آسفالت کاری کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
مجری کلیه کارهای عمرانی ، آسفالت کاری تراشه آسفالت | آسفالت کاری - تهیه و اجرای تراشه آسفالت در کل مناطق تهران و کرج | تهیه و پخش آسفالت با...
آسفالت کاری
کرج ، شهریار و حومه
* تهیه و پخش آسفالت محوطه کوچه خیابان | * تهیه و نصب ایزوگام دلیجان و انواع دیگر | * تهیه و پخش تراشه آسفالت | بهترین تبلیغ کار ماست
آسفالت کاری
کلیه مناطق در تهران و کرج
تهیه و پخش انواع آسفالت گرم و انواع ایزوگام دلیجان ، قیرگونی ، زیرسازی
آسفالت کاری
آسفالتکاری | راهسازی | اجاره غلطک
آسفالت کاری
کردان و تمامی مناطق البرز
آسفالت کاری ، زیرسازی ، جدول کاری ، قیرگونی ،پیاده رو و کفپوش |
آسفالت کاری
جاده ملارد ، انتهای خیابان اهری ، کوچه ن...
آسفالتکاری در کرج و تهران ( زیرسازی و آسفالت )
آسفالت کاری
کرج ، فردیس (کلیه مناطق کرج و تهران)
آسفالت کاری | آسفالتکاری | نمایندگی ایزوگام |
آسفالت کاری
کرج ، تهران ، حومه
کمالشهر ، بلوار شهید بهشتی ، بعد از میدا...
مهرشهر ، حسین آباد ، خیابان عدالت ، نبش ...
بلوار مطهری ، رو به روی بیست متری هفتم
آسفالت کاری خود را به این لیست اضافه نمایید.
آخرین نظرات آسفالت کاری کرج
معصومه : شرکت گسترش عمران مارون
سلام وقتتون بخیر ، چرا هیچ شماره تلفن و آدرسی روی صفحتون نیست ؟ مشاهده
محمدی : نمایندگی آسفالت و ایزوگام مجاز مرکزی
سلام وقتتون بخیر ، چرا هیچ شماره تلفن و آدرسی روی صفحتون نیست ؟ مشاهده
موسیوند : آسفالتکاری سلمانپور
سلام وقتتون بخیر ، چرا هیچ شماره تلفن و آدرسی روی صفحتون نیست ؟ مشاهده
عباسی : آسفالت کاری ایزوگام دلیجان قیرگونی
تعرفه و هزینه هاتون به چه صورت هستش؟ شماره موبایل بذارید واسه هماهنگی لطفا مشاهده
حسین امینی پور : آسفالت کاری صنعت بتن فجر (کرج و تهران)
محوطه سازی باغچه رو هم انجام میدین؟ مشاهده
خالقی : نمایندگی آسفالت و ایزوگام مجاز مرکزی
سلام ایزوگام با قیر اکسیده بهتره یا قیر پلیمری؟ مشاهده
مهدی اصفهانی : آسفالت کاری ساوالان
سلام وقت به خیر ببخشید قیرگونی بهتره یا ایزوگام؟ مشاهده
عطایی : آسفالت کاری ساوالان
سلام اجاره غلطک چقدر میشه؟ مشاهده
کهنسال : نمایندگی آسفالت و ایزوگام مجاز مرکزی
خسته نباشید. آیا اجاره غلطک و كاتر هم دارین؟ مشاهده
سجاد : آسفالتکاری سلمانپور
خسته نباشید،، روی ایزوگام هم امکان اجرای کف بتنی یا موارد مشابه هست؟ مشاهده
نجف زاده : آسفالتکاری سلمانپور
سلام بنده ساکن یک ساختمان 3 طبقه 9 واحدی هستم که 3 واحد 107 متری در قسمت شمالی ساختمان و 6 واحد 60 متری و 70 متری در قسمت جنوبی ساختمان هست. مشکلی که برای ما پیش آمده این است که قسمت های از ایزوگام پشت بام بر اثر بارش باران که در قسمت شمالی ساختمان که ما ساکن هستیم خراب شده و به سقف طبقه سوم نم داده. حالا برای لکه گیری قسمت های آسیب دیده واحد های جنوبی از دادن هزینه امتناع میکنن. میگن چون قسمت شمالی ساختمان هست، هزینه را باید سه واحد پرداخت کنند. میخوام بدونم مگه پشت بام جز مشاعات ساختمان نیست؟ هزینه به چه صورت باید پرداخت بشه؟ شما می‌تونین در این زمینه راهنمایی کنین؟ مشاهده
بهرامی : نمایندگی آسفالت و ایزوگام مجاز مرکزی
سلام ببخشید برای آسفالت حیاط مدرسه چه نوعی باشه بهتره؟ مشاهده
امینی پور : شرکت گسترش عمران مارون
ایزوگام پشت بام متری چند حساب میکنین؟ مشاهده
محمدسلیمی : آسفالت کاری ساوالان
سلام ، شما ایزوگام را متری چند انجام میدهید؟ مشاهده
النازافتخاری : آسفالت کاری راه گستر
سلام ، ببخشید شما چه ایزوگامی کار میکنید؟امکان انتخاب ایزوگام توسط خودمون هست؟ مشاهده

