مرکز فیزیوتراپی ورزشی و حرکات اصلاحی دی

لطفا اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
چت واتسپ درخواست تماس | وبسایت اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد. نمایش روی نقشه
آدرس :
چهارراه طالقانی ، خیابان طالقانی جنوبی ، ابتدای خیابان ساجدی ، ساختمان ستاره ، پلاک ۵ ، طبقه ۶
توضیحات

مرکز تخصصی فیزیوتراپی ورزشی دی

( فیزیوتراپیست دکتر رحمان شیخ حسینی )

این کلینیک یک مرکز آکادمیک و تخصصی فیزیوتراپی می باشد که با بهره گیری از دانش و تجهیزات به روز فیزیوتراپی در زمینه بهبود انواع دردهای عضلانی اسکلتی فعالیت می نماید.

زمینه های تخصصی در این مرکز شامل
فیزیوتراپی ورزشی حرکات اصلاحی درمان های دستی
درمان و پیشگیری از آسیب های ورزشی
فیزیوتراپی تخصصی ستون فقرات (گردن، پشت، کمر و دنبالچه)
فیزیوتراپی تخصصی کف لگن (بیماری های زنان، گوارش و اورولوژی)
ارائه برنامه های ورزش درمانی
همکاران این مرکز به شرح زیر می باشد:
فیزیوتراپیست دکتر رحمان شیخ حسینی Manual Therapist و دکتری تخصصی آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی دانشگاه تهران، عضو هیات علمی گروه آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی دانشگاه علامه طباطبائی تهران
فیزیوتراپیست مرضیه موحد ، فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد فیزیوتراپی، فیزیوتراپی تخصصی کف لگن
 آن چه که خدمات این مرکز را متمایز می سازد نحوه ارزیابی و درمان است زیرا مراجعه کنندگان به این مرکز ابتدا به صورت کامل مورد ارزیابی تخصصی قرار می گیرند و مشکلات اصلی و زمینه ای بیماران تعیین و به آنها  توضیح داده می شود. سپس با نگاهی جامع به مشکلات بیمار برنامه ریزی برای درمان صورت می گیرد.

 

در این باره ذکر چند مورد ضروری است:
1) اعتقاد ما در این مرکز بر این است که فیزیوتراپی بدون ارائه تمرینات ورزشی و اصلاحی لازم، برای درمان بیماران مختلف درمان کاملی نیست. لذا با توجه به سابقه دکتر شیخ حسینی درمورد کار با تیم های ورزشی مختلف و همچنین سالها تحصیل در رشته های آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی، به همراه ارائه پژوهش های مختلف در زمینه درمان بیماریهای مختلف با ورزش و حرکات اصلاحی که در مجلات متعدد معتبر بین المللی و داخلی و همچنین همایش های داخلی و خارجی مورد پذیرش و تایید قرار گرفته است، این مجموعه تلاش می کند درمان بیماران خود را حتی الامکان با ارائه تمرین و ورزش تکمیل نماید. این اعتقاد تا جایی جدی گرفته می شود که گاهی برخی از مراجعه کنندگان فقط با شرکت در کلاس های ورزشی این مرکز به درمان خود می پردازند و در واقع هزینه آن ها صرف انجام برخی از روش های مرسوم و بی اثر نمی گردد.
2) درمانگران این مرکز دانش کامل و به روزی از اصول درمان های دستی و Dry Needling دارند که مشاهده سابقه برگزاری قریب به یکصدکارگاه تخصصی در رشته فیزیوتراپی به همراه شرکت در دوره های متعدد بین المللی خود می تواند گواهی بر این ادعا باشد. لذا همواره در این مرکز تلاش می شود که در درمان بیماران از ترکیبی از درمان های روز دنیا به بهترین نتایج دست یابند.
3) این مجموعه تلاش کرده است که با طراحی ویژه داخلی محیطی آرامش بخش و متفاوت را ایجاد نماید و از آنجا که توجه به ابعاد روانشناختی مراجعه کنندگان با دردهای مزمن را همواره جزئی از درمان می دانیم لذا کادر مجموعه همواره در تلاش است که با ایجاد فضایی صمیمی و روحیه بخش روند درمان بیماران را بهبود بخشند.
4) اعتقاد قلبی ما در این مرکز بر این اصل استوار است که درمان بیماران باید حتی الامکان در کمترین تعداد جلسات و با صرف کمترین هزینه صورت گیرد لذا همواره کادر درمان خود را موظف می داند که در جلسه ارزیابی اولیه با انجام معاینه کامل و شرح حال گیری مناسب، بهترین راه های درمانی به بیماران پیشنهاد کنند که اغلب ممکن است با آنچه در نسخه بیماران تجویز شده است متفاوت باشد و سپس با آگاهی بیمار و بر اساس ترجیح مراجعه کننده به انتخاب بهترین درمان ممکن با کمترین هزینه برای فرد اقدام شود.
5) در این مرکز هیچ گونه اقدام درمانی بدون حضور موثر درمانگرها برای بیماران انجام نمی شود و لذا درمانگرها خود را موظف می دانند که ناظر بر تمام فرآیندهای درمانی در این مرکز باشند و در هر جلسه در صورت نیاز به بازبینی پروتکل های درمانی و ارائه راهکارهای مناسب برای افزایش اثرگذاری درمان باشند.

 

اگرچه درمان با رعایت این اصول برای کادر درمان انرژی بر و زمانگیر است ولی نتایج خوب و انرژی ویژه ای که مراجعه کنندگان به ما می دهند هر روز بر انگیزه ما برای ادامه و تقویت این فرآیند می افزاید.
امیدواریم که تلاش این مجموعه بتواند نقشی موثر در ارتقای سلامتی و کاهش آلام و دردهای همشهریان و هموطنان عزیز داشته باشد.
افزودن مجموعه شما به فیزیوتراپی
سوالات متداول مرکز فیزیوتراپی ورزشی و حرکات اصلاحی دی

فیزیوتراپیست دکتر رحمان شیخ حسینی ، منوال تراپیست و دکتری تخصصی آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی دانشگاه تهران ، درای نیدلی

اطلاعات تماس «مرکز فیزیوتراپی ورزشی و حرکات اصلاحی دی» در بالای همین صفحه قابل مشاهده میباشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
اعظمی
سلام وقت بخیر ببخشید با بیمه تکمیلی دانا قرارداد دارید؟
راحله مسعودی
مربی آمادگی جسمانی و بدنسازی و trx cx هستم با ۲۰ سال سابقه آماده همکاری
شاهين
شانه یخ زده داشتم،کارشون عالیه،با 9 جلسه فیزیوتراپی حرکات شانه برگشت و درد از بین رفت. آقای دکتر برای همه بیماران کاملا دلسوزانه کار می کنند و به کار خود مهارت دارند
ايرج
باسلام من 20 سالی پیش پای چپم از ناحیه زانو شکسته بود حالا پایم از زانو خم نمیشه یک سال پیش رفتم دکتر گفت مفصل زانوت خراب شده درست نمیشه آیا امکان درست شدن دارد ؟
(امتیاز 4.6 | 1600 رای)