وکیل پایه یک دادگستری علیرضا منصوریان

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
واتساپ اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
بلوار جمهوري ، نرسيده به پل شهداي روحاني ، نبش كوچه بسيج غربي ، ساختمان آريسمان، طبقه ٤ ، واحد ١٥

توضیحات

علیرضا منصوریان
وكيل پايه يك دادگستري با بيش از ١٠ سال سابقه كار حقوقي
كارشناس ارشد حقوق خصوصي با همراهي تيمي متخصص قبول وكالت در كليه دعاوي مدني ، جزايي ، ثبتي ، تسهيلات بانكي ، شهرداري .
طلاق توافقي در كوتاه ترين زمان و بدون حضور طرفين
ملاقات : شنبه تا چهارشنبه ساعت ٤ الي ٨ با تعيين وقت قبلي
info@alirezamansourian.com

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
ارسلان
سلام من و همسر اولم بعد از ده سال بچه دار نشدیم و مشکل از ایشون بود. من الان ازدواج مجدد کردم، حالا همسر اولم شکایت کرده و درخواست طلاق و مهریه کرده. من نمیخوام طلاقش بدم. میشه راهنمایی بفرمایید؟
mahya
سلام وقت به خیر ببخشید سوالی داشتم:‌ شوهر من دادخواست عدم تمکین را به دادگاه ارائه کرد که به اجرای احکام رفت. من هم او را تمکین کردم. برای تمکین و برگشت با مامور نزد او رفتم که او به مامور گفت این خانم رو نمی پذیرم. در حال حاضر دادخواست ازدواج مجدد داده است. آیا می تواند زن بگیرد ؟
وکیل پایه یک دادگستری علیرضا منصوریان با سلام ؛ به نظر دادگاه بستگي دارد . زوج براي ازدواج مجدد بايد توان مالي خود و امكان اجراي عدالت بين زوجين را به اثبات برساند . البته شما به محتويات پرونده اجرايي تمكين و آمادگي جهت اين امر در پرونده ازدواج مجدد تاكيد و استناد كنيد .
محبوبه
سلام همسرم حدود ۱۰ ماهه که تمام اثاثیه منزلو برده. به من گفتن این اثاثیه جزء نفقمه و حق این کارو نداشته. من نفقه جاریمو دارم دریافت می کنم اما زندگی بدون اسباب و اثاثیه تقریبا غیر ممکنه برای خودمو بچه هام. لطفا راهنمایی کنین چطور اثاثیه رو پس بگیرم و چطور دادخواست بدم و چه چیزایی رو باید بدونم؟
وکیل پایه یک دادگستری علیرضا منصوریان با سلام ؛ اثاثيه عرفاً جزء جهاز زوجه محسوب مي شود نه نفقه . رويه قضايي بر اين است كه زوجه براي استرداد جهاز بايد طبق سياهه خود يا شهادت شهود دادخواستي به عنوان (( استرداد جهاز )) و تامين خواسته جهت توقيف به دادگاه خانواده تقديم نمايد . مگر اين كه زوج اسنادي داشته باشد كه برخي اقلام را وي خريداري نموده كه در صورت اثبات آن اقلام از حكم خارج مي شود .
افزودن صفحه شما به لیست دفاتر وکالت