فروشگاه نرم افزار کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
نرم افزار مدیریت کلینیک دامپزشکی "پتزی" | همراه تخصصی شما در مدیریت بهنیه کلینیک دامپزشکی | مزایای استفاده از پتزی | تحت وب دسترسی خارج از کلنیک | امکان تشخیص های پاراکلینیکی متخصصان خارج از کل...
فروشگاه نرم افزار
کرج ، خیابان 45 متری گلشهر
نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی "هیلمی" | همراه تخصصی شما در مدیریت مرکز پوست و زیبایی | مزایای استفاده از هیلمی : تحت وب (دسترسی خارج از کلنیک) | حسابداری تخصصی کلینیک زیبایی | پرونده الکترونیک
فروشگاه نرم افزار
کرج ، خیابان 45 متری گلشهر
فروشگاه نرم افزار خود را به این لیست اضافه نمایید.

فروشگاه نرم‌ افزار در کرج

فروشگاه نرم‌ افزار در کرج همان‌طور که از نامش نیز مشخص شده یک مجموعه فروشگاهی و یا واحد فروش انواع مختلف نرم‌ افزارهای کاربردی است. از جمله نرم‌افزارهای عرضه شده در این فروشگاه می‌توان به سیستم عامل‌های مختلف اشاره کرد و یا مجموعه‌های آفیس، فتوشاپ، آنتی ویروس‌ها و.... را نام برد. این نرم‌ افزارها برای مصارف گوناگون و روزانه مورد نیاز کاربران هستند. پس از خرید یک سیستم از فروشگاه نرم‌افزار در کرج می‌توانید به راحتی آن را نصب کرده و از امکاناتش بهره‌مند شوید. 
 در این مقاله به این پرسش پاسخ خواهیم داد که فروشگاه نرم‌ افزار در کرج چیست و چه سیستم‌های نرم‌ افزاری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر

فروشگاه نرم‌ افزار در کرج:

همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر شرکت‌های مختلف مجموعه‌های نرم‌ افزاری گوناگونی را طراحی و تولید کرده و هر ساله نسخه‌های جدیدی از محصولات خود را با ویژگیهای جدیدی در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. 
فروشگاه نرمافزار در کرج واحد انتشار و عرضه این محصولات به مشتریان است که شما باید با توجه به نوع محصول مورد نظرتان و بر اساس نیازها و مصارفی که دارید بهترین و مناسب‌ترین این نرم افزارها را برای خرید در نظر بگیرید. 
پیش از خرید از فروشگاه نرم‌ افزار در کرج باید بدانید که شرکت ارائه دهنده آن چیست و چه ویژگی‌هایی دارد تا محصولی مناسب و شایسته را برای خرید انتخاب کنید. به ویژه اگر از جمله افرادی هستید که تمایل دارند به بهترین نرم‌ افزارهای کاربردی و اداری برای کسب و کار خود دسترسی داشته باشند، بهتر است به فروشگاه نرم‌ افزار در کرج مراجعه کنید. از مهم‌ترین این نرم‌ افزارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سیستم نرم‌ افزاری CRM 

یکی از مهم‌ترین نرم‌ افزارهای کاربردی و اداری که در فروشگاه نرمافزار در کرج در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد نرم‌افزار crm است که می‌توان آن را نرم‌ افزار مدیریت ارتباط با مشتریان نیز به شمار اورد. همان‌طور که می‌دانید در حال حاضر کسب و کارهای مختلف برای حل و فصل مشکلات شغلی خود از نرم‌ افزار استفاده می‌کنند. 
به ویژه در مواقعی که قصد دارند فرایندهای ناکارآمد را اصلاح کرده و یا گزارشات قابل اعتمادی ارائه دهند. در این شرایط استفاده از نرم‌ افزهایی مانند crm ضرورت و اهمیت پیدا می‌کند. 
سیستم نرم‌ افزاری که از مجموعه‌ای از ابزارها به وجود آمده و سعی دارد به ایجاد و حفظ روابط بلند مدت با مشتریان کمک کند یا به سازمان یاری برساند تا مشتریان سودآور را شناسایی و جذب کرده و به حفظ و پرورش آن‌ها دست بزند. 
این سیستم با گردآوری اطلاعات و ذخیره سازی آن‌ها در یک پایگاه کاملا یکپارچه داده به سازمان کمک می‌کند تا به درک صحیح و دقیقی از مشتریان دست یابد. اهمیت و ضرورت استفاده از این ابزار باعث شده تا فروشگاه نرم‌ افزار در کرج نیز این سیستم را فراهم کرده و در اختیار صاحبان کسب و کارهای اداری و سازمانی قرار دهد.

