دبستان پسرانه کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
لیست بهترین دبستان های پسرانه کرج و معرفی دبستان های دولتی پسرانه، دبستان های غیرانتفاعی پسرانه و دبستان های استثنائی پسرانه در کرج
سال تاسیس ۱۳۸۱ رتبه ۱ درجه ۱ هوشمند کادر مجرب و خلاق کسب رتبه های برتر علمی فرهنگی ورزشی آزمایشگاه مجهز کارگاه مجهز مهارت آ...
دبستان پسرانه
گوهردشت ، رستاخیز ، دهم غربی
کادری با تجربه و خلاق از بهترین آموزگاران استان البرز ، فضای مناسب و شاد جهت رشد خلاقیت های دانش آموزان
دبستان پسرانه
عظيميه ، ميدان گلستان ، گلستان نهم ، پلا...
ثبت نام درمقاطع پیش دبستان و دبستان (دوره اول و دوم)
دبستان پسرانه
کرج ، چهارراه هفت تیر ، طالقانی جنوبی ، ...
پیش دبستان و دبستان پسرانه غیر دولتی علم و هدف هماهنگ با مدارس نخبگان پورسینا شهر تهران با رویکرد استعداد محور در منطقه عظیمیه کرج...
دبستان پسرانه
عظیمیه ، میدان مهران ، بلوار گلستان ، خی...
پیش دبستانی و دبستان پسرانه | دبیرستان متوسطه اول پسرانه | هنرستان پسرانه | دارای فضای آموزشی مناسب | ورزش در سالن ورزشی | بهره گی...
دبستان پسرانه
کرج ، شاهین ویلا ، خیابان سوم غربی ، پلا...
واحد پسران | ارائه خدمات نوین آموزشی و پرورشی آنلاین | مشاوره تخصصی خانواده | سالن ورزشی سرپوشیده و مربی رسمی فدراسیون | دبیر نقاش...
دبستان پسرانه
کرج ، جهانشهر ، بلوار مولانا ، تقاطع بها...
تقویت و نهادینه سازی مشارکت های اثر بخش و مسئولیت پذیری | کلاسهای فوق برنامه ی علمی ، پرورشی ، فرهنگی و هنری | دارای کادر مجرب ، م...
دبستان پسرانه
کرج ، گلشهر ، پایینتر از چهارراه گلزار ،...
کامل ترین و جامع ترین برنامه های آموزشی ، پرورشی ، ورزشی و ... با کادری مجرب و محیطی شاد و آرام
دبستان پسرانه
کرج ، آزادگان ، ابتدای ۴۵ متری کاج ، بال...
دبستان پسرانه
رجایی شهر ، خیابان اصلی ، نهم غربی ، پلا...
ماهدشت ، بلوار امام رضا ، خیابان مطهری ،...
(امتیاز 4.6 | 752 رای)
افزودن شغل شما به دبستان پسرانه
دبستان پسرانه کرج
سوالات متداول دبستان پسرانه

لیست کامل بهترین دبستان های پسرانه دولتی و غیر دولتی در کرج را بر روی وبسایت کرج تبلیغ مشاهده بفرمایید

لیست کامل بهترین دبستان های پسرانه دولتی و غیر دولتی هوشمند در کرج را بر روی وبسایت کرج تبلیغ مشاهده بفرمایید

لیست کامل بهترین دبستان های پسرانه دولتی و غیر دولتی در کرج را بر روی وبسایت کرج تبلیغ مشاهده بفرمایید

لیست کامل بهترین دبستان های پسرانه دولتی و غیر دولتی در کرج را بر روی وبسایت کرج تبلیغ مشاهده بفرمایید

بهترین دبستان پسرانه کرج چه خصوصیاتی دارد؟

پیدا کردن یک دبستان پسرانه خوب در کرج یکی از دغدغه های والدین در آغاز تابستان است. همچنین معیارهای انتخاب یک مدرسه پسرانه در میان والدین متفاوت است. برای مثال ممکن است برای برخی فضای آموزشی مدرسه مهم باشد و برای بعضی نزدیک بودن به محل سکونت اولویت بیشتری داشته باشد.
در ادامه سعی کرده ایم مجموعه ای از نکات مهمی که باید هنگام انتخاب یک دبستان پسرانه در کرج در نظر بگیرید را بررسی کنیم:

مطالعه بیشتر

1- محیط مدرسه پسرانه

یک مدرسه ابتدایی پسرانه خوب باید محیطی شاد و ایمن داشته باشد. همچنین تمیز بودن محیط و داشتن فضای کافی برای تحرک و فعالیت های مختلف، مهم است.

