پتچی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
خدمات به صورت آنلاین و در محل میباشد

توضیحات

image6

پتچی

دوست خوب بهترین دوستت
مناسبترین راهکارها رو کنار هم گذاشته تا بهترین دوستت احساس خوشبختی کنه

• مقالات و فیلم های آموزشی

کلی مقاله و فیلم آموزشی رایگان با اطلاعات مفید در مورد حیوانات خانگی توی اپ وجود داره. اونارو بخونین و با دنیای پت خودتون بیشتر آشنا بشین. مقالات و فیلم های پتچی تمام اطلاعاتی که شما برای نگهداری و تربیت پت خودتون احتیاج دارین رو در اختیارتون میذاره. برای آموزش سگ و گربه و تربیت سگ کلی مقاله و فیلم وجود داره.

• تلچی

از قسمت تلچی می تونین برای تماس با کارشناسان ما استفاده کنین و به صورت کاملا رایگان، "24 ساعته و هفت روز هفته" سوالات دامپزشکی و تربیتی خودتون رو مستقیما از طریق تماس با شماره ۹۵۱۱۹۷۱۱-۰۲۱ بپرسین. همینطور میتونین از طریق بخش پرسش و پاسخ در اپلیکیشن، سوالات خودتون رو به شکل متنی و با ضمیمه کردن عکس و ... هم بپرسین.

• هتل خانگی

اگر برای چند روز و یا حتی چند ساعت به دلایلی مثل مسافرت، مهمانی و یا هر چیز دیگری نمیتونین کنار پت عزیزتون باشین تا ازش مراقبت کنین و دنبال جایی میگردین تا از اون مواظبت کنه، پتچی بهترین مکان ها رو بهتون معرفی میکنه جایی مثل خونه یه دوست.

• همقدم

پت تون رو درب خونه به همقدم های مطمئن، حرفه ای و کاربلد پتچی بسپرین تا اون رو برای تخلیه انرژی به یه جای مناسب ببرن و سالم به شما برگردونن.

• کلینیک

علاوه بر مقاله ها و فیلم های آموزشی رایگان که توی این بخش قرار دارن، اگر به مشورت و ویزیت حضوری یه " دامپزشک متخصص" نیاز دارین، قسمت کلینیک پتچی برای شماست.

• تربیت

هر چیزی که برای تربیت پت تون بهش نیاز دارین؛ محتوای آموزشی و همینطور امکان رزرو مربی ها و کارشناسهای حرفه ای پتچی برای اینکه آموزش های مورد نیاز رو به پت شما بدن، همه از تو بخش تربیت پتچی تو دسترستون هستن.

• شاپ چی

از غذا و تشویقی گرفته تا اسباب بازی و لوازم دیگه، همه رو میتونین از شاپچی سفارش بدین. شاپچی یه پتشاپ هوشمنده که میدونه پت شما به چی نیاز داره.

• ثبت پت

با ثبت اطلاعات پت تون داخل اپلیکیشن، ما میتونیم متناسب با اطلاعات اون پکیج های ویژه ای که برای حیوان خانگی شما طراحی شده رو در اختیارتون قرار بدیم.

شماره تماس به صورت کاملا رایگان؛ 24 ساعته و 7 روز هفته: 02195119711

کامنت ها

آراد
بسیارعالی خوش برخورد
مهيار
سلام ، کاشت میکروچیپ چی هست؟
دامپزشکی در محدوده مهرشهر
کلینیک دامپزشکی اکسیر محدوده مهرشهر
کلینیک دامپزشکی اردیبهشت محدوده مهرشهر
شاپسی پت محدوده مهرشهر
پت شاپ دکتر عادلی محدوده مهرشهر
کلینیک دامپزشکی دکتر مسعودنیا محدوده مهرشهر
جستجو
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید