اجاره خودرو کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
جاده ملارد ، خیابان شهید فضل الله داوری
میانجاده ، بالاتر از پل حیدر آباد
شاهین ویلا ، بلوارباغستان ، خیابان بیستم...
خیابان گلزار ، بلوار حدادی ، خیابان پونه...
خیابان‌ شهید‌ بهشتی ، بلوار‌ آزادی ، خیا...
محمد شهر ، بلوار امام خمینی ، نرسیده به ...
جاده ملارد ، شهرک منظریه ، خیابان طالقان...
فردیس ، میدان شهید سرحدی
چهارراه طالقانی ، خیابان قائم
بلوار شهدای دانش آموز ، روبروی نمایشگاه ...
عظیمیه ، میدان مهران ، ندای شمالی ، نبش ...
بلوار حدادی ، بعد از خیابان شهید نیاکی ،...
اجاره خودرو خود را به این لیست اضافه نمایید.

 اجاره خودرو در کرج

اجاره خودرو در کرج یکی از بهترین راهکارها برای در اختیار داشتن یک اتومبیل در یک بازه زمانی مشخص است. این نوع از خدمات توسط شرکت‌های معتبر انجام می‌شود. شرکت اجاره خودرو در کرج انواع اتومبیل‌های ایرانی و خارجی را فراهم کرده و در اختیار متقاضیان قرار می‌دهد. بنابراین اگر قصد دارید یک خودروی لوکس در اختیار داشته باشید نیازی به خرید و پرداخت هزینه گزاف برای آن نخواهید داشت. چراکه می‌توانید خودروی مورد نظر را برای چند روز و یا حتی چند ماه کرایه کرده و از سوار شدن بر آن لذت ببرید.
در این مقاله به این پرسش پاسخ خواهیم داد که اجاره خودرو چیست و چه شرایطی دارد و یا برای اجاره خودرو در کرج به چه مدارکی نیاز خواهید داشت؟. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر

اجاره خودرو در کرج :

اجاره اتومبیل در کرج به طور کلی به این معنا است که یک اتومبیل در اختیار شخصی غیر از مالک آن قرار بگیرد تا فرد مورد نظر بتواند کارهای شخصی خود را با اتومبیل انجام دهد. در حالت معمول اجاره خودرو روزانه و ماهانه صورت می‌پذیرد و طی آن یک اتومبیل در مدت زمان چند روز، چند هفته و یا چند ماه در اختیار شخصی غیر از مالک خود قرار می‌گیرد.

مدارک و ضمانت‌نامه‌های مورد نیاز برای اجاره خودرو

فرقی نمی‌کند که هدف و مقصود شما اجاره خودرو لوکس و لاکچری باشد یا بخواهید یک خودروی معمولی را برای انجام امور شخصی خود کرایه کنید. در هر صورت باید برخی از مدارک و ضمانت‌نامه‌های معتبر را فراهم کرده و در اختیار شرکت اجاره دهنده خودرو در کرج قرار دهید.
یکی از مهمترین این مدارک کارت ملی معتبر بوده و دیگری گواهینامه است. همچنین باید چک و یا سفته به قیمت روز خودرو نیز ارائه دهید.
دیگر مدرکی که باید در اختیار شرکت اجاره خودرو در کرج قرار گیرد ودیعه نقدی است که مبلغ و میزان آن بر اساس عواملی از قبیل زمان اجاره، نوع خودرو و.... دچار تغییر و تحول می‌شود و به طور معمول چیزی معادل ۱۰ تا ۱۵ درصد ارزش و قیمت خودرو است.
ارائه گواهی اشتغال به کار و چک کارمندی برای کارمندان نیز ضرورت دارد. این مدارک برای اتباع خارجی اندکی متفاوت است. افراد و اتباع خارجی در صورتی که تمایل به اجاره کردن خودرو در کرج داشته باشند باید یک کارت شناسایی معتبر ارائه داده و ویزا و پاسپورت خود را در اختیار شرکت ارائه دهنده این خدمات قرار دهند.
ارائه تصویر بلیط رفت و برگشت متقاضی نیز ضرورت دارد. دیگر مدرکی که باید این دسته از متقاضیان ارائه دهند گواهینامه است. ارائه سند ملکی به نام متقاضی دریافت خودرو نیز ضرورت دارد و یا باید مشتریان خودروی شخصی خود را در پارکینگ عمومی متوقف ساخته و سند آن را در اختیار شرکت اجاره دهنده خودرو در کرج قرار دهند.
پس از فراهم ساختن تمامی مدارک و ضمانت‌نامه‌های مورد نیاز باید در ابتدا یک قرارداد رسمی میان شما و آژانس اجاره دهنده خودرو در کرج تنظیم و منعقد گردد. فرقی نمی‌کند که هدف و مقصود شما اجاره خودرو برای مسافر باشد یا اجاره خودرو عروسی و دیگر موارد.
در هر صورت باید تمامی این مراحل را به صورت قانونی پشت سر بگذارید تا در صورت ایجاد مشکل امکان پیگیری آن از مراجع معتبر و قانونی وجود داشته باشد. حواستان به این نکته هم باشد که باید به تمامی شرایط و نکات ذکر شده در قرارداد پایبند باشید و آن‌ها را به دقت رعایت کنید. در غیر این صورت مجبور به پرداخت هزینه و خسارت خواهید شد.

