ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری)

لطفا اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
چت واتسپ وبسایت تلگرام اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد. نمایش نقشه
آدرس :
بلوار بهشتی(کمالشهر) ، نرسیده به میدان کمالشهر ضلع جنوب بلوار ، پلاک ۱۱۵۶ ، برج توحید ، ط۶ واحد۱۷ 34724825
تصاویر 3 تصویر

توضیحات

ذبیح اله حامدی صدر

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی
کارشناس ارشد حقوق بین الملل

مشاوره و قبول وکالت در :

1 - دعاوی حقوقی: مسائل ملکی - ثبتی - مطالبه وجوه اوراق تجاری مانند سفته ، برات و چک - الزام به ایفای تعهدات - خلع ید - مطالبه خسارات از مرحله بدوی تا فرجام خواهی (دیوان عالی کشور)

2 - دعاوی خانواده:طلاق - طلاق توافقی - تمکین - نفقه - مهریه

3 - کیفری:کلاهبرداری - خیانت در امانت - فروش مال غیر - دیه - مزاحمت و غیره

4 - شکایات دیوان عدالت اداری - تعزیرات حکومتی
5 - مشاوره و تنظیم قراردادهای حقوقی و تجاری جهت اشخاص حقیقی و حقوقی و مشاوره در امور مالیاتی و اظهارنامه های مالیات و همچنین حل و فصل اختلافات بین مودی و اداره مالیات توسط همکار زبده مالیاتی
با بیش از ۱۴ سال سابقه فعالیت در امور وکالت و حقوقی
ما می توانیم بهترین مشاور حقوقی شما در کلیه خدمات وکالت باشیم.
انجام مشاوره با هماهنگی تلفنی

سوالات متداول ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری)

ذبیح اله حامدی صدر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی کارشناس ارشد حقوق بین الملل مشاوره و قبول وکالت در دعاوی حقوقی: مسائل ملکی - ثبتی - مطالبه وجوه اوراق تجاری

اطلاعات تماس «ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری)» در بالای همین صفحه قابل مشاهده میباشد.
دیدگاه ها
دیدگاهتان را بنویسید
شبیری
سلام وقت بخیر ، من به یکی از دوستان چهار فقره چک دادم ، جمع مبلغ ۴۲۰ میلیون هستش الان این آقا فراری شده من باید چیکار کنم؟
نوری
باسلام پدر بنده کشاورز ، فردی سالخورده وبی سواد است وتوان جسمی از لحاظ بینایی وشنوایی نداره برادرم وخانومش ازپدرم وکالت گرفته وتمام هست ونیست پدرم حتی حساب پدرم رو خالی کرده وزمینهایی رو با امضا ومهره پدرم فروخته حالا یکی از شاکیا حکم جلب پدرم رو گرفته وپیر مرد می خوان ببرن بازداشت تو رو خدا راهنمایی کنین چکار کنیم . برادرم الان دردسترس نیست . تو رو خدا راهنمایی کنید چکار کنیم ما .پدرم تمام عمرشو
بهنام
با سلام، پدرم خونه و زمینشون رو به نام مادرم کرده و مادر نیز فوت کرده و ما سه تا برادر و دو تاخواهریم؛ که یکی از خواهرام طلاق گرفته است و لذا ارث بین ما چطوری تقسیم میشود؟ با تشکر
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) درود بر شما.تقسیم ارث بین فرزندان پسر و دختر به این صورت است پسرها دو برابر دختران
farzane
سلام آیا فرزندی که از پرورشگاه به خانه آورده شده است با فوت پدر یا مادر و یا هردو، از آنها ارث می برد؟
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) سلام.برابر قواعد شرعی و قانونی فرزند خوانده از کسی که سرپرستی او را برعهده گرفته ارث نمی برد مگر آنکه قبلاً در زمان حیات سرپرست اموالی به نامش شده باشد یا طبق وصیتنامه مالی را به مالکیت وی درآورد.
امیر
سلام وقت بخیر... خواستم اطلاعی داشته باشم از این که بنده حق طلاق را به همسر خود دادم. الان تقاضای طلاق کرده. آیا راهکار و تک ماده و تبصره ای وجود داره که من همسرم و طلاق نخوام بدم؟؟؟
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) سلام اگر وکالت شما برای طلاق بلاعزل باشد اقدامی برای عدم انجام طلاق از طرف شما متصور نمی باشد.
مهدی
سلام . بنده محکوم به استرداد جهیزیه همسرم شده ام. ولی در رای آمده که جهیزیه توسط پدر من خریداری شده و در اختیار زوجین گذاشته شده ولی چون قبلاً قرارهای مالی داشتند این وسایل و پدرم به نیت جهیزیه خریده و همسرم حتی پول کاملش رو به پدرم نداده و در رای نوشته شده که پدرم حق مطالبه این پول رو دارد. من در اجرای احکام به قاضی گفتم چون وسایل رو از پدرم گرفته بودم قبل از رای مالکیتش را متعلق به ایشان میدانستم و وسایل دستم نیست ولی حاضرم قیمتش و بر اساس نظر کارشناس پرداخت کنم و ایشون هم این دستور را داد. ولی زنم امروز هم از من هم از پدرم شکایت خیانت در امانت کرده و حتی سیاهی هم بابت تحویل کالا ها نداره و فقط ملاکش همان رای هست. آیا ایشان میتواند من و پدرم را محکوم کند؟
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) سلام مطابق رای صادره همسر شما حق استرداد جهیزیه را دارد.و باید به وی داده شود.لیکن اگر مدرکی مبنی بر اینکه پدر شمامبلغ جهیزیه را داده میتواند با تقدیم دادخواست به دادگاه وجه آن را از همسر شما مطالبه نماید.
رادمهر
سلام وقت به خیر آیا زوج می تواند در ضمن عقد ازدواج، به همسرش وکالت بدهد که اگر ازدواج مجدد کرد یا نفقه او را مثلاً به مدت 6 ماه نداد بتواند خود را مطلقه کند؟
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) سلام.بله می تواند
صدرا
سلام، اگر از خانم نتونه باردار بشه بخاطر سرد بودن. آیا مرد میتونه از زنش جدا بشه و همچنین باید مهریه را پرداخت نماید؟
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) سلام.بله مرد میتواند درخواست طلاق بدهد.اما در هر صورت مهریه را باید به زوجه پرداخت نماید.
هادی
باسلام، بنده آپارتمانی با وام خریدم و همان ابتدا وکالت بلاعزل به همسرم دادم. الان اقساطش را دادم و قصد فروش دارم اما همسرم که خانه دار است ممانعت میکند و میگوید آپارتمان من است و اجازه فروش نمیدهم. الان باید چیکار کرد؟
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) سلام.با توجه به اینکه همسرتان از طرف شما وکالت بلاعزل برای فروش دارد برای فروش آن ملک ایشان باید برای فروش اجازه و اقدام نماید و سند انتقال را امضا نماید.
میرزاخانی
سلام، خسته نباشید، میخواستم بدونم امضای شوهر بجای زن در مورد مسایل حقوقی (ملک) وجاهت قانونی داره یا نه، قولنامه ملک بنام و امضای همسرم است ولی برگه ی جداگانه رسیدی رو خودم امضا کردم که امکان سو استفاده ازش میره، بخاطر سند شکایت کردیم، آیا متشاکی می‌تونه از برگه ای که مشخصات قولنامه و خانم بنده توش نوشته شده ولی خانم امضا نکرده در دادگاه علیه ما استفاده کنه؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید.
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) سلام شوهر نمی تواند هیچ سندی را از طرف همسرش امضا نماید مگر اینکه قانونا و از طریق اعطای وکالت اجازه داده باشد.موفق باشید
مریم
سلام وقتتون به خیر، دختری بیست ساله و مجرد هستم که قصد جدا شدن و زندگی مستقل از خانواده را دارم اما پدرم به هیچ وجه رضایت نمیدهد. در صورت جدا شدن بدون اذن پدر، آیا او از نظر قانونی حق اجبار به بازگرداندن مرا دارد؟ و به چه صورت باید اقدام شود تا این جدا شدن حکم فرار از منزل نداشته و منجر به بازگشت اجباری توسط پلیس نشود؟؟
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) سلام مطابق قانون شما واجد سن رشد قانونی می‌باشید لذا در مورد زندگی به صورت مستقل هیچ منعی ندارید.گرچه در جامعه ایرانی بعضاً جدا شدن دختر را از خانواده و مستقل زندگی کردن را به نحو سنتی وعرفی نکوهش می نمایند.اما قانونا کسی حتی پدر و مادر نمی توانند مانع اراده و حق قانونی تان شوند.
احمدیان
با سلام؛ همسر من با رای قطعی مهریه، سهام بنده در یک شرکت را توقیف نموده بود و قاضی اجرای احکام به دلیل ارزش کم و بدهی های مالیاتی آن، دستور رفع توقیف از سهام را صادر نمود. بنده بعد از رفع توقیف سهام مذکور را واگذار نمودم اکنون بعد از سه سال ایشان اقدام به شکایت علیه بنده تحت عنوان فرار از دین کرده است. لطفاً راهنمایی کنید. حالا باید چیکار کرد؟
ذبیح اله حامدی صدر (وکیل پایه یک دادگستری) با سلام. در صورتی که سهام شما تمام یا قسمتی از محکوم به(مهریه)را ادا می‌نموده است و بعد از سه سال نیز احتمال ارزش آن نیز افزایش یافته و با توجه به اینکه حکم پرداخت مهریه پابرجا بوده و سپس شما پس از سه سال آن را واگذار نموده آید لذا محکوم له(همسر) می تواند شکایت فرار از دین را مطرح و درخواست ابطال انتقال سهام را بنماید.
(امتیاز 4.9 | 1050 رای)
افزودن مجموعه شما به وکیل کرج