چوب شهر

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
سه راه گوهردشت ، بلوار یادگار امام ، نرسیده به پل پلیس ، خیابان بلال 7 ، پلاک 52 32776606

توضیحات

چوب شهر

پارتیشن اداری و میز اداری چوب شهر، از سال ۱۳۵۷ در زمینه طراحی و تولید مبلمان اداری و خانگی فعالیت خود را آغاز نموده و مفتخر است که طی ۴۰ سال توانسته رضایت کامل مشتری را جلب نماید.تمرکز اصلی مجموعه بر روی تولید پارتیشن اداری و میز گروهی است . تنوع پارتیشن اداری تولید شده توسط مجموعه ، توانایی رفع نیاز هر نوع پروژه ای را دارد اما با این وجود امکان تولید پارتیشن های خاص و برمبنای نیازهای اختصاصی یک پروژه ویژه نیز فراهم است .

محصولات شامل :

☑ پارتیشن اداری ☑ فایلینگ اداری
☑ میز کارمندی و مدیریت ☑ میز گروهی
☑ کانتر و میز منشی ☑ صندلی اداری
✔ مبلمان اداری
مبلمان اداری در یک فضای کاری می‌تواند کارهای زیادی انجام دهد؛ از این رو، توجه به این وسایل که با مهندسی دکوراسیون داخلی ارتباط مستقیم دارند، می‌تواند در بهینه سازی شرایط کارآن اثرگذار باشد.
✔ میز کانتر و میز پذیرش
میز کانتر همانند سایر میز های اداری وکنفرانس باید مطابق با اصول ارگونومی طراحی و ساخته شود چرا که این ویژگیها باعث می شود که ریسک آسیب به منشی یا کارمند را به حداقل برساند.
✔ میز کارمندی
از محصولات مبلمان اداری که این روزها کاربرد بسیاری در دفاتر مدرن دارند؛ میز کار گروهی است. به زبان ساده میز کار گروهی به یک میز اداری گفته می‌شود.
✔ کمد (فایلینگ) اداری
نگهداری و بایگانی صحیح اسناد و اوراق ، بدون شک یکی از اصلی ترین دغدغه های هرمحیط اداری است . در این میان ، فایلینگ های اداری ،شامل انواع کمد اداری و کمد بایگانی , فایل ۳ کشو زیر میزی, انواع فایل کشو دار , و سیستم های بایگانی اداری جدا از نگهداری و طبقه بندی اسناد باید زیبایی و کاربرد بالایی داشته باشند.
✔ تخت تاشو
برای فضاهای کوچک ،یک بخش اتاق کار خود را به عنوان فضایی برای استراحت در نظر بگیرید . اگر فضای کافی برای قرار دادن لوازم و وسایل ندارید توصیه می شود از سرویس خواب های تاشو دیواری استفاده کنید تا فضای کف اشغال نشود. طراحی تخت های تاشو مناسب جهت استفاده مدیران شرکت به همراه کمد (فایلینگ اداری) می باشد.
✔ میز اداری
میز گروهی گسترش در حقیقت ترکیبی است ساده از میزهای اداری تکی و پارتیشن گسترش. میز گروهی جهش، بیشترین حجم ممکن فایلینگ های اداری را در اختیار هر کارمند قرار می دهد و این موضوع با رعایت حداقل اشغال فضا فراهم می گردد. میز گروهی آراد،اشغال کمترین مقدار از فضا را دارد و البته سعی شده تا در کنار اشغال فضای کم ، حداکثر میزان فضای ذخیره سازی شخصی در نظر گرفته شود.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
صنایع چوب در گوهردشت
تیماس چوب گوهردشت
چوب وفلز فعال گوهردشت
چوب شهر گالری مریم گوهردشت
صنایع چوب شایگان گوهردشت
صنایع چوب نوآوران گوهردشت