فروشگاه عطر و ادکلن کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
.
فروشگاه عطر و ادکلن
گوهردشت ، بین خیابان 1 و 2 ، جنب پاساژ چ...
فروشگاه عطر و ادکلن
گوهردشت ، خیابان آزادی(اصلی) ، خیابان 6 ...
فروشگاه عطر و ادکلن
گوهردشت ، بین خیابان 8 و 9
فروشگاه عطر و ادکلن
گوهردشت ، نبش دوم شرقی ، پاساژ چچلاس
گوهردشت ، خیابان آزادی(اصلی) ، بین 5 و 6...
فروشگاه عطر و ادکلن
مصباح ، بلوارشهید چمران ، میدان امام حسی...
فروشگاه عطر و ادکلن
گوهردشت ، نبش خیابان نهم
فروشگاه عطر و ادکلن
عظیمیه ، ضلع جنوبی پل آزادگان ، بلوار طا...
فروشگاه عطر و ادکلن
چهارراه مصباح ، بلوار ذوب آهن ، به سمت م...
فروشگاه عطر و ادکلن
خيابان بهشتي ، خیابان تهران ، جنب کفش بل...
مرکز تخصصی عطر و ادکلن ، نمایندگی رسمی اورئال
فروشگاه عطر و ادکلن
مهرویلا ، بلوار دانش آموز ، بعد از بانک ...
فروشگاه عطر و ادکلن
طالقانی شمالی
فروشگاه عطر و ادکلن
خيابان بهشتي ، بلوار‌آزادی ، خیابان‌کاوه...
فروشگاه عطر و ادکلن
حصارک ، بازار بزرگ المهدی ، پاساژ ناصر ،...
فروشگاه عطر و ادکلن
خيابان بهشتي ، پاساژ آزادی
فروشگاه عطر و ادکلن
عظیمیه ، بلوار شریعتی ، نرسیده به میدان ...
فروشگاه عطر و ادکلن خود را به این لیست اضافه نمایید.
سوالات متداول فروشگاه عطر و ادکلن

فهرست بهترین برند های عطر:
1. باربری
باربری جزو کمپانی‌های لوکس جهان است که فعالیتش را از سال 1856 و با تولید لباس‌ها و زیورآلات خاص شروع کرد و جزء برندهای محبوب ادکلن است. این برند انگلیسی که موفق به دریافت نشان سلطنتی برای طراحی پوشاک شده است، اولین عطرش با نام «باربری فور من» را در سال 1981 رونمایی کرد و از آن پس یک خط تولید را به عطرهای خاص زنانه و مردانه اختصاص داد.

2. بولگاری
امکان ندارد که کسی عاشق عطرهای لوکس باشد و یکی‌‌دو شیشه از عطر بولگاری را روی میز آرایش خودش نداشته باشد. این برند ایتالیایی با کمک بنیان‌گذار یونانی‌اش از سال 1884 تاسیس و در حوزه ساخت جواهرات لاکچری مشغول به فعالیت شد. بولگاری که برای سال‌های طولانی در بازار جواهرات خاص در جهان حرف اول را می‌زد، سرانجام در سال 1992 تصمیم گرفت که با رونمایی از اولین عطر دلربایش با نام «بولگاری او پارفومی او د ورت» بار دیگر نگاه جهانیان را به سمت توانایی‌های بی‌نظیر این کمپانی در تولیدات خاص جلب کند و محصولاتش را به لیست بهترین ادکلن های دنیا اضافه کند.

3. کالوین کلین
کالوین کلین یک برند آمریکایی است که در حوزه مد

ادکلن:
ادوکولون یا EDC نسبت به سه نوع قبلی از غلظت بسیار کمتر اسانس‌های روغنی برخوردار بوده و در واقع تنها ۲ تا ۷ درصد اسانس خالص معطر در ساخت آن به کار رفته است. درصد الکل استفاده شده در ادکلن‌ها بسیار بالا بوده و طبیعتا قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای نیز دارند. ماندگاری بو در این نوع محصولات معمولا حداکثر ۲ ساعت است. از آنجایی که بسیاری از محصولات مردانه از نوع ادکلن هستند، این باور غلط که ادوکلن‌ها صرفا مختص به آقایان است در بین عموم مردم جا افتاده است.
عطر :
عطرها از قسمت ‌های مختلف مواد طبیعی و مصنوعی مثل مواد گیاهی تشکیل شده ‌اند. مواد گیاهی عطرها اغلب شامل گل، برگ، تنه، ریشه، ساقه، میوه، دانه و مواردی از این دست است و از گیاهانی که در صنعت عطرسازی کاربرد فراوانی دارند می ‌توان به ترنج، هل، سدر، یاسمن، زنبق زرد اشاره داشت. گیاهانی که بیشترین اهمیت را در عطرسازی دارند با توجه به بخشی که استفاده می شود شامل روغن طبیعی رز، عصاره یاسمن و گل‌ های پرتقال هستند. اما اگر به صورت کلی بخواهیم بگوییم عطر چیست باید گفت که عطر رايحه مطبوعی است که در هوا پراکنده می شود و به مشام میرسد. حال که دیگر م

عطرها از نظر غلظت به 5 دسته تقسیم می شوند که عبارتند از پرفیوم، ادوپرفیوم، ادوتویلت، ادوکلن و ادوفرش. هر چه از غلظت پرفیوم به سمت ادوفرش حرکت کنیم، غلظت عطر و اسانس به کار رفته در آن کمتر می شود و ماندگاری آن نیز کاهش می یابد.
(امتیاز 4.5 | 4426 رای)