پارچه فروشی کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
چهارراه طالقانی ، ابتدای زیرگذر ( از سمت...
گلشهر ، بلوار دانش آموز
پارچه فروشی
گلشهر ، بلوار دانش آموز
پارچه فروشی
چهار راه طالقانی ، ضلع جنوب غربی ، روبرو...
فردیس ، بین سه راه حافظیه و فلکه اول ، ر...
میدان کرج ، خیابان شهید بهشتی ، ابتدای خ...
پارچه فروشی
گوهردشت ، خیابان آزادی شمالی ، 11 شرقی
مهرویلا ، خیابان درختی ، سه راه تهران
میدان شهید حسین فهمیده ، خیابان ولفجر
پارچه فروشی
چهارراه طالقانی ، به سمت میدان شهدا ، نب...
(امتیاز 4.6 | 4316 رای)
افزودن شغل شما به لیست پارچه فروشی
سوالات متداول پارچه فروشی

عمده فروشان پارچه معمولا این متریال را با قیمتی مناسب به خریداران عمده پارچه می فروشند. برخی پارچه ها به دلیل نقص در متراژ و یا کم بودن طاقه، با قیمتی کم تر عرضه‌ می شوند. معمولا خرید عمده ارزان برای کارگاه های تولیدی و یا پارچه فروشی ها مناسب است. این گروه در صورت داشتن خرید عمده می توانند پارچه ارزان را از هر نوعی که بخواهند، تهیه نمایند. ضمن این که در این راستا، کارخانجات تولیدی قیمت مطلوبی برای خرید پارچه در اختیار مشتری قرار می دهند.

پارچه ارزان
خرید پارچه ارزان به دلایل مختلفی صورت می گیرد. یکی از دلایل آن نداشتن بودجه کافی برای خرید لباس می باشد. دوخت یک لباس از خرید لباس آماده به صرفه تر است. به همین دلیل بانوان ترجیح می دهند خودشان مانتو بدوزند. برخی افراد نیز در حال آموزش دیدن جهت خیاطی هستند. این هنرجویان برای یادگیری به سراغ پارچه های ارزان قیمت می روند و تمرین می کنند. برخی افراد نیز پارچه فروشی دارند و به دنبال خریدی ارزان و مناسب هستند. عده ای دیگر نیز کارگاه تولیدی لباس داشته و جهت تولید خود به دنبال نمونه هایی با قیمت مناسب جهت خریداری هستند. در این جا ۵ نمونه پارچه با قیمت مناسب معرفی می شوند.

پارچه نخی ارزان
پارچه پنبه ای یا نخی یکی از نمونه های ارزان و با کیفیت بازار می باشد. این نمونه از متریال مورد نظر سبک، نرم و لطیف هستند. اگر کثیف شوند به راحتی قابل پاکسازی و رفع آلودگی می باشند. اما باید توجه نمود که در اثر رطوبت دیدگی دچار آبرفت و تغییر سایز می شوند. سبکی و نرمی آن منجر به چروک شدن این گزینه می شود. در هوای گرم قادر است تا بدن را در شرایطی خنک قرار دهد. از نظر کیفیت و قیمت در جایگاه مورد توجهی قرار گرفته است.

پارچه ریون ارزان
پارچه ریون که برگرفته از الیاف مصنوعی است دومین گزینه با قیمت مناسب محسوب می شود. این نمونه از تغییر پنبه و چوب و در اثر بازسازی آن ها به وجود آمده است. بنابراین الیاف مصنوعی به کار رفته در آن شباهت و نزدیکی زیادی به الیاف طبیعی دارند. حالتی تور مانند و سبک به آن بخشیده است. مناسب فصول گرم سال بوده و از تنوع زیادی برخوردار می باشند.

پارچه تریکو ارزان
تریکو پارچه ای ارزان قیمت بوده که از بافتی نرم برخوردار می باشد. ساختار این نمونه در طول و عرض دارای خاصیت الاستیک و کشسانی می باشد. بنابراین جزو نمونه های کشی می باشد. خصلت کشسانی موجود در عرض پارچه، در زدن و قیچی آن تداخل ایجاد می نماید. در زمان برش و دوخت فرد را اذیت می کند. پروسه تولید این پارچه، کوتاه بوده و دوام خوبی دارد.

پارچه کرپ ارزان
پارچه کرپ نمونه ای دیگر از پارچه ها با قیمت مناسب می باشد. به طور کلی برای زمان های گرم سال گزینه خوبی برای تولید لباس می باشد. ترکیبی از الیاف طبیعی و مصنوعی است. هر چه محتوای الیاف طبیعی آن بیشتر باشد قابلیت تنفس و خنکی آن بیشتر است. اگر پنبه در آن به کار بگیرند حالت لخت و ضد چروک به خود می گیرد. تنوع طرح و رنگ زیادی دارد.

پارچه حریر ارزان
یکی دیگر از پارچه های ارزان، پارچه حریر یا ابریشمی نازک است. پارچه توری و یا فاستونی را تصور کنید. از نظر بافت و ظاهر به این نمونه ها نزدیک است. سبک، راحت و البته نرم می باشد. برای لباس هایی با تن خوری خاص و شیک از این نمونه استفاده می کنند. مانند دیگر گزینه ها برای فصول گرم سال انتخاب مناسبی هستند. البته برای تهیه لباس های مجلسی و روسری نیز استفاده می شود.