آسفالت کاری در کرج

کارگران آسفالت کار برای صاف کردن سطوح خیابان و کوچه‌های شهر فعالیت می‌کنند. این افراد با در دست داشتن تجهیزات و دستگاه‌هایی نظیر آسفالت پخش کن مسئولیت خود را به سرانجام می‌رسانند؛ اما نحوه آسفالت کاری خیابان‌ها به پروتکل‌های مشخصی بستگی دارد. آسفالت کارها برای آسفالت کاری در کرج از گام‌های مشخصی در این خصوص پیروی می‌کنند.

مطالعه بیشتر

نحوه انجام آسفالت کاری

طیف وسیعی از مسئولیت‌ها به دوش کارگران آسفالت کار بوده که این وظایف به ترتیب به شرح زیر هستند:

تهیه مواد مورد نیاز برای آسفالت کاری

آسفالت از ترکیب موادی نظیر سیمان و ماسه به دست می‌آید. کارگران مربوطه با ترکیب این مواد در درجات مختلف به آسفالت مد نظر جهت صاف کردن سطوح مورد نیاز دست پیدا می‌کنند. این اشخاص به سبب مهارت و تجربه کاری در طول سالیان از نحوه ترکیب این مواد به میزان مشخص شناخت دارند. از این رو آن‌ها قادر هستند تا پس از دستیابی به درجات مختلف آسفالت به وظایف خود رسیدگی نمایند.

استفاده از ماشین آلات سنگین

نیاز به استفاده از ماشین آلات سنگین در طول انجام این پروژه احساس می‌شود. آسفالت سازی در کرج به وسیله ماشین‌هایی نظیر بولدوزر و فینیشر صورت می‌گیرد. این ماشین‌ها برای سهولت کار کارگران آسفالت کار در نظر گرفته شده‌اند. این افراد برای حمل و جابه‌جایی آسفالت از بولدوزر بهره می‌برند. دستگاه فینیشر برای پخش هر چه بیشتر مواد آسفالت بر روی سطوح خیابانی توسط کارگران مورد استفاده قرار می‌گیرد.
لودر بولدوزر و فینیشر برای پخش سنگ ریزه‌ها نیز کاربرد دارند. به عبارت کلی انجام چنین پروژه سنگینی به راحتی قابل انجام نیست. از این رو کارگران اسفالت کار در کرج با کمک و همکاری رانندگان ماشین آلات اشاره شده این پروژه را به سرانجام می‌رسانند.

برش مناسب اندازه مواد

مواد آسفالت لازم است تا در ابعاد و اندازه‌های مشخصی مورد استفاده قرار بگیرد. این موضوع در نوع خود از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. بسیاری از افراد به اشتباه تصور می‌کنند که مواد آسفالت بدون نظارت مشخصی و با حجم دلخواه جهت آسفالت سازی سطوح خیابانی به کار گرفته می‌شوند؛ اما این مسئله صحت ندارد.
کارگران آسفالت کار برای آسفالت سازی در کرج از ابزارها و وسایل ساختمانی نظیر چکش اره و بیل جهت اندازه گیری مناسب آسفالت استفاده می‌کنند. این افراد پس از اندازه گیری ابعاد لازم عمل برش را آغاز می‌کنند. از این رو نیاز به استفاده از چنین ابزارهایی برای به نتیجه رساندن پروژه اهمیت دارد.