موارد اجاره خودرو در کرج

در حال حاضر اجاره خودرو لوکس، اجاره خودرو برای مسافر، اجاره خودرو عروسی و..... با افزایش قابل توجهی روبرو شده است. طبق یک طبقه بندی کلی مشتریان شرکت اجاره خودرو در کرج را می‌توان در چند دسته اصلی جای داد.
برخی از این مشتریان افرادی هستند که در یک بازه زمانی خاص خودرویشان دچار آسیب دیدگی شده و در این موقعیت نمی‌توانند از آن استفاده کنند و از سوی دیگر نیاز مبرمی به اتومبیل دارند. همچنین افرادی که برای مدت زمانی به قصد سیر و سیاحت راهی شهر و دیار دیگری شده‌اند، می‌توانند از این امکان برخوردار شوند.
به طور کلی هر کدام از افرادی که به طور موقت به اتومبیل نیاز پیدا کرده و یا به دلیل مسائل مالی نمی‌توانند اتومبیل خریداری کنند مشتریان شرکت‌های اجاره دهنده خودرو در کرج هستند. در این شرکت‌ها برای پاسخگویی به نیازهای متنوع مشتریان انواع مختلفی از وسایل نقلیه تدارک دیده شده و در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.
از جمله این خودروها می‌توان به انواع اتومبیل‌های لوکس و سدان اشاره کرد و یا اتوبوس، مینی بوس، کامیون، کامیونت و حتی موتور سیکلت را نام برد. در واقع شرکت اجاره خودرو در کرج سعی خود را به کار گرفته است تا برای افراد مختلف با هر نوع توان و تمکن مالی اتومبیل فراهم کرده و در اختیار آن‌ها قرار دهد.
برخی از این شرکت‌ها علاوه بر خدمات اجاره خودرو در کرج نیازهای دیگر مشتریان را نیز برطرف می‌سازند. برای نمونه خدمات نصب و تعبیه ردیاب در اتومبیل، نصب وسایل سرگرم سازی و تفریحی برای کودکان و.... را نیز در اختیار آنان قرار می‌دهند.

اجاره خودرو لوکس

اجاره خودرو لوکس یکی از بهترین اقدامات برای برآورده‌سازی و تامین نیازمندی‌های شما است. در حالت معمول شرکت‌های اجاره دهنده خودرو در کرج این نوع اتومبیل‌ها را از طریق شراکت با شرکت‌های تولید کننده فراهم می‌آورند.
شرکت‌های سازنده خودروهای لوکس با ارائه شرایطی این درخواست را از شرکت‌های اجاره خودرو در کرج پذیرفته و سپس سود حاصل از این کار میان دو مجموعه به شکل درصدی تقسیم می‌شود. از سوی دیگر برخی از افراد خودروهای لوکس خود را برای اجاره دادن در اختیار این شرکت‌ها قرار داده و در ازای آن مبالغی را دریافت می‌کنند.

(امتیاز 4.8 | 2718 رای)