پارچه فروشی کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
چهارراه طالقانی ، ابتدای زیرگذر ( از سمت...
فردیس ، بین سه راه حافظیه و فلکه اول ، ر...
پارچه عادل ارزونی
پارچه فروشی
میدان کرج ، خیابان شهید بهشتی ، ابتدای خ...
پارچه فروشی
گوهردشت ، خیابان آزادی شمالی ، 11 شرقی
مهرویلا ، خیابان درختی ، سه راه تهران
گلشهر ، بلوار دانش آموز
پارچه فروشی
گلشهر ، بلوار دانش آموز
گوهردشت ، خیابان اصلی ، بین خیابان هفتم ...
مرکز تجاری: آموت | آماده عقد قرار داد با کلیه ارگانها ، مدارس و ادارات با طرح ها...
پارچه فروشی
چهار راه طالقانی ، ضلع جنوب غربی ، روبرو...
میدان شهید حسین فهمیده ، خیابان ولفجر
پارچه فروشی
چهارراه طالقانی ، به سمت میدان شهدا ، نب...
پارچه فروشی خود را به این لیست اضافه نمایید.
سوالات متداول پارچه فروشی

عمده فروشان پارچه معمولا این متریال را با قیمتی مناسب به خریداران عمده پارچه می فروشند. برخی پارچه ها به دلیل نقص در متراژ و یا کم بودن طاقه، با قیمتی کم تر عرضه‌ می شوند. معمولا خرید عمده ارزان برای کارگاه های تولیدی و یا پارچه فروشی ها مناسب است. این گروه در صورت داشتن خرید عمده می توانند پارچه ارزان را از هر نوعی که بخواهند، تهیه نمایند. ضمن این که در این راستا، کارخانجات تولیدی قیمت مطلوبی برای خرید پارچه در اختیار مشتری قرار می دهند.

پارچه ارزان
خرید پارچه ارزان به دلایل مختلفی صورت می گیرد. یکی از دلایل آن نداشتن بودجه کافی برای خرید لباس می باشد. دوخت یک لباس از خرید لباس آماده به صرفه تر است. به همین دلیل بانوان ترجیح می دهند خودشان مانتو بدوزند. برخی افراد نیز در حال آموزش دیدن جهت خیاطی هستند. این هنرجویان برای یادگیری به سراغ پارچه های ارزان قیمت می روند و تمرین می کنند. برخی افراد نیز پارچه فروشی دارند و به دنبال خریدی ارزان و مناسب هستند. عده ای دیگر نیز کارگاه تولیدی لباس داشته و جهت تولید خود به دنبال نمونه هایی با قیمت مناسب جهت خریداری هستند. در این جا ۵ نمونه پارچه با قیمت مناسب معرفی می شوند.

پارچه نخی ارزان
پارچه پنبه ای یا نخی یکی از نمونه های ارزان و با کیفیت بازار می باشد. این نمونه از متریال مورد نظر سبک، نرم و لطیف هستند. اگر کثیف شوند به راحتی قابل پاکسازی و رفع آلودگی می باشند. اما باید توجه نمود که در اثر رطوبت دیدگی دچار آبرفت و تغییر سایز می شوند. سبکی و نرمی آن منجر به چروک شدن این گزینه می شود. در هوای گرم قادر است تا بدن را در شرایطی خنک قرار دهد. از نظر کیفیت و قیمت در جایگاه مورد
(امتیاز 4.9 | 6516 رای)