درمانگاه دندانپزشکی ارم

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
33219700
آدرس :
کیانمهر- بلوار امیرکبیر- بعد از خیابان شقایق- پلاک 44

توضیحات

image6

درمانگاه دندانپزشکی ارم

طرح ویژه خدمات زیبایی، طرح لبخند، کامپوزیت ونیر، لمینیت، بلیچینگ تا پایان سال تا 40 درصد
کلینیک دندانپزشکی ارم آماده همکاری با موسسات، مدارس، کارخانجات، ادارات و نهادهای دولتی و ... بوده و در صورت وجود علاقه به همکاری با این مرکز آماده ارائه خدمات با تخفیفات ویژه با توافق طرفین می باشد.
کلینیک دندانپزشکی ارم در سال 96 در منطقه کیانمهر افتتاح گردید. رویکرد اصلی این کلینیک، تجهیز آن به شکل یک مطب مدرن خصوصی در منطقه کیانمهر می باشد. با افتخار اعلام می نماییم که در این مرکز از بهترین تجهیزات دندانپزشکی و به روز ترین مواد استفاده کرده و به جای برنامه ریزی جهت سود بالا با کاربرد مواد با کیفیت پایین و تجهیزات ارزان قیمت، بنای کاری خود و البته کار اقتصادی خود را بر رضایت بیمار و تبلیغ کار خوب نهاده ایم. همچنین این مرکز اعلام می دارد که کادر دندانپزشکی همکار از افرادی مجرب دارای پروانه و مجوزهای قانونی برخوردار بوده و حاضر به همکاری با دندانپزشکان تازه فارغ التحصیل و بدون مجوزهای پزشکی و وزارت بهداشت نبوده و نیستیم. با توجه به استرس و نگرانی نا خودآگاه و آگاه بیماران دندانپزشکی از یونیت و محیط دندانپزشکی، اینجانبان پس از چندین سال سابقه کار و طبابت در چندین مطب و دندانپزشکی، با تفکر ایجاد محیطی متفاوت سعی در کاهش استرس شما عزیزان داشته، تضمین می نماییم هر آنچه از کار دندانپزشکی آموخته ایم را بکار بسته و تعدد بیمار باعث قصور و کم کاری دندانپزشکان مشغول به کار در این مرکز نخواهد شد و البته به این جمله کلیدی اعتقاد راسخ داریم که جز ذات الهی هیچ موجودی بی عیب و نقص نمی باشد.
همچنین این مرکز آماده ارائه خدمات دندانپزشکی اطفال در محیطی مجزا و مخصوص کودکان دلبند شما می باشد.
- کیفیت مطلوب را نه تنها بخشی از هویت کلینیک بلکه به عنوان اساس تفکر خود بر می گزینیم. - بزرگ می اندیشیم و هرگز عملکرد خود را تحت تاثیر منفعت طلبی های مقطعی قرار نمی دهیم. - موفقیت پایدار در گرو اندیشیدن و تعهد عمیق و مصلحت بیماران خود می دانیم.
خدمات
کامپوزیت ونیر لمینیت
بلیچینگ ایمپلنت
اورتودنسی طرح لبخند

کامنت ها

پارسا
یکی از اقوام ما برای جرم گیری به این دندان پزشک مراجعه کرد البته بعد از آن مشخص شد که دندانش خرابی هم داشت دکترش با تجربه بالا و علم بالاشون خیلی سریع مشکل را برطرف کردند
دندانپزشکی در محدوده مهرشهر
کلینیک دندانپزشکی فاران محدوده مهرشهر
کلینیک دندانپزشکی طوس محدوده مهرشهر
دکتر الهام محمدی محدوده مهرشهر
دکتر مهدی هدایتی محدوده مهرشهر
دکتر مجید باغی محدوده مهرشهر
جستجو
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید