گیم نت کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
مهرشهر ، خیابان دوم شرقی ، روبروی سالن و...
میدان کرج ، خیابان چالوس ، خیابان برغان
45متری گلشهر ، بلوار هوشیار
گلشهر ، میدان بسیج ، خیابان ابوذر ، نبش ...
خیابان امامزاده حسن ، بلوار دانشکده ، بس...
درختی ، ساختمان ایرانسل ، روبروی بازار م...
هفت تیر ، بلوار دانش آموز ، گلستان دوم ،...
کیانمهر ، ولیعصر غربی ، مجتمع یاس
گیم نت خود را به این لیست اضافه نمایید.
سوالات متداول گیم نت

مخاطب گیمنت اکثرا افراد نوجوان هستند؛ اما ممکنه علاوه بر نوجوانان، مشتری‌هایی با رده‌های سنی دیگه‌ هم به گیمنت مراجعه کنند؛ بنابراین باید گیم‌نت را به شکلی آماده کنبد که مناسب تمام افراد باشد

مرکز بازی لن (به انگلیسی: LAN gaming center) یا مرکز بازی (به انگلیسی: Game center) که در ایران به آن گیم نت و کلوب بازی گفته می‌شود، مکانی است که اشخاص می‌توانند از رایانه‌ها یا کنسول‌های بازی ویدئویی که به یکدیگر از طریق شبکه محلی (لن/LAN) متصل شده‌اند، برای انجام بازی ویدئویی تک‌نفره یا بازی ویدئویی چندنفره استفاده کنند.

در این مراکز هزینه استفاده از رایانه‌ها یا کنسول‌های بازی ویدئویی برحسب دقیقه یا ساعت محاسبه می‌شود، گاهی اوقات اشخاص می‌توانند دسترسی بدون حساب برای یک روز، یک ماه یا بیشتر با یک بلیط داشته باشند.

مراکز بازی لن در اندازه‌ها و دکوراسیون گوناگون، از بسیار کوچک (۶~۸ رایانه)، تا بسیار بزرگ (۴۰۰+ رایانه) وجود دارند که بیشترشان رایانه‌هایی با سخت افزار رده بالا که برای بازی ساخته شده‌اند را دارند. همچنین بعضی مراکز بازی لن تعدادی از رویدادهای ویژه مانند تورنمنت و لن پارتی را هم میزبانی می‌کنند، برخی در طول شب هم باز هستند.

در گیم نت ها بازی های متنوعی است که بر اساس علاقه میتوان انتخاب کرد
(امتیاز 4.5 | 6115 رای)