آموزشگاه نقاشی ابوالقاسمی

اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
مشاوره آنلاین درخواست مشاوره | وبسایت اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
کرج ، بلوار طالقانی شمالی ، نرسیده به میدان آزادگان ، خیابان بخشداری ، روبه روی داروخانه مریم ، ساختمان مهدی ، طبقه 4 ، واحد 26
تصاویر 2 تصویر

توضیحات

آموزشگاه نقاشی ابوالقاسمی

گالری نقاشی ابوالقاسمی در کلاس های طراحی خود انواع مختلفی از سبک های نقاشی را در سطوح مختلف آموزش می دهد. دوره ها به صورت ترمی برگزار می شود؛ هر ترم یک ماهه بوده و شامل 4 جلسه‌ی 2 ساعته می شود.
دوره های مختلف شامل یک یا چند ترم بوده و مهارت های مختلفی در هر دوره آموزش داده می شود.

دوره مبتدی:

مدت این دوره حداقل 3 ماهه است. آموزش های این دوره شامل خطوط محیطی، اسکیس زنی، پرسپکتیو، سایه، حجم و تکنیک های سیاه قلم کنته است.
رنگ روغن: در کلاس های رنگ روغن به آموزش شناخت متریال، استفاده از رنگ های گرم و سرد و مکمل ها، اجرای درست و حرفه ای نقاشی مطابق با متدهای روز دنیا پرداخته می شود. همچنین در این دوره کشیدن تابلو در سبک های متنوع نیز آموزش داده می شود.


آموزش پتینه دوره اول:

این دوره یک ترمی بوده و شامل شناخت متریال، تکسچر، بافت ها و نحوه اجرای آنها می شوند. در ادامه این دوره ها به آموزش ورق طلا و نقره، شناخت و معرفی متریال مناسب، نحوه اجرا و فیکس کردن ورقB، نحوه اجرای موتیف با ورق طلا و نقره، نحوه ایجاد سایه با رنگ برای حجم موتیف با ورق پرداخته می شود.


آموزش پتینه دوره دوم:

این دوره نیز در یک ترم ارائه شده و شامل سه مرحله آموزش جذاب است. اولا اجرای انواع موتیف با رنگ و شابلن، دوما انواع کهنه کاری با رنگ و ترک و کهنه کاری ورق طلا و نقره، و مرحله سوم آن اجرای طرح سنگ انواع بافت ‌ها و تکنیک های جذاب است.


آموزش پتینه دوره سوم:

این دوره آموزشی نیز در یک ترم ارائه شده و در آن به آموزشی سه مرحله ای پرداخته می شود. این مراحل متشکل از آموزش نقاشی دکوراتیو شامل نحوه انتقال طرح، زیر سازی مناسب برای کار، طراحی و نقاشی فرشته شامل نوع متریال و تکنیک مناسب برای اجرای این نوع نقاشی است.


آموزش پتینه دوره چهارم:

در این دوره نیز نقاشی دکوراتیو مدرن در سبکهای مختلف آموزش داده می شود. همچنین این آموزش شامل شناخت متریال و نوع اجرای نقاشی های دکوراتیو مدرن بر روی انواع سطوح گچی سیمانی و آجری می شود. بخش دوم آموزش های این دوره متشکل از اجرای نقاشی فرشته و موتیف بر روی ورق طلا و نقره آموزش می باشد.

دوره های آموزشی برگزار شده در این مرکز آموزش شامل موارد زیر می باشد:
1- آموزش نقاشی دکوراتیو
2- آموزش نقاشی موتیف و طرح سنگ
3- آموزش نقاشی سقفی
4- آموزش نقاشی سقفی فرشته
5- آموزش طراحی و نقاشی چهره
6- آموزش سیاه قلم مداد کنته و زغال
7- آموزش نقاشی پتینه و ورق طلا

در این مرکز با توجه به امکانات و تجهیزات فراهم شده، امکان کار عملی بر روی پروژه های نقاشی سقفی و دکوراتیو توسط هنر آموزان وجود دارد، در صورت موفقیت هنر آموزان در زمان آموزش، افراد برتر به گروه های عملیاتی و اجرایی این مرکز ملحق خواهند شد و در دو بخش آموزش و اجرای پروژه به کار گرفته خواهند شد. این مرکز با توجه به نیاز افراد قادر به برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی براساس توانایی و مهارت های از پیش کسب شده توسط افراد می باشد. همچنین در صورت مطابقت دانش فنی و اجرایی افراد با دورهای پایه ای امکان آموزش خارج از برنامه ترمی نیز برای هنر آموزان مستعد فراهم شده است.

افزودن مجموعه شما به آموزشگاه هنری
سوالات متداول آموزشگاه نقاشی ابوالقاسمی

گالری نقاشی ابوالقاسمی در کلاس های طراحی خود انواع مختلفی از سبک های نقاشی را در سطوح مختلف آموزش می دهد. دوره ها به صورت ترمی برگزار می شود؛ هر ترم یک ماهه بوده و شامل 4 جلسه‌ 2 ساعته می شود

اطلاعات تماس «آموزشگاه نقاشی ابوالقاسمی» در بالای همین صفحه قابل مشاهده میباشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
(امتیاز 4.5 | 11 رای)