ، گلستان نهم ، پلا...
دبستان و پیش دبستان قرآنی مهاد فردیس | رتبه اول مسابقات قرآنی در سال تحصیلی 98_99 | یازده رتبه برتر در سال تحصیلی 1400_1399 | بیشت...
دبستان پسرانه
کرج ، فردیس ، بین کانال و فلکه سوم ، نهم...
چندین سال سابقه موفق در ناحیه ۳ | کلاس های هوشمند | دبیران فرهیخته | برگزاری آزمون های هماهنگ
دبستان پسرانه
کرج ، گوهردشت ، فاز ۳ (اشتراکی) ، بلوک ۳...
کیف در مدرسه همراه با نهار | مدرسه ای با امکانات کامل ، محیط امن تربیتی ، شهریه بسیار مناسب و اقساطی ، سرویس رفت و برگشت ، فضای آم...
دبستان پسرانه
کرج ، خیابان برغان ، خیابان جباری ، خیاب...
مهرشهر ، بلوارشهيدمطهري
مهرشهر ، بلوارارم ، سه راه شهرداری ، خیا...
کيانمهر ، بلوار اميرکبير ، کوچه رسول
بنياد ، مدرس جنوبي ، خيابان هشتم شرقي
جهانشهر ، ابتدای بلوار ماهان ، کوچه کیوا...
عظیمیه ، پل آزادگان ، بلوار امام رضا (ع)...
عظیمیه ، بالاتر از میدان اسبی ، بلوار اس...
عظیمیه ، پایین تراز میدان اسبی ، بلوار ا...
گوهردشت ، نرسيده به خيابان داريوش ، کوي ...
(امتیاز 4.5 | 17981 رای)
افزودن شغل شما به لیست دبستان پسرانه
آخرین نظرات دبستان پسرانه
احمد متین پور : دبستان غیردولتی پسرانه روشنان
مدرسه موفق در آموزش مهارتهای زندگی. مشاهده
ادیب : دبستان غیردولتی پسرانه روشنان
سلام وقت بخیر دبستان روشنان یکی از بهترین دبستان های گوهردشته من پسرم ۵ساله در این دبستان درس میخونه من خیلی از مدیریت و کادر اداری راضی هستم محیط خیلی صمیمی و شادی رو برای بچه ها فراهم کردن،من که خیلی راضی ام الهی که همیشه موفق باشن مشاهده
المیرا : دبستان و پیش دبستان غیردولتی پسرانه یاسر البرز
یه مدرسه خوب نگاهشون صرفا آموزشی فقط نیست و روی پرورش و اخلاق بچه ها هم برنامه دارند . مشاهده
برارجانیان : پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه ایران
اینکه پسرهای من عاشق این هستن که تو مدرسه بیشتر بمونن و تایم بگذرونن یعنی اینکه کادر حرفه ای مدرسه ایران کارشون رو درست انجام دادند. به نظرم کادر مدرسه ایران متخصص بچه هان👌آموزش های فوق برنامه عالییییی👌👌 مشاهده
خدادادی : پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه ایران
سلام، وقت بخیر. میخواستم پسرم رو کلاس دوم ثبت نام کنم. هزینه شهریه رو میخواستم بدونم. ممنون مشاهده
سوالات متداول دبستان پسرانه

لیست کامل بهترین دبستان های پسرانه دولتی و غیر دولتی در کرج را بر روی وبسایت کرج تبلیغ مشاهده بفرمای

لیست کامل بهترین دبستان های پسرانه دولتی و غیر دولتی هوشمند در کرج را بر روی وبسایت کرج تبلیغ مشاهده

لیست کامل بهترین دبستان های پسرانه دولتی و غیر دولتی در کرج را بر روی وبسایت کرج تبلیغ مشاهده بفرمای

لیست کامل بهترین دبستان های پسرانه دولتی و غیر دولتی در کرج را بر روی وبسایت کرج تبلیغ مشاهده بفرمای

بهترین دبستان پسرانه کرج چه خصوصیاتی دارد؟

پیدا کردن یک دبستان پسرانه خوب در کرج یکی از دغدغه های والدین در آغاز تابستان است. همچنین معیارهای انتخاب یک مدرسه پسرانه در میان والدین متفاوت است. برای مثال ممکن است برای برخی فضای آموزشی مدرسه مهم باشد و برای بعضی نزدیک بودن به محل سکونت اولویت بیشتری داشته باشد.
در ادامه سعی کرده ایم مجموعه ای از نکات مهمی که باید هنگام انتخاب یک دبستان پسرانه در کرج در نظر بگیرید را بررسی کنیم:

مطالعه بیشتر

1- محیط مدرسه پسرانه

یک مدرسه ابتدایی پسرانه خوب باید محیطی شاد و ایمن داشته باشد. همچنین تمیز بودن محیط و داشتن فضای کافی برای تحرک و فعالیت های مختلف، مهم است.