2- امکانات آموزشی در دبستان های پسرانه

وجود یک آزمایشگاه مناسب، امکان تجربه عملی و یادگیری عمیق تری را برای کودکان فراهم می آورد. همچنین وجود یک کتابخانه ی مناسب و تشویق دانش آموزان به مطالعه کتاب باعث می شود کودکان از ابتدا به اهمیت مطالعه پی برده و اطلاعات عمومی و مهارت های ارتباطی بهتری داشته باشند.

3- کادر مدیریتی مدرسه

به طور کلی حضور یک مدیر توانمند، منظم و با تجربه نقش بسزایی در موفقیت هر سازمانی دارد. به ویژه در رابطه با دبستان پسرانه، وجود مدیری که درک روانشناختی خوبی از کودکان و مسائل مربوط به آنها داشته باشد بسیار مهم است. در ارتباط بودن با والدین، توجه به مشکلات و وضعیت دانش آموزان، نظارت بر عملکرد کادر آموزشی، مشارکت دادن والدین و معلمان در فعالیت های مدرسه و رفتار محترمانه با کلیه افراد از ویژگی های بارز یک مدیر خوب می باشد.

4- کادر آموزشی مدرسه

معلم با توجه به ارتباط نزدیکی که در طی روز با دانش آموزان دارد، نقش مهمی در ایجاد انگیزه و بهبود روند تحصیلی آن ها دارد. به خصوص در مقاطع ابتدایی به علت سن کمتر و تجربه ی اولیه دانش آموزان، این نقش پررنگ تر شده و از اهمیت بیشتری برخوردار است. یک معلم خوب نه تنها دانش علمی و مهارت تدریس خوبی دارد بلکه باید بتواند از نظر عاطفی به خوبی با دانش آموزان ارتباط برقرار کرده و از روحیات و شرایط زندگیشان غافل نباشد.

5- نزدیک بودن  دبستان پسرانه به محل سکونت

نزدیک بودن مدرسه به محل سکونت یکی از ملاک های مهم انتخاب یک مدرسه پسرانه خوب است. شخصی را می شناسم که سطح علمی مدرسه برایش در اولویت قرار داشت و پس از بررسی های زیادی که انجام داد، پسرش را در مدرسه ی بسیار خوبی ثبت نام کرد که تنها مشکلش مسیر طولانی مدتش بود. در ابتدا همه چیز خوب به نظر می رسید ولی به مرور زمان پسرک از این حالت خسته شده و در اواسط سال تحصیلی دیگر نمی خواست به مدرسه برود و حتی درس بخواند. 
دور بودن مدرسه و مسیرهای طولانی مدت، دانش آموزان را خسته می کند و سال تحصیلی سختی را برایشان رقم می زند. به ویژه با توجه به اینکه امروزه در تمام نقاط می توان به راحتی یک دبستانه پسرانه خوب و متناسب پیدا کرد، بهتر است به نزدیک بودن مدرسه به محل سکونت توجه ویژه ای داشته باشید. 
همچنین برای راحتی شما عزیزان لیستی از بهترین دبستان های پسرانه کرج فراهم کرده ایم. که  با انتخاب منطقه خود به راحتی می توانید به این لیست و اطلاعات مدارس دسترسی پیدا کنید.

6-  شهریه دبستان غیرانتفاعی پسرانه

پرداخت شهریه بسیار بالا برای مدارس غیردولتی پسرانه و هزینه های غیرضروری نشان دهنده خوب بودن یک مدرسه نیست. بنابراین بهتر است هنگام انتخاب مدرسه ابتدا به موارد ذکر شده در قسمت بالا توجه کنید و سپس نسبت به انتخاب مدرسه خوب اقدام نمایید.

دبستان دولتی پسرانه یا دبستان غیرانتفاعی پسرانه؟ 

اینکه دبستان دولتی پسرانه بهتر است یا غیرانتفاعی به یکی از دغدغه های رایج والدین تبدیل شده است. ما به شما نمی گوییم که دولتی بهتر است یا غیردولتی؟ بلکه اطلاعاتی راجع به ویژگی های هرکدام در اختیارتان قرار می دهیم تا راحت تر مقایسه کنید و در نهایت این شما هستید که با توجه به شرایط خانواده و توانمندی های فرزندتان تصمیم می گیرید.
1- دبستان غیرانتفاعی موظف است مثل دبستان دولتی تا ساعت دوازده مطابق روند آموزش و پرورش، دروس مشترک را آموزش بدهد.
2- معمولا در دبستان های غیرانتفاعی پسرانه کلاس های فوق برنامه چرتکه، زبان انگلیسی، رباتیک و ... در برنامه آموزشی قرار می گیرند.
3- تعداد دانش آموزان در مدارس غیرانتفاعی معمولا کمتر است و این درحالیست که جامعه کوچک مدارس دولتی شباهت بیشتری به جامعه واقعی دارد و ممکن است دانش آموزان در مهارت های ارتباطی، رشد بهتری داشته باشند.
4- برنامه های جانبی در مدارس غیرانتفاعی بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. به خصوص در رابطه با مقاطع ابتدایی این برنامه ها بیشتر می شوند.
در نهایت شما با بررسی ویژگی های مدرسه، میزان رضایتمندی اولیای قبلی و در نظر گرفتن علایق و روحیات فرزندتان می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.