نرم‌ افزار اوتلوک OUTLOOK 

نمی‌توان از رایج‌ترین و پراستفاده‌ترین نرم‌ افزارهای عرضه شده در فروشگاه نرمافزار در کرج صحبت کرد اما هیچ سخنی از سیستم نرم‌ افزاری اوتلوک به میان نیاورد. همان‌طور که می‌دانید در سازمان‌های مختلف و در حالت معمول، هر کدام از کارکنان و یا اشخاص با چند آدرس ایمیل سر و کار دارند. 
بررسی و چک کردن این مقدار ایمیل به صورت جداگانه مدت زمان زیادی طلب می‌کند و از سوی دیگر برای هر کدام از ایمیل‌ها باید یک تب جداگانه در مرورگر باز شود. در این شرایط به نرم‌ افزارهایی مانند اوتلوک نیاز پیدا خواهید کرد. 
سیستم‌هایی که به شما کمک می‌کنند تا تمام ایمیل‌ها را به صورت یکجا و در یک نرم‌ افزار مشاهده کنید و از سوی دیگر از امکان ارسال ایمیل به هر کدام از آدرس‌ها برخوردار شوید. فروشگاه نرم‌ افزار در کرج به این نیاز و دغدغه کاربران نیز بی‌توجه نبوده و این سیستم را برای فروش به متقاضیان عرضه کرده است.

نرم‌ افزار مدیریت پروژه تسکولو

با مراجعه به فروشگاه نرم‌ افزار در کرج می‌توانید سیستم‌های نرم‌ افزاری مدیریت پروژه را نیز انتخاب و خریداری کنید. از این نرم‌ افزارها در شرکت‌های خدماتی و یا شرکت‌هایی که فعالیت‌های پروژه‌ای انجام می‌دهند، استفاده‌های فراوانی به عمل می‌آید. 
یکی از بهترین نرم‌ افزارهای مدیریت پروژه که در فروشگاه نرمافزار در کرج نیز عرضه شده و در کشور ایران معروف و شناخته شده است، تسکولو نام دارد. این سیستم به کاربران این امکان را می‌دهد تا بتوانند پروژه‌های خود را در آن ذخیره سازی کنند و یا به بخش بندی، انجام کارهای تیمی بر روی پروژه، مشخص کردن مسئول برای هر بخش، گزارش گیری و...  دست بزنند. 
در صورتی که از این نرم‌ افزار استفاده نکنید، بسیاری از وظایف کوچک خود را بدون مسئول رها خواهید کرد. از سوی دیگر برای گزارش گیری با سختی‌های زیادی روبرو خواهید شد.

نرم‌ افزار حسابداری

بدون شک یکی از پراستفاده‌ترین و رایج‌ترین سیستم‌های نرم‌ افزاری موجود که با مراجعه به فروشگاه نرم‌ افزار در کرج می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید، نرم‌ افزار حسابداری است. از این سیستم‌ها به منظور ثبت فاکتورها و اسناد حسابداری استفاده‌های فراوانی به عمل می‌آید. 
با کمک این سیستم‌ها امکان گزارش گیری از اسناد و فاکتورها وجود دارد و یا می‌توانید نسبت به وضعیت مالی سازمان تحت امر خود اشراف و تسلط کافی و کامل داشته باشید. 
در حال حاضر انواع مختلفی از سیستم‌های نرم‌ افزاری حسابداری در فروشگاه نرم‌ افزار در کرج موجود هستند که شما می‌توانید بر اساس نوع نیازها و مصارف کسب و کارتان و البته تمایل و سلیقه شخصی خود، بهترین آن‌ها را برای خرید در نظر بگیرید.

(امتیاز 4.7 | 421 رای)