مرضیه رضانژاد (وکیل پایه یک دادگستری)

اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
درخواست مشاوره | لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
کرج ، گوهردشت ، میدان رستاخیز ، ساختمان دفتر اسناد رسمی ۵۷ ، طبقه اول
توضیحات
مرضیه رضــانـــژاد
 وکیل پایه یــک دادگستری و مشـــاور حقوقی
انتخاب وکیل خوب همیشه کار سختی بوده. وکیلی که بتواند از مشکلات و دعاوی حقوقی و کیفری با موفقیت عبور کند و در کار وکالت مجرب و متخصص باشد.
اگر در روابط تجاری خود به مشکل برخوردید، و در ارتباط با شرکاء، کارفرمایان یا کارمندان خود نیاز به مشاوره ی حقوقی یا اقدام توسط وکیل مجرب را دارید، و یا در روابط خانوادگی خود دچار مشکل هستید، یا با شخص یا اشخاصی طرف حساب هستید که به تعهدات خود عمل نمی کنند ما می توانیم به شما در راستای رفع این مشکلات و بهبود این روابط کمک شایانی کنیم.
تماس با ما :
09123786268
افزودن مجموعه شما به وکیل کرج
سوالات متداول مرضیه رضانژاد (وکیل پایه یک دادگستری)

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی | وکالت در مشکلات و دعاوی حقوقی و کیفری ، خانوادگی و ...

اطلاعات تماس «مرضیه رضانژاد (وکیل پایه یک دادگستری)» در بالای همین صفحه قابل مشاهده میباشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
ام البنین رشیدی فتح آبادی
سلام من با پدرومادرم مشکل دارم، پدرم از عمد مادرم رو کتک می زنه و اصلاً بهم محبت نمی کنند.من می خوام ازشون شکایت کنم و از طرفی هم می خوام ازشون جدا شم . میشه بابت این کارهاشون ازشون شکایت کرد؟یا ازشون تعهد گرفت؟
نازنین
با سلام ، من و همسرم قراره توافقی از هم جدا شیم، شنبه روز دادگاهمون هست، میخواستم بدانم من میتوانم بابت بدهی نقدی که از ایشان طلب دارم رسیدی از ایشان در دادگاه بگیرم تا هر وقت که ایشان قدرت مالی پیدا کرد بتوانم حقم را بگیرم یعنی باید تاریخ پرداخت مشخص شود یا بدون تاریخ هم میشود از ایشان در دادگاه رسید گرفت ؟ همین سوال را هم در مورد مهریه داشتم،بابت مهریه هم میتوانم رسید از ایشان بگیرم؟ چون در حال حاضر ایشان هیچ پولی ندارند که به من بدهند، من میخواستم حقم ضایع نشود، آیا میتوانم چک بدون تاریخ از ایشان بگیرم؟ لطفا مرا راهنمایی کنید.
محمد
سلام میخواستم بدونم اگر سند خانه به اسم مادرم باشد. و یه روزی خدایی نکرده اگر از دنیا بروند، آیا از این خونه هم پدرم ارث میبرد یا فقط فرزندان آن مادر میتوانند ارث ببرند؟
مرضیه رضانژاد (وکیل پایه یک دادگستری) با سلام و درود بله پدرشما به عنوان زوج از همسرشان ارث میبرند و با وجود فرزندان سهمشان یک چهارم میباشد. عذر تقصیربابت تاخیر
باغبانی
سلام وقت به خیر پدر بزرگم 22 سال پیش فوت کرد که دارای 4 فرزند پسر با ماترک 6 هکتار زمین مشاعی بود. پدرم سهم خویش را از یک قطعه 5 هکتاری به هر 3 برادرانش و قطعه 1 هکتاری دیگر را تنها به یکی از عمو هایم طبق کاغذ دست نوشته ای فروخت، اما از آن زمان تا امسال پدرم میگفت من این توافق را قبول ندارم و شما به من ظلم کرده اید، تا امسال که عموهایم از نو توافق نامه ای را نوشته و در این توافق نامه یک هکتار باغ به عنوان سهم الارث به پدرم دادند و همه آن را انگشت و حتی 8شاهد معتمد نیز آن را انگشت زدند. اما حالا عموهایم شکایت کرده و وکیل گرفته اند و ادعا میکنند که تهدید شده اند و ترسیده اند و خواستار ابطال تقسیم نامه هستند (در این تقسیم نامه نوشته شد است که کلیه تقسیمات قبلی باطل و بی اعتبار می باشند)و توافقات قبلی را که زمین را از پدرم خریده اند را آورده اند.اما پدرم میخواهد در دادگاه بگوید که من تنها توافق جدید را قبول و نسبت به آن رضایت کامل دارم. آیا آنها میتوانند توافق جدید را ابطال بکنند؟ و زمین ها را از پدرم بگیرند؟ اگر آنها به توافق جدید راضی نباشند چه اتفاقی می افتد؟
مرضیه رضانژاد (وکیل پایه یک دادگستری) با سلام درود. پیرو توافق جدید و انشا آن اراده موخر به منزله زوال اراده و قراداد نخستین هستش و عموهای شما با امضا قراداددوم قراداد اول را کان لم یکن کرده اند و ادعای آنها مبنی بر تهدیدرو بایدبتواننداثبات کنند. و در صورت اثبات اکراهی بودن قرارداد دوم بحث غیر نافذ بودن مطرح میشه اما با وجود توضیحاتتون شانسی براشون متصور نیست مگر در صورت اثبات اکراه و تهدید
انعامی
سلام؛ خانم مجردی و میانسال که دارای ملک و حساب بانکی باشد و پدر و مادرش فوت شده باشند و وصیتی هم در زمان حیاتش نکرده و دارای خواهر و برادر هم باشد؛ این ملک و حساب بانکی به چه کسی می رسد؟ با تشکر.
مرضیه رضانژاد (وکیل پایه یک دادگستری) سلام و درود صد در. صد ارث خواهید برد. و شما در. طبقه اول میباشید و هیچ ارتباطی به تمکن مالی شما و یا عدم وجود. وصیت نخواهد داشت
(امتیاز 4.5 | 271 رای)