مشاوره مالیاتی نظری

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
محدوده دهقان ویلا و گوهردشت

توضیحات

ماآماده ایم ،با ارائه بهترین راهکارها وخدمات مشاوره ای صحیح در امور مالیاتی براساس جدیدترین قوانین و مقررات روز مالیاتی کشور،مودیان محترم مالیاتی را با حقوق خود در زمینه های زیر آشنا نماییم:
√ قبول وکالت و مشاوره در امور مالیاتی
√ اشخاص حقیقی و حقوقی
√ مشاغل ، مستقلات ، سرقفلی ، ارث ، ارزش افزوده
√ تنظیم اظهارنامه مالیاتی و دفاتر قانونی
√ اشخاص حقوقی
√ اشخاص حقیقی (مشاغل، ارث ، مستغلات ،حق واگذاری وپیمانکاری)
√ استرداد مالیات
√ مالیات بر ارزش افزوده
√ تهیه وتکمیل اظهارنامه های مالیاتی وفهرست معاملات فصلی
√ تهیه ی لوایح و دفاعیه های مالیاتی جهت ارائه و حضور در هیئتهای حل اختلاف مالیاتی،شورایعالی مالیاتی ،دیوان عدالت اداری وهیئت 251 مکرر ق.م.م.
با تماس تلفنی به شماره 09102060805 می توانید اطلاعات کافی را کسب کنید.
1-نرخ مشاوره مالیاتی تلفنی مبلغ پنجاه هزار تومان می باشد. حتی الامکان مشاوره بصورت تلفنی بوده و با ارائه توضیحات کافی در مورد اسناد و مدارک و اوراق مالیاتی و همچنین قوانین و مقررات مربوطه و راه حل های متناسب شما را برای تعدیل مالیات و اطلاعات کافی امورات مالیاتی مربوطه را بر اساس تجربه 30 ساله برای حل مشکل شما به بهترین شکل در اختیار خواهیم گذاشت.
2- نرخ حق وکالت را بر اساس توافق طرفین و حجم کار تعیین شده و حدود 20 درصد تخفیف اخذ شده می باشد. و پس از مشاوره لازم در بند قبلی در صورت نیاز به مذاکره حضوری و تنظیم قرارداد ضروری است که 40 تا 50 درصد حق وکالت بصورت علی الحساب بابت هزینه ایاب و ذهاب پرداخت تا پس از بررسی اسناد و مدارک لازم و حجم کار اقدامات بعدی به عمل آید. گذاشت.

کامنت ها

جستجو
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید