صافکاری نقاشی کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
مجموعه بزرگ خدمات خودرویی تکنوروژ | صافکاری pdr پیشرفته با مدرن ترین ابزار صافکاری | شاسی کشی با دقیق ترین ابزار شاسی کشی | انجام ...
صافکاری نقاشی
اتوبان تهران کرج ، (به سمت کرج) ، ۴۰۰ مت...
جاده ملارد ، خیابان شهید فضل الله داوری ...
بلوار دانش آموز ، روبروی دادسرا ، پلاک 1...
صافکاری نقاشی
بلوار مطهری ، خیابان شهید عاملی
بلوار باغستان ، بین خیابان 4 و 5 شرقی
انتهای خیابان قلم ، جوادآباد
گلشهر ، بلوار گلزار غربی ، نبش بلوار الغ...
صافکاری نقاشی
گلشهر ، ابتدای بلوار الغدیر
خیابان چالوس ، روبروی پارکینگ ایران خودر...
رجایی شهر ، خیابان مطهری ، نرسیده به پل ...
حصارک ، بلوار شهید رجایی ، بالاتر از خیا...
بلوار حدادی ، نبش چهارراه پونه
بلوار شهید بهشتی ، بین میانجاده و 45متری...
جاده ملارد ، خیابان شهید فضل الله داوری
صافکاری نقاشی
45 متری گلشهر ، بلوار گلزار غربی
صافکاری نقاشی
45 متری گلشهر ، بلوار گلزار غربی
حصارک ، بلوار هشیار ، نرسیده به خیابان ا...
خیابان مطهری ، خیابان ابوذر
صافکاری نقاشی
شاهین ویلا ، بلوار باهنر ، خیابان دهم غر...
خیابان چالوس ، نرسیده به بلوار شورا ، بع...
(امتیاز 4.8 | 3197 رای)
افزودن شغل شما به لیست صافکاری نقاشی
سوالات متداول صافکاری نقاشی

وقتی خودروها از قسمت بدنه آسیب می‌بینند، رنگ‌رفتگی یا موج‌گرفتن بدنه خودرو بسیار مشخص است. برای از بین بردن این حالت و بازگشت به روز اول، باید از صافکار و نقاش خودرو کمک بخواهیم. هرچقدر این صافکار و نقاش حرفه‌ای‌تر باشند، اثرات تصادف یا رفتگی رنگ در خودرو کمتر دیده خواهد شد؛ اما به‌طورکلی در موقعیت‌های زیر به صافکاری و نقاشی خودرو احتیاج خواهیم داشت:

برای ترمیم رنگ خودرو و پولیش بدنه
برای صافکاری بدنه خودرو و گلگیر و ...
برای رفع فرورفتگی و تعمیر آسیب‌دیدگی‌های بدنه
و به‌طورکلی برای برگرداندن بدنه خودرو به حالت اولیه

معمولا مشکل‌ها و ایرادهای جزئی، در همان محل موردنظر شما تعمیر می‌شود اما درصورتی‌که خودرو نیاز به صافکاری و نقاشی اساسی داشته باشد، توسط متخصصان به تعمیرگاه منتقل می شود و بعد از تعمیر و سرویس دوباره به محل مورد نظر شما بازگردانده می شود. معمولا برای کارهای نقاشی خودرو، لازم است که اتومبیل به تعمیرگاه منتقل شود. همچنین برای شاسی‌کشی و صافکاری‌های عمده، اتومبیل به تعمیرگاه منتقل می‌شود.

صافکاری نقاشی حرفه ای
صافکاری تخصصی امروزه یکی از مهم ترین حرفه ها در زمینه خدمات خودرو می باشد. در ادامه این مقاله به صافکاری نقاشی حرفه ای می پردازیم.

صافکاری بدون رنگ
در صافکاری بی رنگ قطعات بدون نقاشی مجدد ترمیم می شوند در نتیجه در زمان خرید و فروش خودرو ، قطعه آسیب دیده باعث افت قیمت نمی شود.

از طرفی در صافکاری بی رنگ معمولا از روش ها و متدهایی استفاده می شود که زمان کمی به خود اختصاص می دهند و همین باعث می شود تا خودرو آسیب دیده در کم ترین زمان ممکن ترمیم شود.

اما در بسیاری از مواقع در صافکاری بی رنگ نیاز به استفاده از لیسه می باشد که این باعث می شود ناهمواری های مختلفی بر روی بدنه خودرو ایجاد شود.

در این موقع صافکار باید از مقدار زیادی پولیش برای رفع این موضوع استفاده نماید و این می تواند به رنگ خودرو شما آسیب برساند.

در مواقعی که بدنه خودرو شما دچار آسیب شده باشد ، صافکار حرفه ای آن را به وضعیت اولیه خود باز می گرداند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی می توان به نتایج خیلی بهتری در این زمینه دست پیدا کرد.

یک فرآیند نسبتا جدید که باعث از بین رفتن گودی های جزئی و آسیب های ناشی به بدنه اتومبیل می شود را PDR می نامند که به معنی تعمیر تو رفتگی بدنه خودرو می باشد.

این روش بسیار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه در تعمیرات بدنه خودرو می باشد. صافکاری PDR به عنوان صافکاری بی رنگ شناخته می شود.

در این نوع صافکاری pdr در کارشناسی خودرو که توسط کارشناس متخصص انجام می شود در بیشتر مواقع قابل مشاهده نیست و باعث کاهش قیمت می شود .

هزینه صافکاری نقاشی حرفه ای
یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه صافکاری نقاشی حرفه ای ، نوع صافکاری آن می باشد. صافکاری نقاشی حرفه‌ ای و صافکاری مدرن روش ‌ها و هم چنین نرخ ‌های بسیار متفاوتی دارد. صافکاری بدون رنگ ، صافکاری با دستگاه ، صافکاری PDR و… برخی از این روش‌ ها می باشد.

عامل دیگری که در تعیین هزینه صافکاری نقاشی حرفه ای ماشین نقش بسیار مهمی دارد ، برند و مدل خودروی شما می باشید. به دلیل مواد اولیه خاص مورد نیاز صافکار برای خودروهای روز دنیا (مانند فایبرگلاس) و پیچیدگی ‌های فنی آن ها (مانند سنسورهای مختلف دیجیتال) ، قیمت صافکاری ماشین برای این ماشین‌ ها از نمونه‌های ارزان و پرتیراژ بالاتر می باشد.

صافکاری نقاشی حرفه ای
در زمینه صافکاری نقاشی حرفه ای ، صافکار باید بتواند خراش ، فرورفتگی و رنگ ریختگی بدنه خودرو را به گونه ای تعمیر کند که کاملا حرفه ای باشد و شکل یا ظاهر ماشین تغیری پیدا نکند.

یک صافکار مجرب و ماهر با استفاده از تجربه و مهارت خود ، متدهای جدید صافکاری نقاشی حرفه ای و بهره گیری از علم روز دنیا به وسیله دستگاه های نوین صافکاری اقدام به صافکاری تخصصی می کند.

یکی از مهم ترین هنرهای صافکاری نقاشی حرفه ای و تخصصی ، انجام صافکاری بدون رنگ می‌ باشد که جلوی افت شدید قیمت اتومبیل شما را خواهد گرفت.

شاسی یکی از مهم ترین اجزای خودرو می باشد که با توجه به مقدار ضربه وارد شده باید خودرو تعمیر شود. رفع آسیب های وارده به شاسی خودرو جنبه دیگری از صافکاری تخصصی می باشد.

در شاسی کشی خودرو به دلیل حساسیت بالای اسکلت خودرو و برعهده داشتن وظیفه حفاظت از بدنه خودرو و سرنشینان لازم است که از صافکاران حرفه ای برای تعمیر آن استفاده شود.

تعداد لایه ها و نوع بدنه ماشین های خارجی در آن ها متفاوت می باشند. برای ساخت ماشین ها از آلیاژ سبک آلومینیوم در بدنه استفاده می شود.