دفاتر ازدواج و طلاق کرج

لینک با موفقیت کپی شد.
انتخاب محله
برگزاری مراسم عقد | سفره عقد شیک و زیبا | ثبت واقعه طلاق
دفاتر ازدواج و طلاق
چهارراه مصباح ، بلوار امامزاده حسن ، رو به روی خیابان مصباح ، پلاک 610 ،ساختمان پزشکان مهر ، طبقه دوم ، دفتر ازدواج شماره 24 و طلاق شماره 28
سردفتر ازدواج 84 کرج سردفتر طلاق 29 کرج کفیل ازدواج 76 کرج کفیل ازدواج 57 کرج کفیل طلاق 26 کرج اجرای مراسم عقد در سالن عقد شیک و مجلل
دفاتر ازدواج و طلاق
گوهردشت ، بلوار موذن، روبروی دانشگاه آزاد اسلامی ،پلاک 58 ،ساختمان پارسا ،طبقه 4، واحد 7
عقدتان را در آسمان عظیمیه میبندیم برای دیدن عکس های سالن و توضیح در مورد سالن رو گزینه اطلاعات ب
دفاتر ازدواج و طلاق
✔️مشاوره برای امور ازدواج و طلاق ✔️تحویل سند و مدارک در سریع ترین زمان ممکن ثبت واقعه طلاق بدون اتلاف وقت ✔️دارای سالن بسیار وسیع و سفره عقد مجلل ✔️نورپردازی حرفه ای برای عکاسی و فیلمبرداری ✔️تعداد صندلی بالا ✔️فضای پاکیزه
دفاتر ازدواج و طلاق
فردیس ، بین فلکه 4 و 5 ، بین خیابان 42 و 44 شرقی ، مجتمع دیبا
دفتر ثبت عقد و تشریفات سروش انجام کلیه امور مربوط به عقد وبا کیفیت عالی و مناسب با فضایی مجلل با امکانات سیستم صوتی و نورپردازی عکاسی وفیلمبرداری
دفاتر ازدواج و طلاق
عظیمیه ، 45 متری کاج ، بعداز پلاسکو کاج
سالن جشن عقد وازدواج عرشیان
دفاتر ازدواج و طلاق
پل آزادگان ، بلوار امام رضا ، نبش شهيد حميد رضا سلمانيان ، پلاك 818
دفاتر ازدواج و طلاق
عظیمیه ، شهرك اوج ، انتهاي نواب 7 ، روبروي پارك ميناي 2 ، شماره 71
دفاتر ازدواج و طلاق
طالقانی ، ضلع جنوب شرقي ، ساختمان يادگاري ، واحد 3
دفاتر ازدواج و طلاق
عظیمیه ، شهرك اوج ، انتهاي بوعلي30 ، روبروي دادگاه خانواده ، پلاک 69
دفاتر ازدواج و طلاق
سه راه رجايي شهر ، بلوار يادگار امام ، كوچه صالح پور ، پلاك 9
دفاتر ازدواج و طلاق کرج

وظایف دفاتر ازدواج و طلاق

دفاتر ازدواج و طلاق بخشی از مسئولیت های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را انجام می دهند. با وجود اینکه این دفاتر به صورت خصوصی اداره می شوند، مدیران دفتر توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، گزینش می شوند. همچنین در این دفاتر علاوه بر ثبت ازدواج و طلاق، برگزاری مراسم عقد همراه با سفره های عقد شیک و زیبا نیز امکان پذیر است.

مراحل ثبت ازدواج

قبل از ازدواج، زوجین باید آزمایش هایی مانند اعتیاد و بیماری های مسری را انجام دهند به این صورت که ابتدا به دفاتر ازدواج مراجعه کرده تا برای مراجعه به آزمایشگاه، معرفی نامه دریافت کنند. سپس گواهی معتبر پزشکی مبنی بر عدم اعتیاد به مواد مخدر و عدم ابتلا به بیماری های مسری نظیر تالاسمی را به سردفتران ازدواج تحویل دهند.

مراحل ثبت طلاق

برای ثبت طلاق، سردفتر باید گواهی عدم امکان سازش و گواهی معتبر پزشکی مبنی بر عدم بارداری زوجه را دریافت نماید. همچنین اگر زوجین درخواست طلاق توافقی داشته باشند ابتدا باید به یکی از دفاتر خدمات قضایی مراجعه کرده و دادخواست خود را ارائه دهند که معمولا چند روز بعد نشانی دادگاه و روز و ساعتی که باید به دادگاه خانواده مراجعه کنند، در قالب یک پیامک برایشان ارسال خواهد شد. در نهایت پس از قطعی شدن تصمیم دادگاه، زوجین می توانند با دادنامه قطعی شده به دفاتر ازدواج و طلاق مراجعه کنند.

برگزاری مراسم عقد در محضر

مراسم عقد یکی از مراسم مهم قبل از عروسی در بین خانواده های ایرانی می باشد که بنا به سلیقه خانواده ها ممکن است در خانه، محضر ازدواج یا تالار برگزار شود. با توجه به اینکه اخیرا محضر ها فضای بزرگتری در اختیار عروس و داماد می گذارند و در کنار آن خدماتی مانند پذیرایی، چیدمان سفره عقد، موسیقی زنده و فیلمبرداری را نیز به عهده می گیرند، برگزاری مراسم عقد در محضر مورد استقبال بسیاری از خانواده ها قرار می گیرد.

مراسم عقد آریایی

در بعضی از محضرها به درخواست عروس و داماد پس از خواندن عقد شرعی، دوباره همان عقد را به زبان فارسی سلیس همراه با اشعار حافظ و مولانا می خوانند. در مراسم عقد آریایی، مهمانان حاضر در جشن هم باید عروس و داماد را در بیان جملات همراهی کنند و قسم خوردن عروس و داماد مقابل یکدیگر و در حضور مهمانان است.

دفاتر ازدواج و طلاق کرج

اینکه یک محضر، مراسم عقد هم برگزار می کند یا نه؟ ، عقد آریایی نیز می خوانند یا نه؟ و سوالاتی از این دست هنگام انتخاب یک دفتر ازدواج و طلاق، ذهن زوجین را به خود مشغول می کند. ما در بانک مشاغل کرج تبلیغ، لیستی از دفاتر ازدواج و طلاق کرج را جمع آوری کرده ایم و شما می توانید با مراجعه به صفحه هر یک از آن ها و برقراری تماس، سوالات خود را بپرسید تا راحت تر انتخاب نمایید.

محله های دفاتر ازدواج و طلاق