پاک‌سازی آوار به جا مانده از سازه‌های پیشین

گاهی این مسئله پیش آمده که محل انجام پروژه در نواحی ساختمان‌هایی است که از قبل ویران و آوار شده‌اند. در این مرحله کارگران آسفالت کار وظیفه دارند تا پیش از هر چیز ناحیه مربوطه را از هر گونه آوار به جا مانده از بناها پاک‌سازی کنند. انجام پاک‌سازی به وسیله ماشین‌هایی نظیر کامیون کمپرسی صورت می‌گیرد.
کارگران برای آسفالت سازی در کرج سعی بر این داشته تا آوار را از نواحی ساخت و ساز پاک‌سازی کنند و محیط را جهت صاف سازی سطوح با استفاده از آسفالت فراهم کنند. پس از انجام این مرحله نوبت آسفالت سازی سطوح مربوطه است.

نصب آسفالت توسط کارگران آسفالت کار

در این حین کارگران آسفالت کار جهت نصب آسفالت برای صاف سازی سطوح خیابانی جاده‌ای و معابر اقدام می‌کنند. این مرحله حیاتی با صرف دقت و توجه لازم از جانب کارگران آسفالت کار صورت می‌گیرد. در صورتی که پروژه آسفالت سازی به شیوه‌ای صحیح و اصولی انجام گیرد سطوح مربوطه از استحکام لازم در طول سالیان آتی برخوردار خواهند بود.
سطوح برخی از جاده‌ها و خیابان‌ها به سبب تردد ماشین‌های سنگین در طول زمان دستخوش تغییر می‌شوند. از این رو کارگران برای آسفالت کاری در کرج تلاش کرده تا مواد را با درجه‌های مختلف با یکدیگر ادغام کنند. نتیجه این کار دستیابی به ماده آسفالتی است که استحکام و ماندگاری بیشتری را برای جاده‌ها فراهم می‌سازد.
نصب آسفالت‌های مربوطه با استفاده از ماشین آلات سنگین صورت می‌گیرد. کارگران جهت تحقق این امر از دستگاه و ماشین‌هایی نظیر فینیشر و آسفالت پخش کن بهره می‌برند. ناگفته نماند که در این مسیر دستگاه‌های دیگری نیز جهت انجام این پروژه توسط کارگران به کار گرفته می‌شوند.

دستگاه‌های مورد استفاده حین نصب آسفالت

به عنوان نمونه ابزار سنگ تراشی برای اوقاتی کاربرد داشته که آسفالت مربوطه نیاز به تعمیر دارد. در این مسیر کارگران آسفالت کار از این وسیله جهت نصب یا تعمیر آسفالت بهره می‌برند. گاهی ترک‌هایی بر سطوح آسفالت می‌خورد. کارگران برای رفع و ترمیم این ترک‌ها از دستگاه پچینگ استفاده می‌کنند. دستگاه پچینگ سنگ دانه و آسفالت مورد نیاز را بر روی نواحی ترک خورده اعمال می‌کند.

نتیجه‌گیری

وظایف و مسئولیت‌های خطیر کارگران آسفالت کار در کرج موجب حساسیت هرچه بیشتر این حرفه شده است. در صورتی که سطوح جاده‌ای خیابانی و معابر از استحکام و ماندگاری بالایی برخوردار نباشند می‌توانند منجر به بروز حوادث ناگواری شوند. تصادف‌های جاده‌ای بخشی از این حوادث بوده که سالانه منجر به مجروح شدن و فوت تعداد بسیاری از هم وطنان در سراسر کشور می‌شوند.
از این رو لزوم آسفالت سازی سطوح خیابانی با رعایت استانداردهای لازم از جمله وظایف سنگین کارگران آسفالت کارهای محترم است. امید است که این عزیزان با رعایت پروتکل و اصول مناسب در جهت آسفالت سازی سطوح مربوطه از هیچ تلاشی فروگذاری نکنند. رعایت این امر می‌تواند از بروز بسیاری از رخدادهای احتمالی به طرز چشمگیری پیشگیری کرده و درصد احتمال تصادفات جاده‌ای را کاهش دهد.
کارگران آسفالت کار تنها برای نصب آسفالت سطوح خیابانی فعالیت ندارند؛ بلکه در زمینه تعمیر و ترمیم آسفالت نیز اقدامات لازم را انجام می‌دهند. هرگاه نیاز به تعمیر و ترمیم ترک‌های وارده بر آسفالت از جانب رانندگان مسیرهای مربوطه احساس شود این عزیزان قادر بوده تا در اسرع وقت به این مسئله رسیدگی کنند.

(امتیاز 4.8 | 2857 رای)