کارواش کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
عظیمیه ، بلوار شریعتی ، میدان اسبی ، جنب...
مهرشهر ، بلوار امام زاده طاهر ، قبل از پ...
ملارد ، بلوار آزادگان ، خیابان قائمیه او...
جهانشهر ، بلوار مولانا ، بعد از تقاطع کس...
رجایی شهر ، سه راه شهرداری ، جنب پمپ بنز...
خيابان مطهري ، نرسیده به پل شهدای روحانی...
٤٥ متري گلشهر ، بلوار پونه شرقي ، روبروي...
ساعت کاری مجموعه : 8 الی 20 ، امکانات رفاهی رایگان : سالن انتظار ، سالن پذیرایی...
کارواش
گوهردشت ، بلوار اشتراکی ، نبش خیابان چها...
روشویی، توشویی ، پولیش ، موتورشویی
کارواش
گلشهر ، بلوار گلزار غربی ، میدان بسیج
شستشوی کامل خودرو ، خشکشویی کامل داخل | خشگیری رنگ بدنه ، پولیش و واکس بدنه ، قی...
کارواش
45 متری گلشهر ، ابتدای خیابان درختی ، 20...
شستشو با آب گرم و شامپوی نانو و معمولی اتومبیل | روشویی ، زیر شویی ، صفر شویی ، ...
کارواش
جهانشهر ، میدان جمهوری ، بلوار ماهان غرب...
خيابان بهشتي ، بعد از دهقان ویلای اول
کارواش خود را به این لیست اضافه نمایید.
سوالات متداول کارواش

کارواش بخار به عمل تمیز کردن ماشین با استفاده از بخار برای روشویی و داخل شویی اتومبیل می گویند.

در چند دهه اخیر بخار یک جزء حیاتی از صنعت تمیز کردن شده است. به علت تاثیر گذاری و قدرت ضد عفونی آن امروزه بخار یک ارزش رو به رشد در صنعت شستشوی ماشین است.

صرفه جویی در آب دارد و فاضلاب ایجاد نمی کند. بخار گرم چربی ها و آلودگی ها را به راحتی از بین می برد به اندازه کافی ملایم است که به سطح آسیب نمی رساند.

قسمت های روغنی و چرب موتور ماشین را مثل اول تمیز می کند. قسمت های غیر قابل دسترس و تنگ با فشار قوی بخار به راحتی تمیز می شوند.

بخار تاثیر گندزدایی دارد و بهداشتی عمل می کند. سازگار با محیط زیست است و به مواد شیمیایی احتیاجی نیست.

سیستم تونلی (کارواش اتومات) یا تمیز کردن ماشین به صورت دستی که از آب استفاده می کنند مسئله محیط زیستی دارند و با مصرف زیاد آب مشکلات زیادی ایجاد می کنند و با مقررات قانونی در استفاده از آب یا فاضلاب روبرو می شوند.

از دیگر وجوه تمایز مدل های مختلف کارواش های اتوماتیک تفاوت در نوع کاربری آنها می باشد. بر این اساس دستگاه های شستشوی ماشین شوی اتوماتیک به مدل های کارواش اتوماتیک خودروهای سواری، کارواش اتوماتیک خودروهای سنگین و قطار شوی اتوماتیک تقسیم می شوند. کارواش اتوماتیک سواری شوی مخصوص شستشوی خودرو های سواری است. ابعاد این ماشین شوی ها به گونه ای طراحی شده که هر مدل از خودرو های سواری بتوانند در داخل آن قرار بگیرند و بطور ایمن و دقیق شستشوی شوند. اما بعضی از کارواش ها مخصوص خودرو های سنگین هستند. این مدل ها دارای برس های بلندی می باشند تا سطح بدنه ماشین های سنگین را بصورت کامل از بالا به پایین شستشوی دهند. همچنین چارچوب دستگاه به گونه ای طراحی و ساخته شده که در حین حرکت برخوردی با چارچوب دستگاه نداشته باشد. کارواش اتوماتیک ماشین سنگین مناسب ناوگان های حمل و نقل عمومی و خصوصی است. نسل دیگری از تجهیزات کارواش اتوماتیک ، سیستم های قطار شوی خودکار می باشد. این سیستم برای شستشو و پاکیزگی واگن های قطار ناوگان ها مورد استفاده قرار می گیرد. تجهیزات کارواش اتوماتیک قطار شوی بصورت ثابت قرار دارند و قطار ه

انجام مراحل مختلف شستشوی خودرو شامل شستشو با مواد شوینده، آب کشی و خشک کردن ماشین به روش دستی، فرآیندی خسته کننده، زمان بر و پرهزینه می باشد. این فرآیند بعلت اتلاف قابل توجه آب و مواد شوینده و وارد نمودن حجم بالایی از آلودگی به محیط، با محیط زیست سازگار نیست. از سوی دیگر، روش دستی به دلیل استفاده از آب حاوی املاح و رسوبات، نتیجه مطلوبی در پی نخواهد داشت و ممکن است علاوه بر اینکه سطح خودرو را به خوبی شستشو ندهد، لکه و رد املاح پس از شستشو بر روی سطح باقی بماند. همزمان با پیشرفت روز افزون تکنولوژی، دستگاه های کارواش اتوماتیک به تدریج جایگزین روش های سنتی گردیده و بعلت سرعت و کیفیت بالاتر، مقرون به صرفه بودن و سازگاری بیشتر با محیط زیست به شدت مورد استقبال قرار گرفته اند. بدون تردید رشد روز افزون بازار دستگاه های کارواش اتوماتیک علاوه بر رضایت خاطر مشتریان، موجب استقبال سرمایه گذاران از راه اندازی این مدل از دستگاه های شستشوی ماشین شده اند.

کارواش اتوماتیک یک سیستم مکانیزه جهت شستشو و خشک کردن انواع مختلف وسایل نقلیه می باشد. ساختار کارواش اتوماتیک به گونه ای هوشمند طراحی شده که دیگر نیازی به نیروی خدماتی نباشد. سرعت و شستشوی خودرو در این سیستم ها باعث شده تا نتیجه مطلوب مشتریان در پایان فرآیند شستشو ایجاد شود. کارواش اتوماتیک در مدل های بدون برس و برس دار طراحی می گردد که مدل های برس دار دارای مزایای نسبتا بیشتری هستند. کارواش اتوماتیک برس دار نیز در دو دسته کارواش تونلی و دروازه ای در دسترس می باشد.
(امتیاز 4.6 | 5246 رای)