2- امکانات آموزشی در دبستان های پسرانه

وجود یک آزمایشگاه مناسب، امکان تجربه عملی و یادگیری عمیق تری را برای کودکان فراهم می آورد. همچنین وجود یک کتابخانه ی مناسب و تشویق دانش آموزان به مطالعه کتاب باعث می شود کودکان از ابتدا به اهمیت مطالعه پی برده و اطلاعات عمومی و مهارت های ارتباطی بهتری داشته باشند.

3- کادر مدیریتی مدرسه

به طور کلی حضور یک مدیر توانمند، منظم و با تجربه نقش بسزایی در موفقیت هر سازمانی دارد. به ویژه در رابطه با دبستان پسرانه، وجود مدیری که درک روانشناختی خوبی از کودکان و مسائل مربوط به آنها داشته باشد بسیار مهم است. در ارتباط بودن با والدین، توجه به مشکلات و وضعیت دانش آموزان، نظارت بر عملکرد کادر آموزشی، مشارکت دادن والدین و معلمان در فعالیت های مدرسه و رفتار محترمانه با کلیه افراد از ویژگی های بارز یک مدیر خوب می باشد.

4- کادر آموزشی مدرسه

معلم با توجه به ارتباط نزدیکی که در طی روز با دانش آموزان دارد، نقش مهمی در ایجاد انگیزه و بهبود روند تحصیلی آن ها دارد. به خصوص در مقاطع ابتدایی به علت سن کمتر و تجربه ی اولیه دانش آموزان، این نقش پررنگ تر شده و از اهمیت بیشتری برخوردار است. یک معلم خوب نه تنها دانش علمی و مهارت تدریس خوبی دارد بلکه باید بتواند از نظر عاطفی به خوبی با دانش آموزان ارتباط برقرار کرده و از روحیات و شرایط زندگیشان غافل نباشد.

5- نزدیک بودن  دبستان پسرانه به محل سکونت

نزدیک بودن مدرسه به محل سکونت یکی از ملاک های مهم انتخاب یک مدرسه پسرانه خوب است. شخصی را می شناسم که سطح علمی مدرسه برایش در اولویت قرار داشت و پس از بررسی های زیادی که انجام داد، پسرش را در مدرسه ی بسیار خوبی ثبت نام کرد که تنها مشکلش مسیر طولانی مدتش بود. در ابتدا همه چیز خوب به نظر می رسید ولی به مرور زمان پسرک از این حالت خسته شده و در اواسط سال تحصیلی دیگر نمی خواست به مدرسه برود و حتی درس بخواند. 
دور بودن مدرسه و مسیرهای طولانی مدت، دانش آموزان را خسته می کند و سال تحصیلی سختی را برایشان رقم می زند. به ویژه با توجه به اینکه امروزه در تمام نقاط می توان به راحتی یک دبستانه پسرانه خوب و متناسب پیدا کرد، بهتر است به نزدیک بودن مدرسه به محل سکونت توجه ویژه ای داشته باشید. 
همچنین برای راحتی شما عزیزان لیستی از بهترین دبستان های پسرانه کرج فراهم کرده ایم. که  با انتخاب منطقه خود به راحتی می توانید به این لیست و اطلاعات مدارس دسترسی پیدا کنید.

6-  شهریه دبستان غیرانتفاعی پسرانه

پرداخت شهریه بسیار بالا برای مدارس غیردولتی پسرانه و هزینه های غیرضروری نشان دهنده خوب بودن یک مدرسه نیست. بنابراین بهتر است هنگام انتخاب مدرسه ابتدا به موارد ذکر شده در قسمت بالا توجه کنید و سپس نسبت به انتخاب مدرسه خوب اقدام نمایید.

دبستان دولتی پسرانه یا دبستان غیرانتفاعی پسرانه؟ 

اینکه دبستان دولتی پسرانه بهتر است یا غیرانتفاعی به یکی از دغدغه های رایج والدین تبدیل شده است. ما به شما نمی گوییم که دولتی بهتر است یا غیردولتی؟ بلکه اطلاعاتی راجع به ویژگی های هرکدام در اختیارتان قرار می دهیم تا راحت تر مقایسه کنید و در نهایت این شما هستید که با توجه به شرایط خانواده و توانمندی های فرزندتان تصمیم می گیرید.
1- دبستان غیرانتفاعی موظف است مثل دبستان دولتی تا ساعت دوازده مطابق روند آموزش و پرورش، دروس مشترک را آموزش بدهد.
2- معمولا در دبستان های غیرانتفاعی پسرانه کلاس های فوق برنامه چرتکه، زبان انگلیسی، رباتیک و ... در برنامه آموزشی قرار می گیرند.
3- تعداد دانش آموزان در مدارس غیرانتفاعی معمولا کمتر است و این درحالیست که جامعه کوچک مدارس دولتی شباهت بیشتری به جامعه واقعی دارد و ممکن است دانش آموزان در مهارت های ارتباطی، رشد بهتری داشته باشند.
4- برنامه های جانبی در مدارس غیرانتفاعی بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. به خصوص در رابطه با مقاطع ابتدایی این برنامه ها بیشتر می شوند.
در نهایت شما با بررسی ویژگی های مدرسه، میزان رضایتمندی اولیای قبلی و در نظر گرفتن علایق و روحیات فرزندتان می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

دبستان استثنائی پسرانه 

مدارس استثنائی پسرانه متناسب با گروهی از دانش آموزان است که به دلیل عقب افتادگی ذهنی یا جسمی نمی توانند در مدارس عادی حضور داشته باشند. در دبستان استثنائی تعداد دانش آموزان کمتر است و متناسب با شرایط دانش آموزان، برنامه ریزی های درسی انجام می شود. مدارس استثنائی به افزایش مشارکت اجتماعی و رشد مهارت های ارتباطی کودکان کمک می کنند. 
همچنین ما لیستی از بهترین دبستان های استثنائی پسرانه کرج را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار داده ایم.

چطور بهترین دبستان پسرانه کرج را پیدا کنیم؟

حالا که ویژگی های یک مدرسه پسرانه خوب را بررسی کردیم، این سوال پیش می آید که چطور درباره ویژگی های مختلف مدرسه مانند محیط، کادر مدیریتی و آموزشی، امکانات، شهریه مدرسه و مواردی از این قبیل آگاهی پیدا کنیم؟

در پاسخ به این سوال و برای دسترسی سریع تر به اطلاعات مدارس پسرانه کرج ما در این صفحه لیستی از بهترین دبستان های پسرانه کرج را معرفی کرده ایم. در ابتدا شما می توانید با انتخاب محل زندگی خودتان از قسمت "انتخاب محله" در بالای صفحه، به لیست نزدیک ترین مدارس پسرانه به محل سکونتتان دست پیدا کنید. در مرحله بعد می توانید به صفحه هر کدام از مدارس وارد شده و توضیحات کاملی راجع به امکانات آموزشی، نحوه دریافت شهریه، آدرس و شماره تماس مدرسه را ببینید. همچنین با نگاه کردن به عکس هایی که در صفحات هر کدام از مدارس قرار گرفته، می توانید اطلاعات خوبی راجع به محیط آموزشی و فضای مدرسه بدست بیاورید. در نهایت می توانید با مدرسه مورد نظرتان تماس گرفته و برای دیدار حضوری برنامه ریزی کنید.

لینک کوتاه مدارس ابتدایی پسرانه

دبستان پسرانه در محله های کرج
دبستان پسرانه در عظیمیه دبستان پسرانه در گوهردشت دبستان پسرانه در مهرشهر دبستان پسرانه در فردیس دبستان پسرانه در محمدشهر دبستان پسرانه در گلشهر دبستان پسرانه در حصارک دبستان پسرانه در کمالشهر دبستان پسرانه در باغستان دبستان پسرانه در ماهدشت دبستان پسرانه در مصباح دبستان پسرانه در جاده ملارد دبستان پسرانه در مهرویلا دبستان پسرانه در جهانشهر دبستان پسرانه در کلاک دبستان پسرانه در کیانمهر دبستان پسرانه در طالقانی دبستان پسرانه در مشکین دشت دبستان پسرانه در میان جاده دبستان پسرانه در خیابان برغان دبستان پسرانه در گرمدره دبستان پسرانه در میدان شهدا دبستان پسرانه در آزادگان دبستان پسرانه در هفت تیر دبستان پسرانه در اشتهارد دبستان پسرانه در شاهین ویلا دبستان پسرانه در حصار دبستان پسرانه در دولت آباد دبستان پسرانه در شهرک بنفشه دبستان پسرانه در شهرک امام رضا دبستان پسرانه در شهرک جهان نما دبستان پسرانه در شهرک اوج دبستان پسرانه در آق تپه دبستان پسرانه در حیدرآباد دبستان پسرانه در خرمدشت دبستان پسرانه در ساسانی دبستان پسرانه در چهارصد دستگاه تمامی محله ها