دبستان استثنائی پسرانه 

مدارس استثنائی پسرانه متناسب با گروهی از دانش آموزان است که به دلیل عقب افتادگی ذهنی یا جسمی نمی توانند در مدارس عادی حضور داشته باشند. در دبستان استثنائی تعداد دانش آموزان کمتر است و متناسب با شرایط دانش آموزان، برنامه ریزی های درسی انجام می شود. مدارس استثنائی به افزایش مشارکت اجتماعی و رشد مهارت های ارتباطی کودکان کمک می کنند. 
همچنین ما لیستی از بهترین دبستان های استثنائی پسرانه کرج را جمع آوری کرده و در اختیار شما قرار داده ایم.

چطور بهترین دبستان پسرانه کرج را پیدا کنیم؟

حالا که ویژگی های یک مدرسه پسرانه خوب را بررسی کردیم، این سوال پیش می آید که چطور درباره ویژگی های مختلف مدرسه مانند محیط، کادر مدیریتی و آموزشی، امکانات، شهریه مدرسه و مواردی از این قبیل آگاهی پیدا کنیم؟

در پاسخ به این سوال و برای دسترسی سریع تر به اطلاعات مدارس پسرانه کرج ما در این صفحه لیستی از بهترین دبستان های پسرانه کرج را معرفی کرده ایم. در ابتدا شما می توانید با انتخاب محل زندگی خودتان از قسمت "انتخاب محله" در بالای صفحه، به لیست نزدیک ترین مدارس پسرانه به محل سکونتتان دست پیدا کنید. در مرحله بعد می توانید به صفحه هر کدام از مدارس وارد شده و توضیحات کاملی راجع به امکانات آموزشی، نحوه دریافت شهریه، آدرس و شماره تماس مدرسه را ببینید. همچنین با نگاه کردن به عکس هایی که در صفحات هر کدام از مدارس قرار گرفته، می توانید اطلاعات خوبی راجع به محیط آموزشی و فضای مدرسه بدست بیاورید. در نهایت می توانید با مدرسه مورد نظرتان تماس گرفته و برای دیدار حضوری برنامه ریزی کنید.

لینک کوتاه مدارس ابتدایی پسرانه

آخرین نظرات زیرگروه دبستان پسرانه
داریوش خانی : پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه ایران
سلام این مدرسه خیلی خوبه از نظر همه چیز مشاهده
سارا حسن دوست.مامان آراز و آتیلا تاج بخش. : پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه ایران
مدرسه بسیار عالی هستش.برنامه ریزی های درسی..رفتار معلم با بچه ها...و حتی هماهنگی همکاران تو مدرسه این حس رو به من میده که بچه ها پیش یه خانواده خوب درس می خونن و من خیلی راضی هستم.و سرویس مدرسه آقای محمدی که بسیار مهربان و با شخصیت هستن.ممنونم. مشاهده
زهرا علیمحمدی : پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه ایران
تمامی کادر مدرسه مدیریت محترم و مخصوصا معلم کلاس اول خانم کشمیری عزیز بسیاردلسوز ومهربان تدریس عالی سپاسگذارم و بسیار خوشحالم که مدرسه ایران رو انتخاب کردم مشاهده
پرستو قربانی : پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه ایران
من به عنوان یکی از والدین دانش اموزان (ارتین انگوتی)مدرسه ایران رضایت خود را از مدرسه وکادر خوبشان اعلام میکنم ‌کمال تشکر وقدردانی را دارم مشاهده
معلمان : پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه ایران
سلام من از مدرسه و کادر مدرسه راضی هستم به دلیل اینکه در این شرایط سخت در کنار خانواده ها و دانش آموز بوده و ارائه بهترین آموزشها .از شما متشکرم مشاهده
فاطمه اکسیون : پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه ایران
سلام' و عرض ادب و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم وکادر آموزشی دبستان ایران ' پسرم از کلاس دوم تا الان که پنجم هست در این مدرسه بوده خدا رو شکر از مدرسه راضی بودم از سرکارخانم نجاتی معلم پایه پنجم بی نهایت تشکر میکنم عالی هستن عالی مشاهده
سارا رضایی : پیش دبستان و دبستان غیردولتی پسرانه ایران
خیلی خوبید هم محیط مدرسه هم تمامی کادر مدرسه خیلی دلسوز و مهربان، بی نهایت سپاسگزارم مشاهده
محله های دبستان پسرانه