موسسات خیریه کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
موسسه خیریه نگهداری و توانبخشی معلولین بی‌ سرپرست | از سال 1378 با شماره ثبت 15280 به صورت یک سازمان غیردولتی - غیرانتفاعی با هدف ...
موسسات خیریه
مهرشهر ، فاز یک ، بلوار شهرداری ، خیابان...
مرکز نگهداری، درمان و آموزش معلولین و سالمندان غیردولتی، غیرانتفاعی، مردمی | مجهز به ساختمان توانبخشی | HOME CARE (مراقبت در منزل)...
موسسات خیریه
محمدشهر ، انتهاي خيابان گلستانك ، ابتداي...
موسسه خیریه خانه امید ازسال 1391 برای کمک به بیماران سرطانی و خانواده های بی بضا...
موسسات خیریه
میدان شهدا ، جنب آموزشگاه رحمانی ، ساختم...
سه راه رجایی شهر ، نبش ولیعصر 6 ، برج جه...
افزودن شغل شما به لیست موسسات خیریه کرج
سوالات متداول موسسات خیریه

موسسه خیریه نوعی از کسب و کار است که معمولا نهادی مردمی می باشد و به طور غیر انتفاعی در جهت رسیدگی به مشکلات مختلف فعالیت می نماید. به طور کلی این نوع از کسب و کار به یک موسسه خیریه و یا یک بنیاد که ممکن است به شکل دولتی و یا خصوصی فعالیت نماید، اشاره می کند.
به بیان دیگر می توان گفت موسسه های خیریه از جمله بنیادهایی هستند که وظیفه اصلی آنها کمک به مردم و انجام کارهای بشردوستانه است. این موسسات به دو دسته خصوصی و دولتی تقسیم می شوند و به بسیاری از خانواده های نیازمند در زمینه های مختلف یاری می رسانند.

موسسه خیریه یک نوع از کسب و کار است که معمولا نهادی مردمی می باشد و به طور غیر انتفاعی در جهت رسیدگی به مشکلات مختلف فعالیت دارد. به طور کلی این نوع از کسب و کار به یک موسسه خیریه و یا یک بنیاد که ممکن است به شکل دولتی و یا خصوصی فعالیت داشته باشد، اشاره می کند. یک موسسه خیریه ممکن است به فعالیت های مذهبی، آموزشی و یا سایر فعالیت های مرتبط با منافع عمومی و بشر دوستانه بپردازد. قوانین هر موسسه خیریه بسته به این که در چه کشوری فعالیت می کند ممکن است متفاوت باشد. بنابراین قوانین و مفاد مالیاتی مرتبط با فعالیت موسسات خیریه هم بستگی به قوانین کشوری که در آن فعالیت می کند دارد.
(امتیاز 4.6 | 5772 رای)